Dyskusja nt. uwag w wątku o "Ich Troje".

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

Dyskusja nt. uwag w wątku o "Ich Troje".

Post autor: Trzeciak »

dawid333 pisze:
dawid333 pisze: Jak coś wklejasz, to daj chociaż własny komentarz lub opis. O używaniu BBC Code nie wspomnę. [Trzeciak]
Widzę, że popełniłem poważne przestępstwo bo wkleiłem link do filmiku o którym wcześniej wspominałem nie dodając komentarza.
Cóż ja teraz mogę zrobić? Nie pozostaje mi nic innego jak błagać na kolanach o wybaczenie.
Aż strach pomyśleć co to będzie jak któregoś razu zapomnę postawić kropkę na końcu zdania. Aż mi się ręce trzęsą na samą myśl!
Daruj sobie człowieku bo już zaczynasz się ośmieszać tym ciągłym czepianiem się mnie o byle pierdołę za każdym razem.
Pod linkiem masz tu doskonały przykład w jaki sposób należy wrzucać posty z portali YouTube, Facebook, Twitter, Instagram i tym podobnych portali. To tak zanim znów zaczniesz histeryzować: http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f= ... 70#p380721
Pozdrawiam, Trzeciak
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

Ich Troje

Post autor: dawid333 »

Trzeciak pisze:Pod linkiem masz tu doskonały przykład w jaki sposób należy wrzucać posty z portali YouTube, Facebook, Twitter, Instagram i tym podobnych portali. To tak zanim znów zaczniesz histeryzować: http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f= ... 70#p380721
Powyższy komentarz nie ma nic wspólnego z tematem dyskusji. Sorry Trzeciak ale zaczynasz robić bajzel w wątku. Czy moderatorom wolno takie rzeczy robić? Jeżeli chciałeś coś napisać to lepiej by było zrobić tonp na priv a nie w wątku o Ich Troje.

W link wszedłem więc możesz to wszystko wykasować zarówno swój jak i mój komentarz.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

Ich Troje

Post autor: Trzeciak »

Moderatorom i owszem, szczególnie, że dotyczy porządku dyskusji. Koniec OT.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Ich Troje

Post autor: Karol »

dawid333 pisze:Widzę, że popełniłem poważne przestępstwo bo wkleiłem link do filmiku o którym wcześniej wspominałem nie dodając komentarza.
Cóż ja teraz mogę zrobić? Nie pozostaje mi nic innego jak błagać na kolanach o wybaczenie.
Aż strach pomyśleć co to będzie jak któregoś razu zapomnę postawić kropkę na końcu zdania. Aż mi się ręce trzęsą na samą myśl!
Daruj sobie człowieku bo już zaczynasz się ośmieszać tym ciągłym czepianiem się mnie o byle pierdołę za każdym razem.
@Trzeciak słusznie zwrócił Ci uwagę, bo pisanie na forum traktujesz jak czat, wklejając link bez żadnego opisu co to, do czego ma służyć, cóż ciekawego z niego wynika. Poza tym do tego służą znaczniki BBCode, żeby ułatwić wszystkim oglądanie takich publikacji bez opuszczania forum.

Moderatorzy starają się zwracać uwagę wszystkim po równo, ponieważ obowiązują tu jeszcze jakieś zasady, w tym REGULAMIN i Netykieta. Jeśli nie jesteś w stanie się dostosować i przynajmniej przemilczeć momentu, kiedy ktoś wytyka Ci błąd, to może lepiej by było, gdybyś opuścił to forum. Jeśli będziesz się stawiał, sprawę rozwiążemy poprzez blokadę. No, chyba, że potrafisz wpasować się do reszty. Amen :-)
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

Ich Troje

Post autor: dawid333 »

Karol pisze:
dawid333 pisze:Widzę, że popełniłem poważne przestępstwo bo wkleiłem link do filmiku o którym wcześniej wspominałem nie dodając komentarza.
Cóż ja teraz mogę zrobić? Nie pozostaje mi nic innego jak błagać na kolanach o wybaczenie.
Aż strach pomyśleć co to będzie jak któregoś razu zapomnę postawić kropkę na końcu zdania. Aż mi się ręce trzęsą na samą myśl!
Daruj sobie człowieku bo już zaczynasz się ośmieszać tym ciągłym czepianiem się mnie o byle pierdołę za każdym razem.
@Trzeciak słusznie zwrócił Ci uwagę, bo pisanie na forum traktujesz jak czat, wklejając link bez żadnego opisu co to, do czego ma służyć, cóż ciekawego z niego wynika. Poza tym do tego służą znaczniki BBCode, żeby ułatwić wszystkim oglądanie takich publikacji bez opuszczania forum.
Nie zrobiłem tego, bo wydawało mi się to oczywiste dla wszystkich użytkowników, że chodzi o link do teledysku, o którym już post czy dwa posty wcześniej wspominałem. Nie wiem jak inni, ale ja spamu tutaj na forum nie uprawiam (jeżeli o to chodzi). a rzeczy które tu wrzucam zawsze mają ścisły związek z tematem. Rozumiem, że miałem przeprowadzić analizę tego filmiku? Fakt faktem że mogłem go wkleić bezpośrednio na forum. Przez pośpiech jednak o tym zapomniałem.
Karol pisze:
dawid333 pisze:Moderatorzy starają się zwracać uwagę wszystkim po równo, ponieważ obowiązują tu jeszcze jakieś zasady, w tym REGULAMIN i Netykieta.
Rozumiem że w ten sposób próbujesz mi zasugerować, że nie spełniam standardów tego forum, ponieważ zamiast filmu wstawiłem link przez zapomnienie? Faktycznie chyba przestanę się tu udzielać bo niedługo zaczniecie zwracać uwagę za to, że zapomniałem dać przecinka w jednym miejscu. Co to w ogóle za przyjemność udzielania jeżeli na każdym kroku zwraca Ci uwagi z tak błahych powodów? Wypowiadam się na różnych często poważnych forach i jeszcze nigdy nie zdarzyło się aby mi ktoś zwracał uwagę z tak błahych powodów.

Mnie zwraca się uwagę bo zdarzyło mi się zapomnieć wstawić film bezpośrednio na forum, ale jak ja zaapelowałem o to, abyście zrobili porządek bo zrobił się bałagan na forum (sami widzicie) to macie to daleko gdzieś.

Może choć raz ustosunkujecie się do mojej prośby i skasujecie 5 ostatnich wpisów (włącznie z moim)? Ja się będę starał natomiast wrzucać film bezpośrednio na forum z dokładną jego analizą jeżeli to ma aż takie znaczenie na tym forum. Albo w ogóle nie będę wrzucał nic i nie będzie problemu. Może wtedy nikt mi uwagi nie zwróci że źle wstawiłem link.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

Dyskusja nt. uwag w wątku o "Ich Troje".

Post autor: Trzeciak »

Przypomnę jasno pewien punkt regulaminu do którego nie ma wątpliwości, że się nie zastosowałeś:
2. UDZIELAJĄC SIĘ PAMIĘTAJ, ŻE:
[...]
j. W przypadku cytowania innego serwisu www, użytkownik powinien podać źródło danego tekstu oraz opublikować link do miejsca, z którego go pobrał. Jeśli cytat pochodzi z innego źródła niż internet, także należy o tym wspomnieć. W przypadku z korzystania ze znaczników BBCode odsyłających do postów w serwisach społecznościowych (Twiter, Facebook, itp.) upewnijmy się, że nie są one jedynie odnośnikiem do artykułów zawartych w portalach internetowych - w takim przypadku ograniczmy się do bezpośredniego linku odsyłającego do pożądanych treści. Każdą cytowaną informację należy uzupełnić o własny komentarz.

Cały regulamin: http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f=13&t=2838
Twoją emotkę jako komentarz można traktować co najwyżej na czatach, a nie na forum dyskusyjnym, takie jak te, które stara się mieć jakiś poziom, więc nie ma wątpliwości, że nie zastosowałeś się do regulaminu. A tłumaczeń typu "zapomniałem" nie będę przyjmował, bo wszędzie w życiu za zapominalstwo ponosi się konsekwencje, także i tutaj. Poza tym parę słów w przykładzie, który przytoczyłem ciężko nazwać analizą. Nie idź już ze skrajności w skrajność.

Aha, wątek jest zamknięty, więc jak masz coś jeszcze do powiedzenia, to tylko drogą prywatnej wiadomości.
Pozdrawiam, Trzeciak
Zablokowany

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości