Sytuacje kryzysowe

Najważniejsze wydarzenia z Polski i ze świata.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8055
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Sytuacje kryzysowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Najbardziej mnie w tym wszystkim fascynuje, że dzisiaj ludzie piszą te wszystkie hejterskie komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem. Tak po prostu, zostawiają pamiątkę po sobie.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Sytuacje kryzysowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Tomek pisze:Taa... może jeszcze 99% społeczeństwa :D. Raz, że Kaczyński ma chyba więcej wyborców,
Chyba z matematyką coś u ciebie nie tak. Na PiS głosowało 19% społeczeństwa, a to nie jest większość - to nawet nie jest 1/4 jak napisałam wcześniej. Jeśli nie wierzysz to przypomnij sobie wynik ostatnich wyborów. Ci, którzy nie poszli głosować, raczej PiS nie popierają.
Tomek pisze: dwa: to, że lubisz PiS nie oznacza automatycznie, że stoisz tam, gdzie PO i Nowoczesna.
I znów się pomyliłeś - PiS-u nie lubię, nie popieram i nigdy tego nie ukrywałam. A czy stoję tam, gdzie PO i Nowoczesna to inna sprawa.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8055
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Sytuacje kryzysowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Jantar pisze:Chyba z matematyką coś u ciebie nie tak. Na PiS głosowało 19% społeczeństwa, a to nie jest większość - to nawet nie jest 1/4 jak napisałam wcześniej. Jeśli nie wierzysz to przypomnij sobie wynik ostatnich wyborów. Ci, którzy nie poszli głosować, raczej PiS nie popierają.
Skoro 81% społeczeństwa nie popiera PiS to dlaczego rządzą oni z 19%? :P Najwyraźniej partia nie obraża jednak tych 3/4, ewentualnie ktoś inny jeszcze bardziej ich obraża (mnie obraża inteligencja i hipokryzja opozycji i ich mediów :rolleyes: ).
I znów się pomyliłeś - PiS-u nie lubię, nie popieram i nigdy tego nie ukrywałam. A czy stoję tam, gdzie PO i Nowoczesna to inna sprawa.
Nigdy nie powiedziałem, że jesteś fanką PO i Nowoczesna, po prostu pokazywanie palcem na miesięcznicach jest skierowane przede wszystkim do nich - i nie chodzi o samych wyborców, a ich polityków.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Sytuacje kryzysowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

@Tomek, rządzą z 19% poparciem dlatego, że duża część społeczeństwa nie poszła na wybory. Ale to nie znaczy, że popierają PiS. Wyliczenia już były na forum przy okazji wyborów - poszukaj i przypomnij sobie.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

Sytuacje kryzysowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Breaking : Premier Iraku pinformowal w specjalnym komunikacie o odbiciu Mosulu z rąk bojowników Państwa Islamskiego. Mosul jest nazywany głównym bastionem ISIS.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8055
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Sytuacje kryzysowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Jantar pisze:@Tomek, rządzą z 19% poparciem dlatego, że duża część społeczeństwa nie poszła na wybory. Ale to nie znaczy, że popierają PiS. Wyliczenia już były na forum przy okazji wyborów - poszukaj i przypomnij sobie.
Ale to też nie oznacza, że są obrażani/czują się obrażeni przez PiS :P Świat nie jest czarno-biały i nie wszyscy chcą stać tam, gdzie stało ZOMO ;).
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3745
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

Sytuacje kryzysowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Akurat z tym liczeniem poparcia to bym nie galopował - bo to, że politycy PiSu uważają, że większość parlamentarna oznacza, że "większość Polaków myśli tak, jak oni" (zdaje się senator Jackowski tak wyrokował), to bzdura, o czym świadczy chociażby fakt, że przeważająca większość wyborców PiSu popiera WOŚP ;) Duża część wyborców partii rządzącej nie podziela również ich zdania w sprawie działania TK. I tak dalej, i tak dalej. Plus takie detale, że np. Kopacz dostała więcej głosów do sejmu niż Kaczyński.

Wynik wyborów nie jest odzwierciedleniem poglądów, a jedynie miarą sukcesu kampanii wyborczej ;)
Tomek pisze:A pomijając już epitety, pan Wałęsa zaskakująco nagle rozchorował się.
Nie zaskakująco, jeśli śledzi się go w mediach społecznościowych (dużo fotek z sanatoriów, przychodni itepe), pamięta, w jakim jest wieku (i o jego nadwadze) i weźmie pod uwagę, jak starsi ludzie reagują na upały.
Tomek pisze:Tymczasem prawda jest inna - czy Wyborczej podoba się, czy nie, część ich czytających nie lubi Bartoszewskiego czy uchodźców (przy zamachach najczęściej pojawia się wyłączanie komentarzy na ich stronie). Część ludzi jest po prostu zwykłymi chamami, którzy muszą wyładować swoją frustrację. Jeśli GW jest bezstronne, to nie powinno się bawić w ocenę takich treści przez manipulowanie nimi, co najwyżej zainteresować nimi odpowiednie osoby (i byłoby to sensowne, gdyby dotyczyło to widzów obydwu stron tego żałosnego widowiska).

Komentarze powinni zostać choćby po to, aby któregoś dnia przyszedł taki Wałęsa, przeczytał sobie wypowiedzi i mógł z pozwem poprosić o dane użytkowników.
Tyle tylko, że dotychczasowe wyroki sądów mówią jasno - portal odpowiada za treść komentarzy i może zostać pociągnięty do odpowiedzialności za brak odpowiedniej moderacji. Takie mamy prawo, i nie należy się dziwić, że portale reagują zapobiegawczo.
dość
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8055
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Sytuacje kryzysowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Portal odpowiada, jeśli zna treść komentarza, wie, że narusza dobra osobiste i niezwłocznie go nie usunie, po tym jak dowie się o tym. Do tego musi dostarczyć dane na wezwanie prokuratury.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Sytuacje kryzysowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Pawel pisze:To ja może przypomnę pełne kultury i miłości komentarze kodziarstwa:
http://www.wykop.pl/cdn/c3201142/commen ... GrEF9c.jpg
To oczywiście szczyt sku*****ńtwa, ale to też w żaden sposób nie tłumaczy wspomnianego przeze mnie chamstwa prawicowych hejterów. Masz podejście podobne do tego prezentowanego przez premier Szydło: "Przez 8 lat rządów PO..." :D
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3745
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

Sytuacje kryzysowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Skoro trzeba przypominać, to też o czymś świadczy ;)

Poza tym przypomnę, że na marszach KODu zwykle apeluje się o niewywieszanie nienawistnych transparentów, a na PiSowskich zbieraninach są mile widziane. O sytuacji z pobiciem uczestnika marszu przez bandę ONRowców i reakcjach rządu też chyba nie trzeba przypominać - nie ma tu równości i nigdy nie było.
dość
Pawel

Sytuacje kryzysowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Karol pisze:
Pawel pisze:To ja może przypomnę pełne kultury i miłości komentarze kodziarstwa:
http://www.wykop.pl/cdn/c3201142/commen ... GrEF9c.jpg
To oczywiście szczyt sku*****ńtwa, ale to też w żaden sposób nie tłumaczy wspomnianego przeze mnie chamstwa prawicowych hejterów. Masz podejście podobne do tego prezentowanego przez premier Szydło: "Przez 8 lat rządów PO..." :D
Chciałem tylko zwrócić uwagę co zauważył @Tomek, że w przypadku bojówki kodu pisali to na fb pod swoimi profilami. Na niezależnej czy większości innych stron można sobie pozakładać 10 kont i pisać rózne brednie. Oczywiście, nie oznacza to anonimowości, no ale jednak zwykły użytkownik czytający komentarze nie będzie wiedział kto to napisał, a w przypadku pisania pod swoim imieniem i nazwiskiem na fb już tak.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8055
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Sytuacje kryzysowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Tak po prawdzie komentarze zamieszczone przez Karola też podobno pochodzą z fanpage'ów tych serwisów z facebooka, a nie konkretnie z ich stron internetowych. Byłoby miło zobaczyć jakiś zrzut z ekranu, tak z ciekawości, czy tam też ludzie nie wstydzą się pisać głupot ze swojego imienia i nazwiska :rolleyes:
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Sytuacje kryzysowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Tylko kilka... Nie wszystkie się pokrywają z zacytowanymi wcześniej. To z profilu Niezależna.pl.
Załączniki
IMG_20170711_182427.png
IMG_20170711_182357.png
IMG_20170711_182316.png
IMG_20170711_182253.png
IMG_20170711_182101.png
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Wątek polityczny

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Wokalista zespołu Oddział Zamknięty brutalnie pobity przez 3-ch napastników po piątkowym koncercie. Więcej pod linkiem:

https://wiadomosci.wp.pl/znany-wokalist ... wiadomosci

Z polityką ten post nie ma nic wspólnego, więc przeniosłem go do bardziej właściwego wątku. [Trzeciak]
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

Sytuacje kryzysowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Krystyna Loska miała zawał, stan jest poważny.

http://jastrzabpost.pl/newsy/krystyna-l ... 58075.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „Headlines”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości