Eska Rock

Rozgłośnie wchodzące w skład ZPR Media/Time
dvbtwidz

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dvbtwidz »

Wyszukane żarty? ... 'a nie wiem, ona często na kolanach', 'zgwałcę'...? Więcej nie przytoczę, bo aż nie przystoi... Wy to nazywacie mądrością, inteligencja, żartami? Te programy to trochę znam, bo oglądam na eska tv i wiem, że większość żartów można tam nazwać żartami, ale to przekracza granice jakiejkolwiek przyzwoitości i poziomu programu.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Krótko - takiego typu wygłupy, że ktoś kogoś zgwałci nadają się co najwyżej na prywatne rozmowy, a nie na publiczną audycję. Najgorsze w tym wszystkim, jest to, że taki tekstami zainteresowała się UEFA.

Oczywiście nie piszę o wszystkich tekstach w "Porannym WF-ie", a o ostatniej słynnej sprawie.
Pozdrawiam, Trzeciak
dvbtwidz

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dvbtwidz »

Wiadomo, że Figurski już został zwolniony z pracy przy euro przez uefę,
Tylko, jeżeli przez parę tych celebrytów Polska poniesie jakieś konsekwencje, to ja nie wiem, co zrobię.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Gdyby taki żart padł po Euro 2012, to z pewnością nie byłoby takiego skandalu, jaki mamy teraz. A tak - moment niewłaściwy i audycja leci.
Pozdrawiam, Trzeciak
dvbtwidz

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dvbtwidz »

Ale z drugiej strony może i dobrze, bo gdyby o tym się tylko mówiło w Polsce, to by się pokrytykowało, a Jakub B. i Michał F. tylko by się śmiali i dalej robili swoje, a tak trochę się zastanowią.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Wojewódzkiego lubię, Figurskiego mniej, ale zgodzę się, że w tym odcinku z tekstami o Ukrainkach przegięli.
2009-2021
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Na skasowaniu programu może niestety się nie skończyć...
Zapewne każdy z nas ma własne zdanie o zachowaniu Wojewódzkiego i Figurskiego. Ale wszelkie decyzje dotyczące kar, jakie można nałożyć na dziennikarzy, podejmuje Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. Jak pisze "Rzeczpospolita", "KRRiT grozi wręcz odebraniem koncesji radiu Eska Rock".

Powodem do tak radykalnego kroku może być fakt, że to już dziewiąta interwencja w sprawie audycji tego nadawcy. Siedem z nich skończyło się upomnieniami, za dwie nałożono na radio kary finansowe. Czy miarka się przebrała, a pracownicy Eski Rock będą musieli poszukać innej pracy? A przede wszystkim – czy pięcioosobowa grupa, wyznaczana przez polityków, powinna podejmować decyzje o być czy nie być mediów?

http://natemat.pl/20663,eska-rock-moze- ... ot-cenzury
Jak dla mnie to już trochę za dużo!
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Zdjęcie programu to już dużo, a co dopiero odebranie stacji koncesji. KRRiT absolutnie nie powinna odbierać koncesji Esce ROCK.
2009-2021
dvbtwidz

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dvbtwidz »

Nie odbiorą im koncesji. Stawiam stówę. Ale takie straszenie to dobry sposób. Nie wiem, czemu tak bardzo lubisz tę dwójkę.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

A dlaczego mieliby odebrać im koncesję? Najwyżej zakończy się to karą finansową, bo to wina prowadzących program, a nie stacji.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

A według mnie to błąd, z usunięciem programu, bo był momentami ostry, ale ogólnie zawsze trzymał dość śmieszny i wyszukany poziom ;).
Obrazek
michael112
Obserwator
Posty: 561
Rejestracja: 26 gru 2008, 14:04

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michael112 »

Ja bym na miejscu KRRIT postawił na kompromis: jeżeli jeszcze raz Wojewódzki i Figurski poprowadzą jakąkolwiek audycję w Esce Rock, to odbieramy im koncesję.
Awatar użytkownika
Flis
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: 24 lut 2012, 0:02
Lokalizacja: Podkarpacie

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Flis »

Troszkę do przesady z odbiorem koncesji, zwiększać tylko kary finansowe aż w końcu przyjdą po rozum do głowy.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

natemat.pl podało, że W&F już nigdy nie pojawią się w Esce Rock. Niestety, nie podaje źródła tej informacji, opisuje je jedynie jako "bardzo dobre". Ja bym jednak poczekał na jakąś oficjalną informację od Eski Rock. Niedawno dla wm.pl przedstawiciel ten stacji mówił, że Wojewódzki i Figurski nadal mają kontrakt z radiem i że dotychczasowa formuła programu musi ulec zmianie, bo nie może nadal funkcjonować w takiej formie. Nie przypuszczałem, że sprawy aż tak diametralnie się zakończą...

http://natemat.pl/21009,poranny-wf-woje ... -eski-rock

EDIT: Czyli to jednak prawda... Oto fragmentu wpisu z oficjalnego Facebooka Kuby Wojewódzkiego:
Z dniem 28 czerwca 2012 roku audycja Poranny WF przeszła do historii. Tej samej, która nas osądzi. Wszystkim współpracownikom dziękuje, fanów pozdrawiam a wrogom mówię - do usłyszenia...
Wielka, wielka szkoda...
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

Eska Rock

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

No szkoda. Ale może Wojewódzki i Figurski poprowadzą podobny program w innej stacji w przyszłości, tylko pod inną nazwą? Oby!
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Time”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości