Eska Rock

Rozgłośnie wchodzące w skład ZPR Media/Time
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Po zmianie logotypu młodzieżowego Radia Eska przyszedł czas na wprowadzania nowej identyfikacji wizualnej grającego rockową muzykę Radia Eska Rock.

-Nowy logotyp ma odzwierciedlać muzykę nadawaną w Esce Rock, czyli muzykę o nowoczesnym rockowym brzmieniu. Jednocześnie nawiązuje ono kolorystyką do korzeni rocka - mówi Michał Korol creative and production manager w Grupie Radiowej Time, który zaprojektował logo.

Nowe logo Radia Eska Rock powstało z wykorzystaniem logotypu Radia Eska przygotowanego przez agencję IQ Marketing
Żródło: Media2.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Cóż tu przeżywać. Loga i tak nie widać, gdy słucha się radia :)
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

No tak ale chyba jest jak się słucha na jakiejś platformie cyfrowej ?
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Tego nie pamiętam, ale zdaje się, że dawniej w CP i C+ loga radia też nie było.
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

No i przynajmniej w CP loga nie ma. i nie słyszałem żeby kiedyś było...
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

O czym my tu mówimy? :) Eski Rock i tak nie ma na satelicie :P
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Eska Rock prawie w całej Polsce

Radio Eska Rock, które obecnie emituje swój program w czterech miastach - w Warszawie, Poznaniu, Łodzi i Krakowie - wkrótce powiększy zasięg. Rockowa stacja zajmie większość częstotliwości Radia WAWA. To dobra informacja dla sympatyków kontrowersyjnego duetu Wojewódzki & Figurski.
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła m.in. uchwały o zmianie koncesji wydanej spółce WAWA poprzez zamianę częstotliwości stacji nadawczej w Warszawie oraz stacji nadawczej w Łodzi a także zmianę nazwy programu z Radio WAWA na Eska Rock .

Radio WAWA nadaje swój program w Białymsotku, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Płocku, Rzeszowie, Siedlcach, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu i Zielone Górze. W tych miastach na dotychczasowych częstotliwościach Radia WAWA wkrótce pojawi się sygnał Eska Rock.

To dobra informacja dla sympatyków porannego duetu - Michał Figurski i Kuba Wojewódzki, którzy w Eska Rock prowadzą swój kontrowersyjny program między 8 a 10 rano.

W Warszawie i Krakowie, w których już swój sygnał emituje Radio Eska, wciąż będzie można słuchać Radia WAWA.
Żródło:Media2.pl

Szkoda,bo bardziej wolę polską muzykę od rocka,ale zawsze pozostaje Internet na szczęście.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

I stało się: Eska Rock zastąpiło Radio WAWA w Zielonej Górze i nie tylko ;).Muszę przyznać,że radio zapowiada się ciekawie.
Pozdrawiam.

Stevie
jb-2
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 04 paź 2008, 12:18

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jb-2 »

eskarock-totalna tandeta jakich wiele w naszym eterze aby tego wszystkiego sluchac zachecaja nas jakimis sms konkursami bo puszczaja nudy wkolko,a bez figurskiego i wojewodzkiego to juz chyba zyc sie nie da - DWA DEBILE

{{{To samo, co w temacie o Radiu Wawa - nie tolerujemy wypowiedzi na poziomie komentarzy z onetu - Tomek}}}
uko
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 24 gru 2008, 19:23

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: uko »

Hey witam;
Mianowicie mam problem, gdyż może ktoś z was zna piosenkę często grana na eska rock, jest to świąteczna nutka z niezwykła linia melodii, normalnie rozpłynąć sie można przy niej... :) Wiem ze kawałek idzie jako tak " Christmas time isc back for you" Mmam nadzieje ze mi ktos pomoze bo capy z radia nigdy jej nie zapowiadają... Pozdrawiam
Meloman :D
Awatar użytkownika
Majkell
VIP Expert
Posty: 589
Rejestracja: 26 maja 2006, 21:23
x 1
Kontakt:

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Majkell »

uko pisze:może ktoś z was zna piosenkę często grana na eska rock, jest to świąteczna nutka z niezwykła linia melodii, normalnie rozpłynąć sie można przy niej... :)
Może The Pretenders - 2000 Miles? :)

Świąteczna, często grana w Esce Rock, jest tam mowa o "christmas time" i rozpłynąć się można przy niej jak najbardziej... ;)
dimmun
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2009, 14:58

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dimmun »

Wie ktoś może czemu od niedawna nie działa ESKA ROCK i ESKA XTREME? Cała reszta stacji włącza się szybko i bez zarzutu, natomiast tylko te dwie nie otwierają się zarówno w przeglądarce jak i w aplikacjach do odtwarzania
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Pewnie mają jakąś awarię albo coś takiego.
2009-2021
bob
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2009, 12:07

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bob »

czy zna ktoś wykonawce lub tytuł często puszczanej piosenki na ESCE ROCK której fragmęt to "... ty to wiesz i ja to wiem..."
z gory wielkie dzięki za pomoc
julita
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 16 lut 2010, 14:37

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: julita »

Widzę, że problem dotyczący eski rock pojawił się już dawno, ale ja ostatnio nie mogę odsłuchać tej stacji, same syczenie.. i nie wiem czy to coś z ich strony, czy może mój odtwarzacz ma jakiś problem..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Time”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości