player.pl [VOD]

Dyskusje o ofertach VOD w Polsce i na świecie.
Awatar użytkownika
kacper3100
Activist
Kontaktowanie:

player.pl [VOD]

Postautor: kacper3100 » 02 wrz 2017, 6:32

Playera można ściągnąć ze Sklepu Windows. Iplę zaś ze strony internetowej ipla.pl.
Nikt nie prześcignie mnie w miłości do TVN-u - mode on
Christianus
Obserwator

player.pl [VOD]

Postautor: Christianus » 02 wrz 2017, 14:52

kacper3100 pisze:Jak się zacina, to jest problem z wolnym komputerem lub Internetem.

Widać jakie masz rozeznanie w temacie. Jeszcze w środę oglądałem na Playerze "Na Wspólnej" przez 20 minut, czyli łączny czas trwania jednego odcinka, a już kolejnego dnia zajęło mi to pół godziny, przez ciągłe zacinanie się. Oczywiście zarówno mnie, jak i dziesiątkom innych internautów wyrażających swoje niezadowolenie w komentarzach na Facebooku, jednego dnia spowolniły łącza internetowe i momentalnie zaczęły psuć się komputery. Bardzo mnie ciekawi, ile z tych Twoich 2300 postów faktycznie wnosiło coś do dyskusji.

Trzeciak pisze:Zresztą w wymaganiach jasno jest napisane, że do odtwarzania materiałów potrzebny jest już system Windows 8 lub nowszy, a nie Windows 7 lub nowszy - jak to było do środy.

Trochę strzelają sobie w stopę, skoro Windows 7 ma zapewnione wsparcie techniczne ze strony Microsoftu do stycznia 2020 r., a przede wszystkim od lat pozostaje najpopularniejszym systemem operacyjnym w Polsce. Moim zdaniem jest to przedwczesna decyzja.
Awatar użytkownika
kacper3100
Activist
Kontaktowanie:

player.pl [VOD]

Postautor: kacper3100 » 02 wrz 2017, 15:02

Jakoś u mnie przy 2 Mb/s pobierania nie ma żadnych zacinek i wszystko chodzi na tip-top, dlatego napisałem, że jak się zacina, to jest problem z wolnym komputerem lub Internetem.
Popatrz na swoje posty, a nie się interesujesz moimi.
Awatar użytkownika
BW134PL
Użytkownik

player.pl [VOD]

Postautor: BW134PL » 02 wrz 2017, 15:11

Aby obejść problem z zacinkami na Playerze, wystarczy do zakładek przeglądarki dodać Pobieracze. W Internecie takie skrypty można znaleźć. Można wtedy bez reklam oglądać. I to wszystko jest legalne
TVN - tej wiosny CHCEMY WIĘCEJ
Awatar użytkownika
Jakob
VIP Expert

player.pl [VOD]

Postautor: Jakob » 03 wrz 2017, 8:13

Zauważyłem, to jest na minus, że w wyszukiwarce gdy wpiszę się konkretny numer odcinka danego programu, to i tak wyszukuje ogólnie cały program, a nie dany odcinek, jak to było w poprzedniej wersji serwisu.
urban1000
Użytkownik

player.pl [VOD]

Postautor: urban1000 » 04 wrz 2017, 10:25

Moim sposobem na normalne oglądanie programu w playerze jest...
...Odwiedzanie innej strony internetowej w czasie gdy strona player.pl jest schowana.
W ten sposób, nigdy się nie zatnie.
Jedyny w swoim rodzaju.
Awatar użytkownika
kacper3100
Activist
Kontaktowanie:

player.pl [VOD]

Postautor: kacper3100 » 22 lis 2017, 14:01

W ofercie Playera pojawiły się pakiety ze stajami Canal+ i HBO. Osobno można też kupić dostęp do Canal+ Seriale.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ca ... ak-wykupic
J-Will
Użytkownik

player.pl [VOD]

Postautor: J-Will » 23 lis 2017, 21:45

Ja się zastanawiam kiedy Player wreszcie uaktualni swoją apkę na telewizory, bo obecna w ostatnim czasie bardzo często albo nie działa albo łapie zwiechy (nie jest to winą łącza) albo tak jak mam obecnie czyli działa, ale np. w zakładki "seriale" i "programy" nie wejdę, bo się nie da. Teraz kiedy zmieniają swój styl to jest to najlepszy moment aby w końcu się za to zabrać.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

player.pl [VOD]

Postautor: Karol » 23 lis 2017, 22:19

Mi tam śmiga bez problemu na 5-letnim telewizorze, a na dodatek praktycznie bez reklam. Trzeba tylko umiejętnie włączyć materiał :-) Oczywiście żadnych doinstalowanych dodatków.
J-Will
Użytkownik

player.pl [VOD]

Postautor: J-Will » 23 lis 2017, 23:26

No widzisz czyli aplikacja działa różnie, mi teraz na 2 letnim LG właśnie te zakładki nie działają przez co mam mocno utrudniony dostęp do części programów (te które jednak uda mi się obejrzeć również są praktycznie bez reklam). Zapewne w przyszłym tygodniu apka ponownie będzie działać jak należy, bo to nie jest pierwszy taki przypadek, ale mimo wszystko aktualizacja niwelująca tego typu błędy by się przydała szczególnie, że -o ile mnie telewizor nie kłamie- ostatnia była 3 lata temu.
Awatar użytkownika
kacper3100
Activist
Kontaktowanie:

player.pl [VOD]

Postautor: kacper3100 » 24 lis 2017, 17:17

Będzie dekoder z Playerem.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/be ... nterfejcie

TVN razem z nc+ przygotował set-top box, umożliwiający dostęp do pełnej oferty Playera (w tym Canal+ i HBO), a po podłączeniu anteny także do kanałów naziemnych.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

player.pl [VOD]

Postautor: Karol » 24 lis 2017, 22:22

Czyli dekoder DVB-T z dostępem do Playera :-) Po podłączeniu do internetu :-D
Awatar użytkownika
Zdzichu
VIP Expert

player.pl [VOD]

Postautor: Zdzichu » 24 lis 2017, 23:59

Cyfrowy Polsat wymyślił takie coś już kilka lat wcześniej dodając do dekodera DVB-T iplę, ale nie odniosło to chyba zbytniego sukcesu nie licząc egzemplarzy rozprowadzanych przez Biedronkę - pomimo że oferował większą ilość kanałów bo obsługiwał MUX4.

Temu projektowi też raczej nie wróżę pomyślności, zwłaszcza że obsługuje tylko Playera, a nie wszystko co się da jak dongle typu Kodi czy Chromecast. Dekoder DVB-T mają już wszystkie telewizory na rynku a niemal wszystkie telewizory na rynku mają wbudowane Smart TV na których da się oglądać wszystko, łącznie z ofertą Player.pl - więc nie bardzo wiem do kogo adresowane są te urządzenia. Do posiadaczy kineskopowców? Ciekawe jak skoro sprzęt pewnie nie będzie obsługiwał wyjścia Euro.

Wróć do „Serwisy VOD”