Działy na forum

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

A no właśnie. Na forum póki co działa tylko garstka osób zainteresowanych zagranicznymi serialami, a wszelkie dodatkowe fora/subfora mają rozładować najbardziej oblegane kategorie :-) Może kiedyś to się zmieni :-P
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Forum "Ogłoszenia" przestało istnieć. @Tomek zauważył, że jego obecność nie ma dalszego sensu. Od tego momentu powraca zakaz bezczelnej reklamy w postach, chyba, że wymaga tego dana dyskusja :-) Zaraz poprawię regulamin.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Subfora nc+, Cyfrowy Polsat, Orange, Plus, T-Mobile oraz Pozostali operatorzy telekomunikacyjni zostały usunięte. Tematy z dwóch pierwszych znajdują się na forum Platformy cyfrowe, natomiast wątki telekomunikacyjne na forum Telekomunikacja. Koniec tego rozdrabniania, bo akurat tam to nie miało sensu.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

VOD jednak zasługuje na swoją kategorię. Częściowo zrobiłem porządek z produkcjami Netflixa, więc zapraszam moderatorów z nadmiarem wolnego czasu do pomocy :-)

Co się zmienia? Produkcje telewizyjne i VOD nie będą wymieszane.

EDIT: poprawiłem widoczność for w nowym dziale :-)
Pawel

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

A więc tak. Serial Travelers to nie jest produkcja VOD. Wiem że u nas leci to z podpisem "Netflix serial oryginalny", jednak jest to serial, który swoją premierę ma zawsze w telewizji, dokładnie w kanadyjskiej stacji Showcase. Dopiero później trafia w innych krajach (poza Kanadą) do Netflixa. Coś jak np. z The Expanse od Syfy.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Wybaczcie nieporządek w dziale Hyde Park, do którego zrzuciłem wszystkie archiwalne wyniki Mistrzów Telewizji :) Powstanie wydzielone forum specjalne na ich potrzeby, ale już chyba nie dziś.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

W związku z finalizacją przecięcia Scripps Networks przez Discovery Communications, zmodyfikowane zostały nazwy jednego forum oraz subforum. Przeniosłem także wątki kanałów tematycznych Discovery w nowe miejsce.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Wszystko dobrze ale jest jedno ale a mianowicie kanały TTV i Metro z racji obecności w NTC i swojej formy zaliczyłbym bardziej do kanałów głównych a nie tematycznych.
Ostatnio zmieniony 07 mar 2018, 12:56 przez Poland, łącznie zmieniany 1 raz.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Eska TV też nadaje w NTC. :-) I do niej żadnych aluzji?
Pawel

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

TTV i Metro faktycznie bardziej pasują do głównych stacji, ze względu na swoją tematykę. Natomiast Eska TV to stacja muzyczna więc bardziej pasuje do grona tematycznych.

Szkoda jednak że dalej prowadzicie te subsubsubsubsub fora. Kiedyś już o tym pisałem, dla mnie jest to utrudnienie w przeglądaniu forum. Rzadko udzielam się w tematach typu TVP1, Polsat, TVN, teraz także w stacjach Discovery, ponieważ nie lubię przekopywać się przez kolejne strony sub for.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

IMG_20180307_124527.png
Kawał drogi :-)
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Pawel pisze:TTV i Metro faktycznie bardziej pasują do głównych stacji, ze względu na swoją tematykę. Natomiast Eska TV to stacja muzyczna więc bardziej pasuje do grona tematycznych.

Szkoda jednak że dalej prowadzicie te subsubsubsubsub fora. Kiedyś już o tym pisałem, dla mnie jest to utrudnienie w przeglądaniu forum. Rzadko udzielam się w tematach typu TVP1, Polsat, TVN, teraz także w stacjach Discovery, ponieważ nie lubię przekopywać się przez kolejne strony sub for.
Dlatego to zauważyłem. TTV i Metro są dla TVN/Discovery tym samym co Polsat 2, TV4, TV6 i Super Polsat dla słonecznej telewizji, a wątki na ich temat są po stronie stacji głównych a nie tematycznych. Jedynymi stacjami ogólnymi jakie mogłyby zostać w dziale stacji tematycznych są te polonijne choć nie wiem jak nasz admin by je zaliczył.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Pawel

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Karol pisze:IMG_20180307_124527.png

Kawał drogi :-)
A żebyś wiedział. Wchodząc w np. Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce, komentuję głównie te tematy, które są na ogólnym forum. Jak już mam wejść w np. subforum ITI, FOX itp to kolejne kliknięcie. Sorry, dla mnie prostota jest najważniejsza. Uważam że tych subfor nie powinno być.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Ale gdy interesujący Cię temat znajduje się na drugiej, trzeciej lub dziesiątej stronie, to już Ci nie przeszkadza? :-)
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Poland pisze:Wszystko dobrze ale jest jedno ale a mianowicie kanały TTV i Metro z racji obecności w NTC i swojej formy zaliczyłbym bardziej do kanałów głównych a nie tematycznych.
TTV to stacja społeczno-interwencyjna, a więc tematyczna.

Subfora muszą być, żeby był porządek na forum.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości