Nowa TV (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert

Nowa TV (HD)

Postautor: PPM » 12 maja 2018, 12:30

Przypominają mi się czasy kiedy to w Pulsie leciały seriale Polsatu. Ale jeśli mają przynieść zyski dla Nowej TV no to niech emitują. Może przyjdą potem lepsze czasy i lepsze produkcje :)
Atahan
Użytkownik

Nowa TV (HD)

Postautor: Atahan » 13 maja 2018, 11:49

PPM pisze:Przypominają mi się czasy kiedy to w Pulsie leciały seriale Polsatu. Ale jeśli mają przynieść zyski dla Nowej TV no to niech emitują. Może przyjdą potem lepsze czasy i lepsze produkcje :)

W Pulsie leciały seriale Polsatu z tego powodu, że Puls był na skraju bankructwa i wtedy Polsat wyciągnął pomocną dłoń do Pulsu.
Frontowiec
VIP Expert
Kontaktowanie:

Nowa TV (HD)

Postautor: Frontowiec » 13 maja 2018, 12:06

Z tego co pamiętam, to na TV Puls był nawet sport, a konkretnie mówiąc żużel dzięki Polsatowi.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert

Nowa TV (HD)

Postautor: PPM » 13 maja 2018, 12:30

Atahan pisze:
PPM pisze:Przypominają mi się czasy kiedy to w Pulsie leciały seriale Polsatu. Ale jeśli mają przynieść zyski dla Nowej TV no to niech emitują. Może przyjdą potem lepsze czasy i lepsze produkcje :)

W Pulsie leciały seriale Polsatu z tego powodu, że Puls był na skraju bankructwa i wtedy Polsat wyciągnął pomocną dłoń do Pulsu.

Nie do końca. Telewizja Familijna zbankrutowała, Puls zawiesił działalność a nowy Puls pojawił się na początku lipca 2003 roku po tym jak firma "Antena 1" Mariana Terleckiego zaczęła produkować dla stacji programy. Chwilę później Solorz wykupił większość udziałów w spółce "Antena 1" i dlatego też pojawiły się produkcje Polsatu. Warto dodać, że w tym czasie produkcje Pulsu były emitowane na kanale Polsat 2.

Przepraszam, że piszę o Pulsie w temacie Nowej, ale musiałem odpowiedzieć.
Atahan
Użytkownik

Nowa TV (HD)

Postautor: Atahan » 15 maja 2018, 21:25

A to nie wiedziałem o tym. Myślałem, że było to spowodowane tym, że Polsat pomógł w tym czasie Pulsowi. Dzięki za wyjaśnienie. ;)
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert

Nowa TV (HD)

Postautor: Kamilo » 17 cze 2018, 10:52

Od lipca - wbrew obawom - brak nowych paradoku w ramówce. Pozostają tylko "Słoiki".
W soboty o 18:55 natomiast 5-minutowa pozycja o wymownym tytule "Wszyscy zginiemy", oznaczona jako publicystyka.
Frontowiec
VIP Expert
Kontaktowanie:

Nowa TV (HD)

Postautor: Frontowiec » 13 lip 2018, 18:30

Od piątku, 3 sierpnia br. Nowa TV będzie emitować o godz. 20:00 "Kabaret na żywo" Polsatu.

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”