iGol FM

Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

iGol FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

co możecie o nim powiedzieć
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

iGol FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

A co chcesz nim wiedzieć? http://fm.igol.pl/
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
sebol
Użytkownik
Posty: 118
Rejestracja: 16 lip 2006, 17:24
x 2
x 1

iGol FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebol »

O proszę ktoś przywołał tutaj temat stacji, w której działałem ponad rok :) Skorzystam z okazji i napiszę to i owo.

Do iGol FM przyjęty zostałem we wrześniu 2004r. Wtedy była to stacja podobna do całej reszty - hiphopowo/jazdostacyjna z elementami "programów" sportowych. Dołączyłem do ekipy 2 tygodnie po przyjęciu prezentera radia friko czyli Michała Dziwisza. Człowiek ten zaczął zmiany w radiu. Po odejściu (lub zwolnieniu) jednego z dwóch dotychczasowych red.naczelnych, miejsce jego zajął Michał. Wtedy zaczęły się zmiany. Radio stawało się z dnia na dzień coraz bardziej profesjonalne - do ekipy dochodziły kolejne osoby, laicy jak i zaufani ludzie, którzy prowadzili programy na dobrym poziomie. Stacja grała pop-rock-dance, ogólnie format AC. Na początku 2005r, stacja przerwała swoje nadawanie na 2 miesiące. Powrócila w marcu. W marcu nawiązaliśmy współpracę z studiem Vitava, które produkowało dla nas jingle i reklamy. Oprawa radia powiększyła się trzy-krotnie, doszło wiele produkcji ze studia Vitava, robionych na profesjonalnym sprzęcie. Stacja stworzyła swój format, który opracował dla nas prezenter Muzycznego Radia - Dawid Wenzel. Format (a właściwie spis utworów zapisany w programie word) zajmował bagatela 110 stron!. Muzyka: Oldies, Pop-Rock z lat 90. W czerwcu ub. roku radio testowało różne formaty emisji (mp3PRO, AAC+ jako pierwsi w Polsce), od tamtego momentu żywe programy emitowane były w wyższych formatach emisji, autopilot zaś grał nadal w mp3. Dzięki współpracy z wytwórniami muzycznymi polskimi jak i zagranicznymi wiele utworów gościło na naszej antenie z wyprzedzeniem dwu-a nawet trzy miesięcznym w stosunku do innych stacji radiowych. Przykładowo utwór HELENY PAPARIZOU - Mambo! graliśmy już w listopadzie. Stacja w takiej formie grała do początku tego roku. Z racji tej, że prezes zarządził zmianę formatu muzycznego stacji (na ściśle określony POPROCK) oraz większej ilości sportu (którego bagatela do dziś nie widać), część ekipy odeszła. Michał Dziwisz jako pierwszy znalazł sobie posadę w radiu Friko, za nim poszli kolejni. Ja tymczasowo przejąłem funkcję redaktora naczelnego i muzycznego stacji. Pod moim kierunkiem został wdrażany nowy format naszej stacji. Lecz i ta sytuacja długo nie trwała, gdyż jeszcze w styczniu otrzymałem propozycję z radia megastacja, do którego później przeszedłem. Po moim odejściu zmienił się skład ekipy - redaktorem naczelnym został mój rywal z wyborów red.naczelnego - Andrzej Warczyński, który do dziś rządzi radiem iGol FM. O jego rządach wypowiadać się nie będe, powiem tylko, że nie są one najlepsze. Z tego co się dowiedziałem ostatnimi czasy został zmieniony hosting z którego korzystał iGol FM. Bazy autopilota (którą tworzyłem - 500 utworów) nie dało się przekopiować. W tym momencie zastępca red.Naczelnego zajmuje się bazą muzyczną autopilota, format widzę, że przybrał bardziej konkretną stronę - a mianowicie bardzo Rock niż Pop/Rock. Mi osobiście to się nie podoba, gdyż nie gustuję w tak sformatowanych stacjach radiowych - aczkolwiek lubię słuchać Roxy FM - co z resztą można było usłyszeć od stycznia do czerwca słuchając igolowego autopilota :)

Tak to pokrótce wygląda.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

iGol FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

postanowiłem im pomóc ...dałem i piosenkę i ramówkę
Poland - Aktywnie najlepszy!
sebol
Użytkownik
Posty: 118
Rejestracja: 16 lip 2006, 17:24
x 2
x 1

iGol FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebol »

Kisiel, opanuj się. Nie wbijaj im kolejnego gwoździa do trumny...
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

iGol FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

a sebol ty nadal tam pracujesz ?
Poland - Aktywnie najlepszy!
sebol
Użytkownik
Posty: 118
Rejestracja: 16 lip 2006, 17:24
x 2
x 1

iGol FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebol »

Nie, ale mam bardzo dobre kontakty z załogą iGol FM - wkońcu nie zapomina się ot tak o osobach, z którymi pracowało się przez grubo ponad rok ;-)
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

iGol FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

a miałeś tam audycje i najważniejsze czemu zrezygnowałeś
Poland - Aktywnie najlepszy!
sebol
Użytkownik
Posty: 118
Rejestracja: 16 lip 2006, 17:24
x 2
x 1

iGol FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebol »

Skoro pracowałem tam ponad rok to chyba jasne, że miałem? A zrezygnowałem z powodu prostego, ekipa (ponad połowa jej) przeniosła się do radia Friko :)
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

iGol FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Radio wczoraj obchodziło 3 urodziny !!!
Poland - Aktywnie najlepszy!
sebol
Użytkownik
Posty: 118
Rejestracja: 16 lip 2006, 17:24
x 2
x 1

iGol FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebol »

Drugie :) Ich prezio chciał dodać poważności temu wydarzeniu więc dodał rok działalności. Radio iGol FM oficjalnie ruszyło 25 września 2004r. :)
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

iGol FM

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ja z iGol.fm najbardziej pamiętam audycję "Muza News" poświęconą tematyce medialnej. Emitowana była bodajże w piątek wieczorem a prowadziła ją moim zdaniem najlepsza prezenterka z wspomnianego radia czyli niezapomniana pani Marcela Gacek.
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nieistniejące rozgłośnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości