Działy na forum

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Tradycjonalista

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Propozycje? Subforum "Transmisje sportowe" w dziale Rynek telewizyjny w Polsce. Wątki: Sport w TVP, Spoty zimowe TVP, Oferta sportowa Polsatu, Transmisje sportowe, Sport na nc+.
Patryk M

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

Ja proponuję aby oddzielić od siebie programy reality show od talent show. Bo np. "Nauka Jazdy" przy "Tańcu z Gwiazdami" to Niebo a Ziemia :P
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Sport jest póki co najmniej oblegany na forum, bardziej mnie martwi przemieszanie paradokumentow z normalnymi serialami, przez co mamy ponad 500 wątków w jednym dziale :-)

EDIT: W "Co do obejrzenia?" nowości :-)
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Brak w dziale z paradokumentami Idealnej niani i Sprzątaczek.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Nowy serial Pulsu "Lombard. Życie pod zastaw" ma być serialem obyczajowym a nie paradokumentem a do takiego działu właśnie trafił :)
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Pewnie wyjdziez tego coś pokroju "Policjantek i Policjantów" którzy też są błędnie określani serialem obyczajowym.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Pawel

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Co do nowych działów to nie wiem czy potrzebny jest podział na seriale amerykańskie i seriale z innych krajów. Zwłaszcza będzie problem przy zakładaniu tematów w przypadku gdy serial jest koprodukcją jak np. Humans od AMC (USA) i Channel 4 (UK) czy The Night Manager, który jest koprodukcją również AMC ze strony USA i BBC ze strony UK.

No i co z kanadyjskimi serialami? Traktujemy je jako amerykańskie czy z innych krajów?
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Co wy zrobiliście z tą stroną... Człowiek rzadko ostatnimi czasy tu zagląda, patrzy a tu zmiana. W ogóle to jest teraz mocno nie przejrzyste. Działów jest więcej i mocno chaotyczne ich rozdanie... O ile wcześniejsze zmiany logo itd. Było spoko ta zmiana mnie się nie podoba
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Szanuję twoje zdanie, ale musisz się przyzwyczaić. Ta zmiana ma pomóc w czytelności forum przed nowym sezonem w telewizji, a nie na tą chwilę. Poza tym każda propozycja ze strony użytkowników jest brana pod uwagę, więc zawsze możesz coś zaproponować :-)
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

No przyzwyczaję się. Przyzwyczaiłem do zmian na filmwebie to i tu też ;d
Wy decydujecie mnie nic do tego :)
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Pawel pisze:Co do nowych działów to nie wiem czy potrzebny jest podział na seriale amerykańskie i seriale z innych krajów. Zwłaszcza będzie problem przy zakładaniu tematów w przypadku gdy serial jest koprodukcją jak np. Humans od AMC (USA) i Channel 4 (UK) czy The Night Manager, który jest koprodukcją również AMC ze strony USA i BBC ze strony UK.

No i co z kanadyjskimi serialami? Traktujemy je jako amerykańskie czy z innych krajów?
@Paweł, ja sam nie wiem, więc na spokojnie :) Podział seriali to nadal temat otwarty, do dopracowania, ale brakuje propozycji ze strony użytkowników :) Zgadzam się, że transatlantyckie koprodukcje komplikują zakładanie tematów, stąd czekam na jakieś sugestie.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Koprodukcje dla mnie są kwestią nierozwiązalną. Sam segregując dotychczasowe tematy z tego typu serialami, patrzyłem na określenie narodowości z zachodniej wikipedii, obsadę, tematykę i miejsce pierwszej emisji - aby mieć jakąkolwiek pewność z jakim krajem kojarzy się dany tytuł :D

Innym sposobem byłby podział według gatunków, ale po pierwsze - obawiam, że przypisanie danego tytułu mogłoby być jeszcze częściej problematyczniejsze, po drugie - gatunków jest wiele, a na razie dział "Filmy i seriale" nie pęka z zainteresowania, aby robić paręnaście działów i poddziałów. Na razie nie jesteśmy forum Filmwebu, aby martwić jakimiś twardymi regułami :rolleyes:

Osobiście zdałbym się na opinię zakładającego wątek, którą potem zweryfikuje jak będzie trzeba moderacja ;)

Co do seriali kanadyjskim podjąłem ją w dyskusji z resztą moderacji i ten fragment jakoś został... totalnie olany :D. Proponowane przeze mnie rozwiązanie:
1. Zmiana nazwy działu na "Seriale z USA"
2. Pozostawienie dotychczasowej nazwy i utworzenie poddziału "Seriale kanadyjskie" dzięki czemu:
- przy ewentualnym przenosinach z działu "USA" dany temat nie wyfrunie daleko
- minus: znowu dział "Seriale amerykańskie" urośnie, a "Z innych krajów" uszczupli się
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Określę się tak: czekam na propozycje do końca tygodnia, a jeśli takowe się nie pojawią, będziemy mieli "Seriale z USA" ☺️ Poczekam, bo może są jakieś inne pomysły, chociaż widzę, że niektórym wszystko jedno, a przecież nie robimy tego dla siebie :-)
Pawel

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Ja bym to uprościł i nie robił podziały na seriale z USA i innych krajów tylko, dał jeden dział "Zagraniczne seriale". Jak sam @Tomek wspomniał, dział ten i tak nie jest jakoś oblegany.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Działy na forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Ale obecny podział jest akurat jego propozycją :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości