Radio Złote Przeboje

Necia

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Necia »

Jest bardzo dobre ale przeboje powinny być bardziej różnorodne i częsciej się zmieniać bo teraz mniej więcej o tej samej godzinie słyszę te same piosenki
danthe87
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2007, 0:33

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: danthe87 »

powie mi ktos slyszalem kilka razy utwor na radiu karolina gdzie byl szum fal pogwizdywanie ale nieznam tytulu ani wykonawcy;/
lusnia
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2008, 14:07

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lusnia »

Uważam, że radio "Złote przeboje",jest najlepszym radiem w Polsce, ciekawe kiedy zwiększy zasięg, np: KALISZ.

{{{Proszę nie pisać dwa razy tego samego - Tomek}}}
Kuba 942
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 05 sie 2008, 21:31
Lokalizacja: Chojnice

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kuba 942 »

Złote Przeboje były fajne, póki nie pojawił się pan Niedźwiecki. Teraz to spokojnie można tam usłyszeć Boba Sinclara i wiele innych piosenek z tego wieku (nawet z tego roku). Ze stacji typu GOLD AC lepsze jest Vox FM.
czuczi91
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2009, 18:06

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: czuczi91 »

czesto slucham tego radia leca na nim swietne piosenki z lat 60-tych 70-tych i 80-tych ale niestety czesto nie znam tytułów tych piosenek prosze pomozcie mi i napiszcie pare tytułów....

z gory dziekuje wszystkim
Awatar użytkownika
kelo
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 03 sie 2007, 21:09

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kelo »

Czami można posłuchać starych hitów, ale nie cały czas to samo jak to w przypadku stacji ze złotymi przebojami...
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

I tu się zgadzam - kiedyś ta stacja była ciekawa (mam na myśli czasy gdy nie nadawała tych nowszych piosenek) teraz żeby posłuchać piosenek z okresu lat 60-80 trzeba przełączyć się na Vox FM. Jednak lubię to stacje choć codziennie słucham jej od mniej więcej marca (dzięki "odkryciu" ich stacji w Nowym Sączu na 91,3 Mhz). Wcześniej słuchałem ich jak wystawiałem radio na podwórko gdyż wtedy słychać było Wandę z Krakowa.
Z ich audycji lubię audycje Niedźwieckiego i Rogalskiej choć "Niezły numer" też est nie zły.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Gucio14014
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 19 gru 2009, 14:23
Kontakt:

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gucio14014 »

Popieram poprzedników mimo , że słucham radia złote przeboje od niedawna , chciałbym zapytać czy rozgłośnia której nazwa wskazuje na to że będzie nadawać naprawdę złote kawałki , już nie wymagam by nie wtrącić odrobiny współczesnej muzyki , ale puszczajcie także muzykę która zasługuje na miano złotych przeboi . Czy już zapomnieliście o naprawdę dobrej muzyce jaką grały takie zespoły jak "czerwonegitary " , "trubadurzy" , " alibabki " , a to tylko początek listy która może być o wiele , wiele dłuższa . Jeżeli utwory takich wykonawców znikają z rozgłośni o nazwie " złote przeboje " , to chyba rozgłośnia powinna zmienić nazwę na młynek lub coś podobnego . Jeśli ktoś ma ochotę dopisać jakieś zespoły o których dawno zapomniała rozgłośnia , a nie powinna tego robić to niech dopisze do mojej ubogiej bo składającej się tylko z trzech zespołów listy . Może rozgłośnia przypomni sobie o swym logo Najlepsze przeboje lat 60 ,70 , 80
LaPatyk
Użytkownik
Posty: 184
Rejestracja: 29 gru 2010, 23:59

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LaPatyk »

niestety poszli w komercję, czasem dzień w dzień to samo słyszę, a ile jest innych piosenek...
yandex
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 14 sty 2011, 9:36
Kontakt:

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: yandex »

Nie przesadzaj nie jest tak źle. Ja słucham tego radia najczęściej w weekendy i jest fajnie. Oczywiście kiedyś było lepiej ale nie narzekajmy.
gilo
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2011, 15:37

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gilo »

Panowie, dziwię się że się jeszcze nie przyzwyczailiście do tej muzycznej papki. A i tak najgorsze są wszechobecne reklamy. Człowiek siedzi i tępo tego słucha zamiast ruszyć się i zrobić coś pożytecznego ( np. kanapkę ;) )
LaPatyk
Użytkownik
Posty: 184
Rejestracja: 29 gru 2010, 23:59

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LaPatyk »

ja jadę samochodem ;) wiec papka nie przeszkadza w jeździe, żałuje że czasem lepsze piosenki są jingle'u niż puszczane w całości
Awatar użytkownika
TomaszGasior
Użytkownik
Posty: 152
Rejestracja: 13 lut 2011, 20:09
x 7
Kontakt:

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TomaszGasior »

Czy ktoś wie może gdzie znajdę podkład muzyczny stosowany wcześniej w "Co jest grane w [miasto]"?
Przykładowe nagranie znalezione przypadkowo:
http://w286.wrzuta.pl/audio/aBLJ0JHKRNT ... e_29.06.09

Wydaje mi się, że to był podkład z jakiejś biblioteki, bo słyszałem go też gdzieś indziej.

Jakby co: nie, wujek gogle nie pomógł.
Awatar użytkownika
TomaszGasior
Użytkownik
Posty: 152
Rejestracja: 13 lut 2011, 20:09
x 7
Kontakt:

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TomaszGasior »

Przepraszam, za post pod postem, ale to uzasadnione.

Dziś przed 1:00 w nocy w RZP były jeszcze stare jingle, ale po włączeniu tej stacji ok. 1:30, po piosence "Tyle słońca w całym mieście..." usłyszałem... no właśnie. Złote Przeboje wprowadziły nowe jingle! W porównaniu z poprzednimi, są szybsze, ale nie krótsze, melodia ta samo, ale niższa tonacja. Moim zdaniem lepsze od poprzednich, ale może to dlatego, że są po prostu nowe.
Nie mogę się doczekać Wiadomości o 6:00, ciekawe czy będzie nowy podkład. :)
-------------------
Punktualnie o 6:00 zaczęły się Wiadomości i... w tym momecie przestali używać nowych jingli. Teraz na antenie ich nie usłyszymy. Nie wiem, czy to co słyszałem, było wpadką czy może testem...
Awatar użytkownika
TomaszGasior
Użytkownik
Posty: 152
Rejestracja: 13 lut 2011, 20:09
x 7
Kontakt:

Radio Złote Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TomaszGasior »

Przepraszam, za kolejny post pod postem, ale to również uzasadnione.
Nowe autorskie programy Marzeny Rogalskiej i Tomasza Kammela to najważniejsze nowości jesiennej ramówki Radia Złote Przeboje, która rusza w najbliższy poniedziałek. Stacja będzie miała także nową oprawę muzyczną.
http://[link zakazany]/artykul/to ... ne-nowosci

W Radiu Złote Przeboje pojawią się: nowe audycje, nowi ludzie i... nowe jingle (pewnie te, o których pisałem w nocy 22/23 sierpnia wyżej). Pojawią się Tomasz Kammel i Hubert Radzikowski [http://forum.media2.pl/viewtopic.php?pid=109648#p109648] oraz powróci Marzena Rogalskiej .

Niestety ze stacją pożegnały się też osoby takie jak Kamil Nosel (nie będzie już [s]pewnie[/s] na pewno Niezłych numerów) czy Rafał Chirowski.
Radio Złote Przeboje (Agora) zwolniło z pracy dwóch dziennikarzy, kolejni dwaj odchodzą ze stacji. Powodem rozstań miała być m.in. ich niezgoda na zbyt rygorystyczne umowy lojalnościowe - wynika z nieoficjalnych informacji Wirtualnemedia.pl.
http://[link zakazany]/artykul/zw ... e-przeboje

---------

Żeby nie pisać kolejnego "ppp" to skorzystam z edycji.

Dziś w czasie przerwy w "Mam talent!" widziałem reklamę Złotych Przebojów. Jest taka sama jak wcześniej: ludzie z kabaretu Ani Mru Mru, ze zmieniającymi się ubraniami i twarzami (nie umiem tego opisać). Różnica polega tylko na tym, że wykorzystano nowy jingiel (taki jaki słyszałem nocą).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Agora”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości