Działy na forum

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Pawel

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Karol pisze:Ale gdy interesujący Cię temat znajduje się na drugiej, trzeciej lub dziesiątej stronie, to już Ci nie przeszkadza? :-)
Nie, nie przeszkadza. Lecę wtedy po kolei w ramach jednego działu a nie pierdyliarda działów ;).
kacper3100 pisze:
Poland pisze:Wszystko dobrze ale jest jedno ale a mianowicie kanały TTV i Metro z racji obecności w NTC i swojej formy zaliczyłbym bardziej do kanałów głównych a nie tematycznych.
TTV to stacja społeczno-interwencyjna, a więc tematyczna.
Może kiedyś takie były założenia stacji TTV. Obecnie ich ramówka to misz masz paradokumentów, programów rozrywkowych plus trochę informacji czy dokumentów. Jak najbardziej pasuje bardziej do kanałów ogólnych niż tematycznych.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Zgadzam się z tym ponieważ te założenia o których piszesz drogi Kacprze odpowiadają kanałowi TTV ale chyba bardziej w czasach poprzedniego loga - teraz to już bardziej kanał ogólny :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Jest może planowany ponowny przegląd działu z programami archiwalnymi? Z tego co widzę to jest jeszcze kilka programów głównych nadawców którzy to są poza wyznaczonymi subforami :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Czekam na hejt :-)
Screenshot_20180613-205640.png
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8081
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

A po co hejtować - nic na to nie poradzimy, że ogół ludzi lubi oglądać bandę pajaców latających za piłką ;)
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Tomek pisze:nic na to nie poradzimy, że ogół ludzi lubi oglądać bandę pajaców latających za piłką ;)
Podpisuję się pod tym stwierdzeniem obiema rękami!

Cieszę się, że u mnie nie ma kto tego oglądać :)
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Mnie interesuje tylko strona telewizyjno-radiowa po naszej polskiej stronie. Nabyte informacje mogą się bowiem potem przydać.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8081
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

A ja wcale nie powiedziałem, że nie oglądam piłki :D.

Obecnie należę do grupy Januszów, co doskonale znają się na piłce, a tak naprawdę tylko raz na jakiś czas oglądają jakieś mecze Polaków :rolleyes:. Więc pasuje do targetu działu ;).

Prawdziwą podnietę to miałem za czasów na Engela, walki AS Monaco w finale Lidze Mistrzów, tańczącego Dudka. Jeszcze bardziej jarałem się historią piłki, starymi meczami emitowanymi kiedyś na Eurosporcie np. harcami genialnego piłkarza Marco van Bastena na Euro 88 mam nawet gdzieś chyba nagrane na kasecie VHS - jak dla mnie najlepszy, krótko błyszczący piłkarz w historii.

No i jeszcze te maniakalne granie z Championship Manager 2003/2004 (potem Football Manager). Zdobywanie Ligi Mistrzów Szczakowianką Jaworzno nad ranem :lol:
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Pawel

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Tomek pisze: No i jeszcze te maniakalne granie z Championship Manager 2003/2004 (potem Football Manager). Zdobywanie Ligi Mistrzów Szczakowianką Jaworzno nad ranem :lol:
Tylko CM01/02. Zresztą do tej pory można pykać i to na aktualnych składach, a sama gra jest legalnie do pobrania za darmo.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Tomek pisze:Prawdziwą podnietę to miałem za czasów na Engela, walki AS Monaco w finale Lidze Mistrzów, tańczącego Dudka. Jeszcze bardziej jarałem się historią piłki, starymi meczami emitowanymi kiedyś na Eurosporcie np. harcami genialnego piłkarza Marco van Bastena na Euro 88 mam nawet gdzieś chyba nagrane na kasecie VHS - jak dla mnie najlepszy, krótko błyszczący piłkarz w historii.
Znajomy ma trochę nagrań meczy z mundiali i mistrzostw Europy na vhs. Miał zwyczaj nagrywać wszystkie mecze Polaków i mecze finałowe o pierwsze 3 miejsca. Do tego zdaje się, że ma jakieś programy z Eurosportu. Pewnie prędzej czy później będę mu to archiwizować na dvd...
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Ja akurat interesuje się piłką nożną (głównie Ekstraklasą i Reprezentacją Polski), więc będę oglądać Mundial 2018. U mnie w domu to też się ogląda piłkę nożną (oraz inne zawody sportowe).
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Z racji (nie)pewnej przyszłości kanałów Fokus TV oraz Nowa TV, ich wątki przeniosłem bezpośrednio do działu Pozostałe stacje telewizyjne. Czekać tylko, aż trafią na forum Polsatu :-) tym samym subforum ZPR Media zniknęło.
Pawel

Historia forum Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Tak pięknie to wyglądało do sierpnia 2015, bez tych beznadziejnych subfor.
Tradycjonalista

Historia forum Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

To zrób ankietę "Czy jesteś za likwidacją subfor"? Dostaniesz moje poparcie.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Historia forum Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

"Czy jesteś za likwidacją subforów i przewijaniem strony głównej przez kwadrans nim dotrzesz do" Spraw forum"". :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości