Radio Złote Przeboje

Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jarosław Kret, Karol Okrasa oraz Zygmunt i Filip Chajzerowie w wakacyjnej ramówce Radia Złote Przeboje: http://www.press.pl/tresc/48935,jarosla ... przebojach
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Lord_info
VIP Expert
Posty: 3898
Rejestracja: 27 sie 2010, 16:56
x 16

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lord_info »

Kamil Baleja zadebiutuje we wrześniu na antenie Radia Złote Przeboje:
http://www.press.pl/tresc/49406,kamil-b ... -przebojow
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Wczoraj usłyszałem w Radiu Złote Przeboje autopromocje, w której jest zapowiadany nowy prowadzący audycji ''Złote Przeboje na dzień dobry'' - czyżby Kamil Baleja?. Oczywiście w autopromocji nie podali, kto to może być.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4464
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 796
x 253

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Tak też będzie. Kamil Baleja zostanie prowadzącym programu "Złote Przeboje na dzień dobry".
https://media2.pl/media/144417-Kamil-Ba ... eboje.html
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Ciekaw jestem co się stanie z Jarosławem Budnikiem i Agnieszką Kasprzyk? - czyżby pasmo popołudniowe?.

EDIT: Jarosław Budnik odchodzi z Radia Złote Przeboje - informuje portal WirtualneMedia.pl.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
k0kos
Użytkownik
Posty: 189
Rejestracja: 28 sie 2017, 19:00
x 17

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: k0kos »

Kamil Baleja od jutra od 6tej rano będzie prowadził poranne pasmo w Radiu Złote Przeboje.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Kamil Baleja będzie spełniał marzenia słuchaczy w jesiennej ramówce Radia Złote Przeboje: http://[link zakazany]/artykul/je ... e-przeboje
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2569
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 990
x 671

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

W pracy gra mi to radio. Zawsze lepsze to, niż puszczająca trzy razy ten sam utwór w ciągu ośmiu godzin Eska czy RMF Maxxx. Ale naprawdę słabe jest wspomaganie się dziennikarzami Agory w serwisach. Jest materiał o starcie systemu rowerów miejskich w Poznaniu i leci wypowiedź Adama Kompowskiego. Rowerzysty, bo tak jest przedstawiony. Nie dowiemy się, że jest dziennikarzem Gazety Wyborczej. Nie uważam to za coś nagannego, ale to strasznie miałkie.

Audycja Kamila Balei nieustannie wywołuje u mnie ciarki wstydu. Cóż za humorek. Wkręcanie przypadkowych ludzi w programie na żywo było modne... nie wiem, z dziesięć lat temu?
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Co do Kamila Balei, to prowadzony przez niego poranek w Radiu Złote Przeboje jest nie do zniesienia - czuje się jakby dalej pracował w RMF FM, a szczególnie mnie denerwują prowadzone przez niego konkursy. Już lepszy był zdecydowanie o tej porze Jarosław Budnik.

Poza tym sporo prezenterów przeszło z Radia Złote Przeboje do Radia Pogoda: Robert Janowski, Asia Kruk, Agnieszka Kasprzyk i ostatnio Wojtek Babiarczyk - zamiast Wojtka Babiarczyka przedporanek od 4 do 6 prowadzi teraz Jarek Tworek (dawniej RMF MAXXX).
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
GoldenChris
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 27 mar 2018, 19:11
x 2

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: GoldenChris »

Zgadzam się z moim przedmówcą. Może nie tyle złe jest prowadzenie przez Kamila Baleję samego poranka (bo to jeszcze jest do strawienia), ale konkursy w jego wykonaniu są po prostu żenujące!
A szczytem głupoty ze strony Radia ZP jest prowadzenie kolejnej durnej loterii pieniężnej "Gorączka Złota". Ja rozumiem jakby Baleja prowadził ten konkurs w godz 6-9 rano, to jeszcze by się dało znieść. Ale nie - on musi prowadzić go około 9:45 i to w taki sposób że zagaduje słuchaczy, zadaje durne pytania (zamiast od razu przejść do rzeczy), no po prostu ręce opadają. Przez jego słowotok na antenie nie zostają wyemitowane 3 a nawet 4 piosenki na końcu godziny, co jest jak dla mnie w radiu niedopuszczalne. Potem oczywiście około 9:50 musi przez 10 minut przejść gigantyczny blok reklamowy i wiadomości... a ja się pytam gdzie muzyka? Normalnie brak słów...
Pocieszający jest fakt że loteria ta potrwa jeszcze miesiąc i potem Baleja zostanie oddelegowany do innej, porządnej roboty, bo chyba czasu trwania loterii nie przedłużą mam nadzieję. To by było przegięcie na całej linii.
Nie tylko ja uważam że Złote Przeboje powinno zająć się muzyką, częstszą zmianą playlisty i dodawaniem innych niegranych dotąd piosenek, ale oni wolą zajmować się wszystkim innym, byle nie muzyką. A to jest przykre.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Tomasz Florkiewicz (dawniej Radio ZET) przeszedł do Radia Złote Przeboje.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
GoldenChris
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 27 mar 2018, 19:11
x 2

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: GoldenChris »

Nooo, ktoś się w końcu zlitował i napisał coś w wątku o Radiu Złote Przeboje od ponad kwartału. :P
Czy doprawdy Radio Złote Przeboje nikogo nie interesuje? Czy to ta nudna muzyka, oklepana playlista i beznadziejny Baleja sprawiają że w tym temacie prawie nikt nie pisze? :-\

Ale do rzeczy. Faktycznie, od wczoraj w godzinach 15-20 można usłyszeć Tomasza Florkiewicza, ale czy wszedł on na stałe do ekipy radia to nie jest jeszcze przesądzone. Rok temu w wakacje na zastępstwo przyszedł Grzegorz Kowalczyk (ich dawny prezenter, obecnie pracujący w Meloradiu). Przyszedł na 2 tygodnie, potem sobie poszedł i już nie wrócił. Tak może być też z Florkiewiczem, tym bardziej że do nowej ramówki na stronie radia nie został on dodany.
Pasma dzienne w godz 10-15 i 15-20 prowadzą teraz na zmianę Wojtek Babiarczyk, Jerzy Telesiński, Kuba Mędrzycki oraz Jarek Tworek (tak przynajmniej podają na stronie). Jak będzie w rzeczywistości, pewnie przekonamy się o tym niebawem.
Mi tam ten Tomasz Florkiewicz pasuje, ma radiowy głos, nie gada głupot, nie opóźnia czasu antenowego, czego nie można powiedzieć o Balei. Mam nadzieję że Balei podziękują za współpracę od września (tak jak rok temu Marcinowi Prokopowi) i dojdzie ktoś inny znany, kto nie będzie robił z siebie kretyna na antenie i na Fejsie. Baleja jest niestety w tym mistrzem, w dodatku ten jego żałosny głos przez nos. :-X

A playlista ZP ostatnio trochę się zmieniła. W nocy doszło parę nowszych piosenek, niektóre były już kiedyś puszczane w tym radiu, ale też niektóre dopiero zadebiutowały na antenie ZP (choćby Happysad - "Zanim pójdę", K.A.S.A. - "Piękniejsza"). Zostały one dodane najpewniej kosztem starszych polskich utworów, które usunięto w maju (Marek Grechuta, Anna Jantar, Czerwone Gitary, Skaldowie).
W sumie od starszych utworów jest Radio Pogoda, więc Złote Przeboje chcą iść parę dekad dalej i coraz więcej współczesnych utworów się tu pojawia. Pewnie niebawem zmieni się też playlista ogólna i niektóre utwory zagraniczne też zostaną wymienione.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Filip i Zygmunt Chajzerowie wracają do Radia Złote Przeboje - na razie nie wiadomo czy w formie konkursu, czy w formie wspólnej audycji. Dzisiaj słyszałem zapowiedź ich powrotu.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
GoldenChris
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 27 mar 2018, 19:11
x 2

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: GoldenChris »

Już wiadomo co prowadzić będą Chajzerowie: https://media2.pl/media/152567-Tylko-do ... alosc.html

Zmienia się także liner stacji i wraca taneczna audycja w weekendy. Jednym słowem rewolucja! :DD
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Posty: 3434
Rejestracja: 08 cze 2013, 9:46
Lokalizacja: Wrocław
x 368
x 245
Kontakt:

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mateusz_71 »

Boże Narodzenie w Radiu Złote Przeboje:

Wigilia
16:00 - 24:00 - Kolędowanie,

1. dzień świąt
10:00 - 14:00 - Święta bez granic,
14:00 - 18:00 - Kolędowanie z Enejem,
18:00 - 22:00 - Druga gwiazdka.


2. dzień świąt
10:00 - 14:00 - Przy świątecznym stole,
14:00 - 18:00 - Niezapomniane święta,
18:00 - 22:00 - Narodziny gwiazd.


Źródło: https://www.omediach.info/koledowanie-o ... -przeboje/

Edit:Dzięki @GoldenChris. Poprawiłem godzinę. ;-)
Ostatnio zmieniony 19 gru 2018, 6:44 przez mateusz_71, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Agora”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości