Dyskusja Lex i Pawel na temat Regulaminu (off-topic z "Wątek Polityczny")

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Lex

Dyskusja Lex i Pawel na temat Regulaminu (off-topic z "Wątek Polityczny")

Post autor: Lex »

Pawel pisze: Nieźli byli też ci co się położyli na ścieżce rowerowej. Ale bym po nich się przejechał :D.
Na podstawie punktu 2. a) i b) regulaminu forum proszę by moderatorzy i administratorzy wyciągnęli odpowiednie konsekwencje. Ten post nawołuje do nienawiści, a także popełnienia przestępstwa.
Pawel

Wątek polityczny

Post autor: Pawel »

Przestępstwo, czy tam wykroczenie to popełniają ci którzy leżą na tej ścieżce rowerowej. To że chciałbym się przejechać tą ścieżką to chyba nic dziwnego. W końcu po to jest ścieżka rowerowa, jakbyś tego nie wiedział.
Lex

Wątek polityczny

Post autor: Lex »

To zgłoś to na policję. Jak ktoś popełnia wykroczenie i przestępstwo, to się zgłasza odpowiednim organom.
Twój post, to język nienawiści. A twoja chęć przejechania kogokolwiek może doprowadzić do uszczerbku na zdrowiu, a nawet śmierci. Jeszcze raz apeluję do moderatorów i administratorów, bo ta granica ze strony Pawła została tym razem przekroczona.
Pawel

Wątek polityczny

Post autor: Pawel »

Tak moja chęć "przejechania" kogoś oddalonego ode mnie o ponad 400 km faktycznie może doprowadzić do głębokiego uszczerbku na zdrowiu :lol: .
Lex

Wątek polityczny

Post autor: Lex »

Pawel pisze:To że chciałbym się przejechać ścieżką to chyba nic dziwnego.
Twój post 20 minut temu. Nawet nie wiesz co już piszesz :lol: To że chcesz przejechać specjalnie 400 km, to twoja sprawa. Ja nie wnikam w twój czas wolny. ;)
Pawel

Wątek polityczny

Post autor: Pawel »

Nie to ty nie rozumiesz co się do ciebie pisze i tworzysz niepotrzebny offtop. Pisałem o tym że skoro jest ścieżka rowerowa to chciałbym tą (w sensie ścieżką rowerową) przejechać bo w końcu tak stanową przepisy ruchu drogowego (jakbyś nie wiedział), że jeśli jest ścieżka rowerowa to jadąc rowerem powinno się jechać właśnie po niej, a piesi nie powinni się tam znajdować (bez względu czy sobie leżą czy stoją).
Lex

Wątek polityczny

Post autor: Lex »

Jeszcze raz muszę zacytować twój post
Pawel pisze:To że chciałbym się przejechać ścieżką to chyba nic dziwnego.
Niech admini zadecydują. Ja tylko zgłosiłem poważne naruszenie regulaminu i możlwe, że polskiego prawa.
Pawel

Wątek polityczny

Post autor: Pawel »

Tą ścieżką - w sensie ścieżką rowerową a nie pobliską jezdnią czy chodnikiem. Bo tak stanowią przepisy ruchu drogowego. Koniec, kropka z mojej strony.

Pro tip na zakończenie:
Jak ci nie pasuje moja osoba zawsze możesz dać mnie do listy ignorowanych.
Lex

Wątek polityczny

Post autor: Lex »

Napisałeś:
Pawel pisze: Nieźli byli też ci co się położyli na ścieżce rowerowej. Ale bym po nich się przejechał :D.
Zwróciłem uwagę:
Lex pisze:
Na podstawie punktu 2. a) i b) regulaminu forum proszę by moderatorzy i administratorzy wyciągnęli odpowiednie konsekwencje. Ten post nawołuje do nienawiści, a także popełnienia przestępstwa.
Odpisałeś
Pawel pisze:Przestępstwo, czy tam wykroczenie to popełniają ci którzy leżą na tej ścieżce rowerowej. To że chciałbym się przejechać ścieżką to chyba nic dziwnego. W końcu po to jest ścieżka rowerowa, jakbyś tego nie wiedział.
Paweł ja wiem, że masz poglądy typowo pisowskie - prawicowymi ich nigdy nie nazwę, bo tej partii daleko do tych poglądów - ale nie wierzę w to że jesteś głupi. Twoja niechęć do ludzi którym się powiodło po transformacji 89 sprawia, że się gubisz w słowach i boisz się wziąć za to odpowiedzialność. Dlatego to zostawiam w rękach adminom i moderatorom.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Wątek polityczny

Post autor: Karol »

Pawel pisze:Ale bym po nich się przejechał :D.
Pawel pisze: Pisałem o tym że skoro jest ścieżka rowerowa to chciałbym tą (w sensie ścieżką rowerową) przejechać bo w końcu tak stanową przepisy ruchu drogowego (jakbyś nie wiedział), że jeśli jest ścieżka rowerowa to jadąc rowerem powinno się jechać właśnie po niej, a piesi nie powinni się tam znajdować (bez względu czy sobie leżą czy stoją).

Przepisy ruchu drogowego mówią także, że na drodze należy zachować szczególną ostrożność. Zapowiedziany wcześniej zamiar "przejechania" kogoś jest premedytacją, czyli oscylujesz na granicy KK, a nie KRD. Tyle, że za zamiar jeszcze się w tym kraju nie karze, chyba, że to zwyczajna groźba. Upominam Cię, nie rób z siebie głupka, a tym bardziej z innych forumowiczów. Celowo szukasz zaczepki? Potem będziesz marudził, że administracja wielce Cię karci za wolność słowa. Sam niedawno wspomniałeś, że jesteś tu od początku, a błaznujesz swoim podpisem i coraz częściej zachowujesz się jak zwykły trol. Nie wiem co się z Tobą stało, bo dopóki nie zacząłeś udzielać się w tematach politycznych można było z Tobą normalnie popisać...

I litości. Skończcie już ten OT. A czy będzie ostrzeżenie, niech zadecydują moderatorzy. Ja w tej chwili nie mam czasu oceniać twojej głupoty.
Pawel

Wątek polityczny

Post autor: Pawel »

Miałem już nic nie pisać na ten bezsensowny temat ale jeszcze na koniec dwie sprawy.

@Lex, dałem ci dobrą radę, jak masz zrobić żeby nie widzieć moich postów. Po co masz torturować siebie czytając moje posty i innych, którzy muszą później czytać twoje nic nie wnoszące do tematu odpowiedzi.

@Karol, szkoda że i ty w to brniesz. Przejdź jeszcze raz do pierwszego mojego postu dzisiaj i zobacz co tam jest na końcu zdania (podpowiem - :D).
Jednak jeśli ktoś poczuł się tym urażony to - przepraszam.

Reszta to odpowiedzi na głupie sugerowanie i czepiactwo @Lexa spowodowane brakiem rozumienia słowa pisanego, że miałbym specjalnie pojechać 400 km do Warszawy aby przejechać się po jakiejś konkretnej ścieżce w Warszawie. Tymczasem moje słowa że "chciałbym się przejechać tą ścieżką" nie odnoszą się do konkretnej ścieżki rowerowej w Warszawie tylko do sytuacji kiedy jadę rowerem i mam przed sobą ścieżkę rowerową, chodnik i ulicę. Normalnym jest że wtedy, zgodnie z przepisami, o których @Lex może nie wie, wybieram scieżkę rowerową a pieszych nie powinno tam być (bez znaczenie czy leżą czy stoją).

Jeśli post ten nadaje się do innego tematu to proszę o przesunięcie. Bo z wątkiem politycznym faktycznie nie ma nic wspólnego jak i kilka wcześniejszych, zresztą.
Zablokowany

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości