Radio Złote Przeboje

Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Zapraszam do wyrażania opinii na temat tego radia.Wyróżnia się ono tym spośród innych stacji radiowych,że gra tylko i wyłącznie muzykę z lat 60-tych,70-tych i 80-tych.Czy uważacie,że takie radio jest potrzebne?
Ja uważam,że tak,ponieważ jest dużo osób,co jescze lubi słuchać tę muzykę z tamtego okresu,bo np.się na niej wychowali.
Przyznam się,że ja też słucham tam czasami głównie kawałków z lat 80-tych.
Pozdrawiam.

Stevie
Dawid
Użytkownik
Posty: 152
Rejestracja: 25 maja 2006, 21:42
Lokalizacja: z Ciemnogrodu

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawid »

stevie pisze:Ja uważam,że tak,ponieważ jest dużo osób,co jescze lubi słuchać tę muzykę z tamtego okresu.
Proste: ma słuchaczy, wiec jest potrzebne.
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Ja czasami lubie posluchac tego radia. Takie radio sie przydaje dla tych ktorzy chca odpoczac od hitow jakie serwuja nam stacje typu eska
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Udany start Radia Złote Przeboje

Radio Złote Przeboje, które z początkiem roku 2006 wystartowało w Białymstoku i Wałbrzychu, jedną z najchętniej słuchanych lokalnych stacji radiowych słuchaczy w docelowej grupie wiekowej 30-50 lat.


-Udany start Złotych Przebojów w Białymstoku i Wałbrzychu to dla nas powód do prawdziwej satysfakcji. Bardzo nas cieszy, że słuchacze w różnym wieku już w pierwszych miesiącach nadawania tak chętnie przełączają odbiorniki, aby spędzić z nami swój czas - powiedział Bartosz Hojka, dyrektor Grupy Radiowej Agory.

Radio Złote Przeboje w Białymstoku uzyskało największy udział w rynku spośród stacji lokalnych w grupie 15+ lat (ponad 10% 1) oraz w grupie docelowej 30-50 lat (ponad 16% 2). W tej drugiej grupie Złote Przeboje w Białymstoku mają większy udział w rynku niż ogólnopolska Trójka - Program 3 Polskiego Radia i ustępują pod względem udziału w rynku jedynie ogólnopolskiemu Radiu RMF FM i Radiu Zet

Szczególnym sukcesem Złotych Przebojów w Białymstoku jest uzyskanie większego udziału w rynku niż funkcjonujące tu od 14 lat, zakorzenione lokalnie, regionalne Polskie Radio Białystok.
Żródło: Media2.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert
Posty: 355
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:06
Lokalizacja: Kołobrzeg
x 1

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: IZA »

Z drugiej strony, zahaczając nieco o tą potrzebę, patrząc na to co serwuje większość naszych stacji mam mieszane odczucia. Ogólnopolskie anteny grają strasznie "przestarzałą" muzykę, z drobnymi przebłyskami kilku nowości, które są akurat na topie. W porównaniu do Czech czy Słowacji, to mamy prawie same złote przeboje :)
A co do sieci ZP - nudzi mnie na dłuższą metę.
Obrazek
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Zmiany w Złotych Przebojach
2006-06-25 16:00:34 | Maciej Kozielski
Sieć Radio Złote Przeboje wprowadza od 3 lipca zmiany do swojego porannego pasma. W programie pojawią dwie nowe pozycje – zabawa ‘Masz Minutę’ oraz codzienny przegląd prasy Michała Ogórka. Zmieniona zostanie także godzina emisji programu ‘Niezły Numer’.

‘Niezły Numer’ zostanie przesunięty z godz. 7.10 na 8.10. Natomiast nowa zabawa ‘Masz Minutę’ nadawana będzie o godz. 8.40.

Codzienny przegląd prasy Michała Ogórka emitowany będzie o godz. 8.25. – Ogórek wpisuje się w naszą strategię polegającą na wzmacnianiu wizerunku stacji oferującej nie tylko muzykę – tłumaczy nam Andrzej Adamczyk, dyrektor programowy sieci Złote Przeboje.
Żródło: ML.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Nowa zabawa w Złotych Przebojach
2006-07-05 11:02:13 | Maciej Kozielski
Radio Złote Przeboje rozpoczęło wakacyjny SMSowy plebiscyt ‘Wybierz Złoty Przebój Lata’. Partnerem zabawy rozgłośni jest One-2-One, który przygotował mechanizm głosowania i pobierania na telefon komórkowy dzwonków z konkursowymi piosenkami (True Tone).

‘Złoty Przebój Lata’ jest plebiscytem na najlepszy przebój kojarzący się z wakacjami, relaksem, znajomościami, ze słońcem i szumem fal. Na ulubiony utwór można głosować za pomocą SMSa. Należy wpisać kod podawany w Radiu Złote Przeboje. Na uczestników czekają nagrody.
Żródło: ML.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Nie mam dostępu do tej rozgłośni, ale to kwestia ułożenia terenu oraz zasięgu. W każdym razie istnieją jeszcze alternatywy dla tego typu radia. W Kielcach nadaje radio TAK FM. Moim zdainem jest to świetne radio nadające słynne przeboje lat 70, 80 i 90-tych.

Radio ciągnie za sobą długą historię, ponieważ jeszcze nie tak dawno było rozgłośnią o innym profilu. Pieniądze się skończyły i rozgłośnia na jakiś czas zawiesiła nadawanie. Wróciła z nowym inwestorem i przez to musiała stać się radiem ze "złotymi przebojami" (nie ma to żadnego związku z siecią Złote Przeboje).
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Kiedyś często słuchałem Radia Tak. Nie wiedziałem że stacja miała aż takie przygody i zmieniła profil :) Kiedyś można tam było posłuchać czasami fajnej muzyki ale to było już kilka lat temu....
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Więcej Złotych Przebojów w Opolu
2006-07-11 18:38:40 | Maciej Kozielski
W poniedziałek na częstotliwości 104,1 MHz w Opolu rozpoczęło nadawanie Radio Złote Przeboje. Na razie emitowane są jedynie jingle oraz muzyka. Bartosz Hojka, dyrektor Grupy Radiowej Agory, nie zdradza nam, jakie plany związane z rozgłośnia ma spółka.

Radio Złote Przeboje 104,1 FM jest już drugą rozgłośnią Agory w Opolu, która nadaje program pod nazwą Złote Przeboje.
żródło: ML.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

a po co to nielepiej dać im roxy fm jest już złp ole
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

pawlo333 pisze:kojarzycie może???? nie znam tytułu ani wykonawcy ale w refrenie są słowa....flame of love... flame of love... taki stary przebój od razu wpada w ucho, ale nie moge tego nigdzie znaleźć:/ napiszcie jak kojarzycie ten utworek z góry dzięki...
Richard Marx - The flame of love?
http://tekstpiosenki.emuzyka.pl/544/86.html
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
sebol
Użytkownik
Posty: 118
Rejestracja: 16 lip 2006, 17:24
x 2
x 1

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebol »

A może FANCY - Flames of Love ?:)
Awatar użytkownika
dragontor
Użytkownik
Posty: 107
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:39
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dragontor »

Rzadko słucham, ale dosyć fajne radio. Tylko jedna rzecz w tym radiu mnię wkurza: kiedyś wysłałem sms-a na konkurs w tym radiu, a teraz co jakiś czas dostaję sms-y od nich, najczęściej o takiej treści: "Nowy konkurs w radiu Złote Przeboje Elita 92,8 FM!!! ...".
tele5.xt.pl - powrót wkrótce...
Rayann23
Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 29 sie 2006, 8:21

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rayann23 »

ja lubie w tej stacji piosenki z lat 70 bardzo fajnie grają te piosenki
Dobry Jestem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Agora”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości