Czarny protest / strajki kobiet

Najważniejsze wydarzenia z Polski i ze świata.
Pawel

"Czarny protest" w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

A niech donoszą same na siebie (niech tylko nie zapomną o donoszeniu ciąży :P) i tak nie ma to znaczenia bo dany urząd wie kto był organizatorem marszu w danym mieście. Tymczasem to nie wymysł tego rządu że każdy taki happening musi być zgłoszony i znany jego organizator. A w działaniach prokuratury nie ma nic dziwnego. Została złożona skarga przez Solidarność za bezprawne wykorzystanie ich symboli na marszu więc muszą znać organizatora marszu, a takie dane posiadają właśnie konkretne urzędy. Nic w tym dziwnego że została uruchomiona taka procedura a lewackie media robią z tego sensacje.
Tradycjonalista

"Czarny protest" w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Tak, tylko od kiedy to "Solidarność" zaczęła donosić i na inne protestujące organizacje do prokuratury? W końcu "Solidarność" sama walczyła o prawo do protestu i strajku. Tylko nie wtedy kiedy rządzi PIS?
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

"Czarny protest" w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

A poza tym Borusewicz, który przecież był członkiem i jest jednym z bardziej zasłużonych działaczy Solidarności, wypowiada się, że organizatorki protestu walczyły o swoją wolność i miały pełne prawo używać symbolu Solidarności. Zresztą mnóstwo członków Solidarności brało udział w tym strajku, a jako członkowie mieli pełne prawo występować pod jego szyldem. A obecna Solidarność zgłosiła do prokuratury, bo całkowicie popiera rząd PiS-u.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38169
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

"Czarny protest" w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Polacy są pomysłowi:
https://twitter.com/RomanOsica/status/7 ... 6006708224
Pawel

"Czarny protest" w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

wiatriwoda pisze:Polacy są pomysłowi:
https://twitter.com/RomanOsica/status/7 ... 6006708224
A prokuratura ma głęboko gdzieś ich doniesienia bo dostanie dane bezpośrednio z urzędów. Ale bojowniczki o zabijanie dzieci takie odważne hur dur :D.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

"Czarny protest" w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

@Paweł tak, jak każdy zwolennik całkowitego zakazu aborcji sprowadzasz wszystko tylko do "zabijania dzieci". Zarodek to nie dziecko i to jest udowodnione. Kłania się nauka biologii. To po pierwsze. Po drugie w całej tej sprawie chodzi o mnóstwo innych spraw, jak chociażby właściwa, zgodna z obecną wiedzą naukową, opieka medyczna nad pacjentkami w ciąży i nad płodem. Dziwię się, że jeszcze do ciebie nie dotarło, że lekarze będą mieli związane ręce w przypadku jakiejkolwiek diagnostyki i leczenia kobiet w ciąży i płodu. Zagrożenie życia płodu może wywołać nawet zwykły antybiotyk podany przy przeziębieniu czy grypie. Ale co tam, niech kobieta umiera, byle tylko donosiła ciążę. Zakaz aborcji wprowadza także zakaz wykonywania cesarskiego cięcia, a także zakaz podawania znieczulenia. Często cesarskie cięcie ratuje życie matce i dziecku, a w przypadku zakazu porody będą kończyły się śmiercią obojga. Stosowanie procedur medycznych w myśl ustawy o zakazie aborcji tylko w ostateczności może bowiem do tego doprowadzić, bo lekarz będzie musiał czekać na agonię matki lub dziecka, żeby móc je zastosować bez sprowadzania na siebie możliwości aresztowania i skazania na kilka lat więzienia.

Pozostaje mi tylko życzyć ci, żeby żadna bliska ci kobieta, żona czy siostra, nie była nigdy w takiej sytuacji. Dopiero wtedy do ciebie dotrze, co oznacza tak naprawdę ta ustawa o zakazie aborcji, kiedy na własnej skórze odczujesz strach o życie bliskich ci osób. Łatwo jest żądać kar więzienia i zakazu aborcji wraz ze wszystkimi konsekwencjami, kiedy ciebie bezpośrednio to nie dotyczy.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Tradycjonalista

"Czarny protest" w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Kaczyński: "Chcemy, by kobiety rodziły, nawet jeśli dziecko jest mocno zdeformowane. By zostało ochrzczone". Tak poroniony pomysł...
Będziemy dążyli do tego, by nawet przypadki ciąż bardzo trudnych, kiedy dziecko jest skazane na śmierć, mocno zdeformowane, kończyły się jednak porodem, by to dziecko mogło być ochrzczone, pochowane, miało imię - zapowiedział prezes PiS.
Źródło: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... =FB_Gazeta
Pawel

"Czarny protest" w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

@Jantar, nie nie jestem za całkowitym zakazem aborcji, tak jak nie był i rząd. To wy się daliście wciągnąć w protest, który był przykrywką dla CETA i TTIP i robiliście z tego pseudo aferę. Tymczasem wiadomo było od początku że ten projekt ustawy o aborcji, który był projektem, powtórzę to jeszcze raz obywatelskim projektem nowelizacji ustawy, nie ma szansy przejść. Cóż, udało się Wam, gratuluję, szkoda że wszyscy za to zapłacimy bo CETA i TTIP przechodzą bez echa, i mówię to jako - według was - zwolennik PiSu.

Niestety ale to wy same przeinaczyłyście ten problem. W tych protestach same się zagalopowałyście używając różnych haseł w stylu "moja macica to moja sprawa" że pokazywałyście się z takiej strony że jak która się puściła to w myśl zasady - co się stało to się stało najwyżej się wyskrobiemy.
O.Michalina
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 05 paź 2016, 14:01
Kontakt:

"Czarny protest" w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: O.Michalina »

Zbychu51 pisze:Kaczyński: "Chcemy, by kobiety rodziły, nawet jeśli dziecko jest mocno zdeformowane. By zostało ochrzczone". Tak poroniony pomysł...
Będziemy dążyli do tego, by nawet przypadki ciąż bardzo trudnych, kiedy dziecko jest skazane na śmierć, mocno zdeformowane, kończyły się jednak porodem, by to dziecko mogło być ochrzczone, pochowane, miało imię - zapowiedział prezes PiS.
Źródło: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... =FB_Gazeta
Nie mam upośledzonego ani "zdeformowanego dziecka", moja ciąża nie była zagrożona - dlatego nie wiem co czuje kobieta nosząca pod sercem dziecko, które nie ma najmniejszych szans. Nie odważyłabym się jej powiedzieć "masz urodzić, ochrzcić i jak będzie trzeba to pochować". Więc jak stary, bezdzietny kawaler może coś takiego powiedzieć???
Pawel

"Czarny protest" w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Będziemy dążyli do tego, by nawet przypadki ciąż bardzo trudnych, kiedy dziecko jest skazane na śmierć, mocno zdeformowane, kończyły się jednak porodem, by to dziecko mogło być ochrzczone, pochowane, miało imię. Chcemy, by było to możliwe ze względu na realną pomoc, która będzie udzielana także ze środków publicznych. Oczywiście mowa tylko o tych przypadkach trudnych ciąż, gdy nie ma zagrożenia życia i zdrowia matki.
Rozumiem że za trudne dla was jest przeczytanie oryginalnego cytatu z wypowiedzi pana Kaczyńskiego. A potem się dziwicie że was wyzywają od dzieciobójczyń.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

"Czarny protest" w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

@Paweł, to chyba ty nic nie zrozumiałeś! Ale to mnie raczej nie dziwi, bo znam kilku wyborców PiS-u i do nich też nie trafiają żadne argumenty. Czytasz niby całość, a i tak widzisz tylko ostatnie zdanie i tego się uczepiłeś, jak rzep psiego ogona. I powtarzasz bezmyślne słowa księży, w ślad za którymi powtarzają je członkowie PiS-u. A poczytaj ze zrozumieniem wywiady z profesorami ginekologii, którzy od lat prowadzą ciąże swoich pacjentek. Tak się bowiem składa, że przy tych zapisach ustawy, które PiS chce wprowadzić, NIE BĘDZIE ŻADNEGO LECZENIA kobiet w ciąży i płodów, ANI DIAGNOSTYKI płodu. Dlaczego? Bo każdy lek, nawet z tych podstawowych na zwykłe przeziębienia, może mieć wpływ na przebieg ciąży, na rozwijający się płód. Żaden lekarz nie przepisze jakiegokolwiek leku pacjentce w ciąży, nie zleci żadnego badania płodu, a w konsekwencji nie będzie też leczenia płodu. Wiadomo nie od dziś, że niektóre wady, czy choroby wykryte podczas badań płodu, można od razu leczyć, jeszcze w trakcie ciąży. Przy ustawie o zakazie aborcji to będzie niemożliwe, bo lekarze będą się bali cokolwiek robić. Kobieta wprawdzie nie zostanie ukarana, ale lekarz już tak i to jeszcze wyższą karą, niż była proponowana w odrzuconym już projekcie. Jaki będzie skutek tego? Będzie się rodziło więcej martwych dzieci, albo upośledzonych i bardzo chorych. Będzie też więcej zgonów samych kobiet, bo lekarz będzie musiał czekać z ratowaniem życia matki, kiedy kobieta będzie już w agonii i jej uratowanie będzie wielkim cudem. Zastanów się, czy tego właśnie chcesz dla swoich bliskich kobiet: żony, córki, siostry, matki, czy kuzynek. Może coś do ciebie dotrze, gdy jedna z nich będzie w takiej sytuacji i wtedy dopiero zrozumiesz, o co tak naprawdę chodzi. Uczepiłeś się tylko jednego małego punktu, a sprawa jest dużo poważniejsza, bo praktycznie ginekologia i położnictwo przestana istnieć - wrócimy do XIX wieku, kiedy lekarze nie robili cesarskiego cięcia, bo jeszcze go nie znali - tyle, że u nas będzie ono ustawowo zabronione.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Pawel

"Czarny protest" w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Ty mi zarzucasz że nie trafiają do mnie żadne argumenty i powtarzam słowa księży. Dobre, zwłaszcza że księdza to ostatni raz widziałem przy bierzmowaniu :lol: . Tymczasem sama bezmyślnie powtarzasz pierdoły, które wciskają ci lewackie portale.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

"Czarny protest" w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Pawel pisze:dzieciobójczyni
Gdybyś był kobietą i był w ciąży zagrażającej twojemu życiu, to inaczej byś gadał.
Pawel

"Czarny protest" w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Dobrze że ty masz takie doświadczenie :lol: .
Ostatnio zmieniony 16 paź 2016, 22:08 przez Karol, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie cytuj ostatniego posta.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

"Czarny protest" w Polsce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Oto co PiS robi z ludźmi...
Ostatnio zmieniony 16 paź 2016, 22:27 przez Karol, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zaczynasz mnie już drażnić, bo dalej nie masz nic sensownego do powiedzenia... Cały czas PiS, PiS, PiS....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Headlines”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości