103,4 Blue FM Poznań

Awatar użytkownika
Rico
VIP Expert
Posty: 785
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:29
Lokalizacja: Otwock
x 135
x 263

103,4 Blue FM Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rico »

Nie było tego wątku, więc go oto tworzę. ;)

Od dzisiaj Blue FM - stacja lokalna z Poznania gra już w formacie Top 40. Oto cytat z ich strony:
Radio 103,4 Blue FM zmienia swój muzyczny image. Stacja którą znaliście od 2007 roku jako PoP Non-Stop odchodzi. Od północy 5 sierpnia będziecie mogli posłuchać pierwszej i jedynej w Polsce i w Poznaniu stacji typu Top40. Czyli stacji grającej najnowsze hity. Co tydzień nowa porcja 40 hitów. Mamy nadzieje, że przyjmiecie te stację z okrzykiem „ach tak to jest to”

Jestesmy do Waszej dyspozycji pod adresem [email protected]

Pozdrawiamy

W imieniu ekipy Radia 103,4 Blue Fm w Poznaniu

Magda Sobczak, Krzysztof Janur
Niby pierwsza i jedyna, ale ja to już chyba gdzieś słyszałem... A co Wy o tym sądzicie??? Zapraszam do dyskusji.
audio: Program II PR • Radio 357 • Radio Nowy Świat • Tok FM • Raport o stanie świata
video: TVN24 • Wydarzenia 24 • Planete+ • Mezzo • Mezzo Live

🇺🇦
Awatar użytkownika
Kacper
Obserwator
Posty: 587
Rejestracja: 08 lut 2010, 16:05
Lokalizacja: Wołów
x 1070
x 27
Kontakt:

103,4 Blue FM Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kacper »

Jakiś czas temu miałem przyjemność słuchania tej stacji tradycyjnym przekazem. Muszę przyznać, że to świetna stacja (dosyć taneczna), a reklam jest mało (jeśli są, to lokalne bądź dziwadła Agory). Jeśli chodzi o audycje, to są dwie: "Informacje radia BlueFM", które oficjalnie są od 10:52 do 14:52 co godzinę, choć w rzeczywistości pory są płynne (czasami są o xx:45, czasem o xx:50, czasem o pełnej, czasem nie ma). Z pewnością są nagrywane wcześniej, bo kiedyś odbyła się konferencja ws. Ukrainy (serwis o 14:52, a konferencja o 15), podczas której powiedzieli, że konferencja będzie za godzinę, choć do niej brakowało kilku minut. Z drugiej strony dobrze, że pory są płynne, ponieważ BlueFM należy do Agory, która lubi opluwać patriotów. Druga audycja to "Tym żyje Poznań", która oficjalnie nie jest zaliczana do programu, leci w soboty i niedziele do 10 (o 8 już leciała), oraz w sobotę, gdzieś koło 22. Pasm nie ma żadnych, stacja-puszka. Powinni tą stację sprzedać.
PS: Ponoć wczoraj około godziny 13 leciała sama muza z Informacji, bez treści. Ma ktoś nagrane?
Polsat | Puls | WP | MWE | Echo24 | TVRegionalna.pl | RMF | ZPR | zwolennik reaktywacji sieci Odra
RIP Google+ | Szukasz alternatywy dla G+? To zapraszam.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

103,4 Blue FM Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Ja jednak polecam zapoznać się z tym: https://pl.wikipedia.org/wiki/Blue_FM
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Agora”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości