ESKA2

Rozgłośnie wchodzące w skład ZPR Media/Time
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2348
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2103
x 1046

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

Włączyłem wczoraj Wawę i po prostu się przeraziłem, jak usłyszałem co oni zaczęli tam puszczać. Najpierw w ogóle myślałem, że to tylko jakieś pasmo z disco polo, ale potem usłyszałem nowy slogan. Tragedia :( Ciekawe kiedy wprowadzą to w całej Polsce.

Niedługo w każdym radiu będzie lecieć disco polo :/
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Zapewnie słyszałeś rzeszowską wersje Radia Wawa. Mnie najbardziej przeraża to co piszą słuchacze na czacie Radia Wawa który to dostępny jest na stronie internetowej tej stacji. Otóż słuchacze są skłonni oddać "Wawę" pod muzykę disco polo (nawet sugerując zmianę nazwy na Polo FM) w zamian za... przeniesienie ludzi i polskiego formatu do Radia Plus.
Naprawdę nie wiem co o tym myśleć :(
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Rico
VIP Expert
Posty: 785
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:29
Lokalizacja: Otwock
x 135
x 263

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rico »

Wg mnie to by było lepsze rozwiązanie. W końcu i tak format Plusa to zlepek playlist Wawy, oldiesowego Voxa i Plusa zawsze w rytmie.
audio: Program II PR • Radio 357 • Radio Nowy Świat • Tok FM • Raport o stanie świata
video: TVN24 • Wydarzenia 24 • Planete+ • Mezzo • Mezzo Live

🇺🇦
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2348
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2103
x 1046

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

To ja już bym wolał, żeby disco polo było w Radiu Plus, a Wawa niech zostanie taka jaka jest, bo tylko Wawę odbieram.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Radio Plus to stacja diecezjalna więc wiadomo, że nie zgodzą się na ten myk. Już raz to było przerabiane. Poza tym TIME woli ładować kasę do swojego worka - nie wiadomo jak później potoczą się losy Plusa w tej grupie.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Z tego co mi wiadomo to Radio Plus będzie w grupie TIME jeszcze przez najbliższy rok choć sam zainteresowany podmiot nie chce z niego rezygnować. W tej sytuacji pojawiają się dwie opcje a mianowicie utrzymanie Radia Plus przy TIME albo też ponowny podział sieci na stacje Eurozetu i wspomnianego wcześniej podmiotu. Jakoś nie chce mi się wierzyć że lekko zipiący już Eurozet będzie w stanie gospodarować całą siecią.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Rico
VIP Expert
Posty: 785
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:29
Lokalizacja: Otwock
x 135
x 263

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rico »

A czy ty musisz o tym pisać akurat w wątku o WAWIE???
audio: Program II PR • Radio 357 • Radio Nowy Świat • Tok FM • Raport o stanie świata
video: TVN24 • Wydarzenia 24 • Planete+ • Mezzo • Mezzo Live

🇺🇦
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Tylko odpowiedziałem na wypowiedź mojego przedmówcy.
Tymczasem nieco dziwi mnie taktyka stosowana przez prezentera Andrzeja Jaszczyszyna który na antenie Wawy przedstawia się... pod innym imieniem i nazwiskiem (Maciej Maciejewski) co w moim odczuciu jest nieco dziwnym zachowaniem.
Ostatnio z ramówki Radia Wawa wyleciało "Muzyczne Biuro Zamówień" które to zostało zastąpione przez "Muzyczne Party" natomiast na antenie stacji zadebiutował nowy prezenter Piotr Jachim.
Dodatkowo pod tym linkiem: http://michalwloclawe1989.wrzuta.pl/aud ... _i_92_6_fm możecie posłuchać próbki rzeszowskiej Wawy która to zaczęła grać muzykę disco polo. Niestety do tej pory stacja nie posiada swojego streamu internetowego :(
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Poland pisze:Tylko odpowiedziałem na wypowiedź mojego przedmówcy.
Kisielku, ale ja to wszystko dobrze wiem. Z tematyką radiową jestem na bieżąco. Nie mniej jednak nadal nic nie jest przesądzone jeśli chodzi o Plusa właśnie po roku czasu o którym to ciągle tak wspominasz.

I koniec OT.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Proponuje kontynuować ten wątek w temacie Radia Plus. Co do Wawy to nieco irytuje mnie ten ruch A. Jaszczyszyna by przedstawiać się pod innym imieniem i nazwiskiem - w moim odczuciu to brak szacunku i szczerości ze słuchaczem :(
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Rico
VIP Expert
Posty: 785
Rejestracja: 11 kwie 2013, 17:29
Lokalizacja: Otwock
x 135
x 263

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rico »

Poland pisze:Co do Wawy to nieco irytuje mnie ten ruch A. Jaszczyszyna by przedstawiać się pod innym imieniem i nazwiskiem - w moim odczuciu to brak szacunku i szczerości ze słuchaczem :(
Właśnie przypominają się serwisy Eurozetu dla stacji lokalnych, których prezenterzy też przedstawiali się fikcyjnym imieniem i nazwiskiem... ;)
audio: Program II PR • Radio 357 • Radio Nowy Świat • Tok FM • Raport o stanie świata
video: TVN24 • Wydarzenia 24 • Planete+ • Mezzo • Mezzo Live

🇺🇦
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Tymczasem w Wawie już na serio zaczyna się wdrażanie muzyki disco polo - już w ciągu godziny potrafi kilka takich piosenek polecieć na antenie.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
atomówka96
VIP Expert
Posty: 1595
Rejestracja: 02 maja 2016, 9:45
x 473
x 114

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: atomówka96 »

Nie da się po prostu słuchać tego radia, zwłaszcza jak wrzucili do niego disco polo. Jak nie Vox FM to nasza Wawa co drugą piosenkę puszcza "Ruda kocham cię, jesteś szalona i tańczysz dla mnie, jesteś taka sexy i na bogato opalona od stóp do głów i wystojona jak Beyonce, tra la la, je je je". Jestem nie zadowolona. Niech chociaż zrobią osobne radio z disco polo, a od Wawy i Vox'a się odczepią, ale wiem nie da się, bo kasa się musi w tym wszystkim liczyć.
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Posty: 3434
Rejestracja: 08 cze 2013, 9:46
Lokalizacja: Wrocław
x 368
x 245
Kontakt:

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mateusz_71 »

WAWA zwiększa zasięg. Od dzisiaj można słuchać tego radio na częstotliwości 89,5 FM w Trzebnicy i w okolicy. W lokalnej redakcji pracują Sylwia Zaręba i Sebastian Stelmach. Muzycznie grają w rytmie "non stop polo".
http://pl.finspi.com/audio/radio-wawa-t ... lo-2958668
Więcej: http://www.grupazpr.pl/aktualnosc/1302/
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Posty: 3434
Rejestracja: 08 cze 2013, 9:46
Lokalizacja: Wrocław
x 368
x 245
Kontakt:

Radio WAWA

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mateusz_71 »

WAWA Trzebnica, Jelenia Góra, Rzeszów nie grają już w rytmie "non stop polo".
http://www.press.pl/tresc/48947,wawa-w- ... alej-sieci

Radio WAWA Trzebnica: https://www.dropbox.com/s/dh596u5d8dmm3 ... w.mp3?dl=0
ODPOWIEDZ

Wróć do „Time”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości