Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Jantar
VIP Expert
Kontaktowanie:

Postautor: Jantar » 14 cze 2018, 10:39

Blokada dla kolejnego spamera: użytkownik @Friv456games.
Jantar
VIP Expert
Kontaktowanie:

Postautor: Jantar » 14 cze 2018, 15:06

Kolejny spamer: @Marcedren - ban.
Awatar użytkownika
TV Puls - MyWidzowie
Użytkownik
Kontaktowanie:

Postautor: TV Puls - MyWidzowie » 14 cze 2018, 23:22

Szanowny panie moderatorze Tomku
Według pana posty z tego konta to spam
Niestety nie można się zgodzić wczoraj były podane szczątkowe informacje, w związku z pytaniami i dyskusją czy TV Puls wyemituje do końca serial " To moje życie " zostały wykorzystane informację z maila że wyemitują ale wszystkie zakupione odcinki serialu.
Co do źródła nie musi być ono podane jeśli np. tak jak w tym przypadku mail, jak wiadomo mail jest kierowany do danej osoby lub osób do której mają
trafić.
Trzecia sprawa we wczorajszych postach nie było podawanych informacjach ile sezonów serialu " Kontrakt na miłość " ponieważ tej informacji nie było w cenniku biura reklamy TVN, została zaczerpnięta z maila o którym była mową powyżej.
Reasumując o ile decyzję o pierwszym ostrzeżeniu można zrozumieć to o drugim już nie, pomimo że większość może większość informacji została powielona to została uzupełniona o liczbę sezonów które zostaną wyremontowane + informacje o tym że wyemitują serial " To moje życie " nie do końca a tylko zakupione odcinki.
Miłego wieczoru wszystkim
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek » 14 cze 2018, 23:55

Napiszę tak:
1. Nie ma sensu potwierdzać emailowo oficjalnych informacji ze stacji, a tym jest jak najbardziej cennik. U źródła próbuje się raczej potwierdzić nieoficjalnie plotki.
2. Nie czepiałem się całej wypowiedzi tylko w kółko powtarzanych informacji. Skup się w swoich wypowiedziach na tym, co nowego dowiedziałeś się (czyli w tym wypadku - jakie sezony będzie nadawał Puls), a daj spokój z tym, co już wcześniej napisałeś - bo patrz pkt. 1.
3. Te spamowanie było w cudzysłowie, więc nie należy go traktować domyślnie - twoje wypowiedzi za bardzo przypominają jakiegoś PR-owca. Zamiast bawić się tylko w uzyskanie info od stacji, skup się też na dyskusji, przedstawieniu swojego zdania na ten temat ("czy podoba ci się ta zmiana, czy też nie, i dlaczego"). Na tym polega pisanie postów na forum dyskusyjne, a nie tylko prezentowaniu suchych informacji od TV w każdym poście.
4. Poczytaj także trochę regulamin, aby nieco zaaklimatyzować się w życie forum.
5. Jak chcesz wszystkich pozdrawiać za każdym razem, kończąc każdy post - wpisz sobie to w "podpis".

Ja też życzę miłego wieczoru :).
Awatar użytkownika
TV Puls - MyWidzowie
Użytkownik
Kontaktowanie:

Re: Ostrzeżenia oraz bany dla użytkowników

Postautor: TV Puls - MyWidzowie » 15 cze 2018, 0:00

A decyzja o ostrzeżeniu nadal potrzymana panie moderatorze?
Ostatnio zmieniony 15 cze 2018, 0:00 przez TV Puls - MyWidzowie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek » 15 cze 2018, 0:03

No masz nadal tylko jedno ostrzeżenie na koncie w profilu, więc chyba drugiego nie dostaniesz, jeśli zastosujesz do moich uwag.
Piotr88
Użytkownik

Postautor: Piotr88 » 15 cze 2018, 8:47

Może pora na jakieś ostrzeżenie dla użytkownika Polanda, który spamuje forum jakimś dziecięcym zespołem?
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek » 15 cze 2018, 9:47

Może Poland napisał coś o My3 w temacie "Gwiazdy dla Ziemi. Earth Festival", ale to nie tak, że on tą rozmowę sam ciągnął/ciągnie :D Nie ma mowy więc o spamie.

Przypominam też, że na forum jest możliwość ukrywania postów innego użytkownika (przez dodanie go na groźnie brzmiącą "listę wrogów").
Awatar użytkownika
kacper3100
Activist
Kontaktowanie:

Postautor: kacper3100 » 15 cze 2018, 14:49

Piotr88 pisze:Może pora na jakieś ostrzeżenie dla użytkownika Polanda, który spamuje forum jakimś dziecięcym zespołem?

Nie tylko tym zespołem, bo Eurowizją także, nawet w temacie o śmierci znanych osób.
Frontowiec
VIP Expert
Kontaktowanie:

Postautor: Frontowiec » 15 cze 2018, 15:14

Nie tylko tutaj @Poland pisze o swoich pasjach (My3, Eurowizja), ale także na innych forach dyskusyjnych typu SATKurier czy tvpolsat.info.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Postautor: Karol » 15 cze 2018, 15:37

I ma takie prawo, ponieważ nie łamie przy tym regulaminu. @Piotr88, więcej wątpliwości mam wobec Twoich postów, które regularnie są zgłaszane przez użytkowników jako prowokujące niepotrzebne dyskusje - np. nazywanie Przydenta RP "Adrianem". Takie sformułowania są godne twórców "Ucha Prezesa", a ich powielanie pasuje bardziej do portali lewicowych typu natemat.pl, a nie do dyskusji na forum.

Nikt nie będzie robił niepotrzebnej nagonki na drugiego usera, jeśli sam nie potrafi zgasić go merytorycznymi argumentami - nieważne czy chodzi o @Polanda, @Pawla, czy kogokolwiek innego.
Awatar użytkownika
tefałen
Obserwator
Lokalizacja: znajć mnie w dżinglah reklamowyh tewupe jeden z 2003 roku
Kontaktowanie:

Postautor: tefałen » 15 cze 2018, 15:52

Przekonałem się, że Kisiel i Paweł to jednak dobrzy użytkownicy. Nie wnoszą na forum niczego kontrowersyjnego, w przeciwieństwie do Ciebie, panie Piotrze. Tak mnie sprowokowałeś, że powiedziałem dwa słowa za dużo i dostałem bana, a Ty teraz prowokujesz innych. Może pora na ostrzeżenie dla Ciebie właśnie, za niepotrzebne prowokacje na tym forum. W 100% zgadzam się z Karolem- pisze we właściwych tematach, więc o co biega?

Dużo lepiej by było, gdybyś takie sprawy załatwiał na PW. [Trzeciak]
!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek » 19 cze 2018, 13:44

Piotr88 dostał bana za łamanie regulaminu forum z premedytacją.
Awatar użytkownika
tefałen
Obserwator
Lokalizacja: znajć mnie w dżinglah reklamowyh tewupe jeden z 2003 roku
Kontaktowanie:

Postautor: tefałen » 19 cze 2018, 14:31

Jeszcze pisze do mnie wiadomości z jakimiś pretensjami. Twierdzi żebym nie wracał na forum.
!
BiL
Użytkownik

Postautor: BiL » 19 cze 2018, 17:58

A nie można zakończyć Polanda jakimś perm banem? To zaczęło być irytujące.

Wróć do „Sprawy forum”