Radio Eska

Rozgłośnie wchodzące w skład ZPR Media/Time
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Zapraszam do dyskusji na temat tej stacji radiowej.nadaje ona głównie w dużych miastach i grają współczesną muzykę. A czy zamierza ona wejść w najbliższym czasie do jakiegoś miasta,gdzie jeszcze ich nie ma?
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
szewol
Media2.pl
Posty: 168
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:42
x 1

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: szewol »

Ja od czasu do czasu lubię posłuchać poranka w Radio Eska Katowice 99,1 ;)
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Radio Eska to wypas!! Szkoda że mam do niego dostęp tylko za pomocą neta ale jak jestem na śląsku (a często jestem) to zawsze to radio zapodaje. Bardzo mi się podoba tam audycja "jajecznica ala jankowski"
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Posty: 536
Rejestracja: 26 maja 2006, 9:06
Lokalizacja: Zielona Góra
x 1
Kontakt:

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemkob »

Nienawidzę radia Eska i mam do niego słaby dostęp.
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Kiedys bardziej mi sie to radio podobalo. Teraz za duzo w nim tandetnej muzy
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

przemkob pisze:Nienawidzę radia Eska i mam do niego słaby dostęp.
Przecież jest nadajnik w Zielonej Górze na 89 FM.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Eska Śląsk: Jajecznica doskonała
Cytat:
Ala Folentarska po siedmiu miesiącach przerwy powróciła na radiową antenę. - Czasem jestem niewyspana, bo malutka hałasuje w nocy - mówi o swojej nowonarodzonej córeczce prezenterka Radia Eska Śląsk.

"Jajecznica A'la Jankowski" - tak nazywa się codzienny program śląskiego oddziału Radia Eska. Codziennie od 6.30 do 9.00 Ala Florentarska zaprasza na różnego rodzaje części "jajecznicy". Wśród nich znajdziemy m.in. "Pobudkę z pieśnią na ustach", "Mniej-więcej", "Dzieciaki z jajem", "Poranną demolkę" oraz "Inwazję hormonów.
Koniec cytatu.
Żródło: Media2.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Luk@sz
Użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: 24 maja 2006, 20:03
Lokalizacja: Poznań
x 1
x 1
Kontakt:

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Luk@sz »

Jest to moja ulubiona stacja radiowa,przez ostatni rok bedac w wojsku tylko jej sluchalismy z chlopakami.Nasz ulubiony program do "10 hitow na godzine" czy jakos tak juz nie pamietam.Bo nie mam teraz dostepu do eski...
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Ten program nazywa się 10 hitów jeden po drugim.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Posty: 536
Rejestracja: 26 maja 2006, 9:06
Lokalizacja: Zielona Góra
x 1
Kontakt:

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemkob »

stevie pisze:Przecież jest nadajnik w Zielonej Górze na 89 FM.
Zgadza się,ale mam słaba antenkę i w mieszkaniu 2-piętro nie na dachu.
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

przemkob pisze:
stevie pisze:Przecież jest nadajnik w Zielonej Górze na 89 FM.
Zgadza się,ale mam słaba antenkę i w mieszkaniu 2-piętro nie na dachu.
Eska Zielona Góra posiada dość słaby nadajnik (jedynie 0,1kW). Poza tym Zielona Góra nie jest małym miastem i w pośród niektórych osiedli mieszkalnych (szczególnie blokowisk) jej odbiór może być utrudniony. Jednak nie jest niemożliwy!
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

u mnie akurat na mojej wieży nie mam problemów z odbiorem tego radia,a także mieszkam w bloku na parterze.
Chociaż na starszych radiach to trzeba przyznać,że u mnie także były zakłócenia,bo niestety Eska ma za słabe nadajniki.
Jak widać nawet w mieście w którym jest nadajnik mogą być problemy z odbiorem.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Starachowice, które są o nie całą połowę mniejsze od Zielonej Góry można mieć problemy z odbiorem lokalnej Eski. Mieszkam co prawda ok. 5km od nadajnika, ale wystarczy, żeby na starych odbiornika nie złapać jego sygnału. Nie wspominam już o radiobudzikach. Do poprawnego odbierania Eski potrzebna już jest wieża :)

PS. Eska Starachowice posiada taki sam nadajnikz taką samą mocą jak Eska Zielona Góra (0,1kW)
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Sieci radiowe: Eska nadal liderem
2006-06-14 14:59:40 | Maciej Kozielski
Źródło: Radio Track SMG/KRC Millward Brown Company (III – V.06), ogół badanych
Radio Eska było najchętniej słuchaną siecią radiową w okresie marzec – maj 2006 – wynika z badania Radio Track MillwardBrown SMG/KRC. Sieć zanotowała również największy wzrost w porównaniu z analogicznym okresem z ubiegłego roku.

Radio Eska (31 rozgłośni) miało w okresie marzec – maj 2006 udział w rynku na poziomie 7,42 proc., czyli o 0,61 proc. więcej niż w fali marzec – maj 2005.

Drugie miejsce przypadło Audytorium 17. Udział rozgłośni regionalnych Polskiego Radia wyniósł 5,17 proc. Sieć zanotowała spadek o 0,33 proc.

Na podium znalazła się także sieć Złote Przeboje, którą tworzy 18 rozgłośni, z udziałem w rynku na poziomie 4,34 proc. Tym samym udział Złotych Przebojów wzrósł o 0,35 proc.

Udział w rynku RMF Maxxx (7 stacji) wyniósł 0,67 proc. (wzrost o 0,23 proc.), Radia Plus (11 stacji) – 0,5 proc. (spadek o 0,37 proc.), Vox FM (8 stacji) – 0,37 proc. (wzrost o 0,04 proc.), a Roxy FM (6 stacji) – 0,36 proc. (wzrost o 0,03 proc.).
Żródło: ML.pl
I bardzo dobrze.Jedna z moich ulubionych stacji radiowych liderem. Tylko szkoda,że Radio Plus zanotowało spadek.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Radio Eska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Eska najpopularniejszą siecią
2006-07-13 23:30:23 | Maciej Kozielski
Źródło: Radio Track SMG/KRC Millward Brown Company (IV.06 – VI.06), ogół badanych
Radio Eska było najchętniej słuchaną siecią radiową w II kwartale tego roku – wynika z najnowszych danych Radio Track MillwardBrown SMG/KRC. Sieć zanotowała również największy wzrost w porównaniu z analogicznym okresem z ubiegłego roku.

Udział w rynku Radia Eska (31 rozgłośni) w okresie kwiecień – czerwiec 2006 wyniósł 7,58 proc. Sieć zanotowała wzrost o 0,7 proc. w porównaniu z falą kwiecień – czerwiec 2005.

Drugie miejsce przypadło Audytorium 17. Udział rozgłośni regionalnych Polskiego Radia wyniósł 5,29 proc. Sieć zanotowała spadek o 0,22 proc. Złote Przeboje (18 stacji), które znalazły się na trzecim miejscu, miały udział na poziomie 4,14 proc. (wzrost o 0,15 proc.).

Kolejne pozycje obejmują: Ad.point (12 stacji) – 1,82 proc. udziału w rynku (wzrost o 0,11 proc.), RMF Maxxx (7) – 0,71 proc. (wzrost o 0,25 proc.), Radio Plus (10) – 0,55 proc. (spadek o 0,16 proc.), Vox FM (8) – 0,36 proc. (wzrost o 0,05 proc.), a Roxy FM (6) – 0,33 proc. (spadek o 0,01 proc.).
zródło: ML.pl
Pozdrawiam.

Stevie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Time”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości