Gazeta Wyborcza

Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

Gazeta Wyborcza

Postautor: N-O-R-O-N » 28 sie 2017, 17:28

Skoro popierasz tych ludzi, którzy nie mają nic mądrego do napisania... cóż, to nie mój problem :P A to o "lizaniu" jest obrzydliwe i tyle.
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert

Gazeta Wyborcza

Postautor: Dominik » 28 sie 2017, 19:01

Biedni hejterzy. Będą mieli trudny wybór między 'nie kupuję Wyborczej' a 'hejtuję lemingów w komentarzach'. To się nazywa odbieranie wolności słowa.
Awatar użytkownika
Pawel
Activist

Gazeta Wyborcza

Postautor: Pawel » 28 sie 2017, 20:31

N-O-R-O-N pisze:A to o "lizaniu" jest obrzydliwe i tyle.

Nie pierwszy raz prawda was boli :P.

Nie wiem, czy boli, ale jednak nie widzę sensu tak chamskich docinek - to nie tutejsi użytkownicy są odpowiedzialni za tego typu zmiany, także wypowiadają się o sprawie z kulturą. Uspokój się, bo będę musiał dać ostrzeżenie. - Tomek
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Gazeta Wyborcza

Postautor: Tomek » 28 sie 2017, 20:40

Śmieszy mnie te wychwalanie GW za wprowadzenie płatnym komentarzy. Bo niby co takiego to zmienia?

Fala niezbyt przemyślanych opinii zmniejszy, ale wynika to z tego, że mniej osób będzie pisać. Wypowiadać się będą głównie fani GW, bo trudno, aby ktoś im nieprzychylny kupował subskrypcję. Z drugiej strony czy oznacza to, że znikną teraz chamskie wypowiedzi względem Kaczyńskiego i PiS - raczej nie, dodatkowo Agora ma kolejny argument, aby nie czepiać się ich - groźba utraty klienta.

Żałosne próby wytłumaczenia zdzierania kasy i oszczędzania na administracji :lol:

Już nie wspominając o podstawowej kwestii, jak bardzo słabe jest dawanie tego typu dogodności za pieniądze. Co to jest? Jakiś 1986 rok i czasy usenetu, commodore 64. Okres, kiedy każdy transferowany bajt danych był w cenie, a internetu używało się głównie na amerykańskich uczelniach i w bardzo potężnych firmach? :D

Kamilo pisze:Niektórym już ewidentnie zdarła się płyta, wcześniej dokładnie to samo grali w temacie politycznym, więc powtórzę też swoje pytanie, kto normalny komentuje artykuły, których nie jest w stanie przeczytać?
Z tego, co wiem nowsze artykuły przez jakiś czas (uzależnione też chyba od ilości otwierania strony GW z danego IP) są dostępne za darmo. Przynajmniej mi często się zdarza, że wejdę na ich stronę i czasem wyświetla się artykuł, a czasem nie.
brzoza13
Użytkownik

Gazeta Wyborcza

Postautor: brzoza13 » 28 sie 2017, 20:50

A ja powiem tak : jak Gazeta Wyborcza nie chce komentarzy ludzi, co są niezalogowani , to tym bardziej liczba przeglądających spadnie, a co za tym idzie - również wpływy będą mniejsze.
Awatar użytkownika
FinalAnswer98
VIP Mod

Gazeta Wyborcza

Postautor: FinalAnswer98 » 28 sie 2017, 20:59

Pawel pisze:
N-O-R-O-N pisze:A to o "lizaniu" jest obrzydliwe i tyle.

Nie pierwszy raz prawda was boli :P.

Myślę, że wielu z nas boli, ale to jak posuwasz się za daleko z słownictwem - ja chcę tylko tyle powiedzieć, że kiedyś cierpliwość niektórych do ciebie się skończy, jeśli już się nie skończyła. Nie dlatego że się nie zgadzają z twoim światopoglądem (zresztą każdy ma prawo mieć własne zdanie na temat czegokolwiek), a dlatego iż twoje wypowiedzi bywają na granicy przyzwoitości, jeśli nie wręcz chamskie i skandaliczne. Z ostatnich twoich popisów mogę wymienić potraktowanie sprawy śmierci Miecugowa czy "Ale bym po nich..." pod zdjęciem manifestacji. I mów sobie o mnie co chcesz, mi to obojętne. Chcę tylko byś wiedział, że są pewne granice. Tylko tyle chciałem powiedzieć od siebie.

Proszę wszystkich o zakończenie off-topicu - Tomek
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert

Gazeta Wyborcza

Postautor: Kamilo » 28 sie 2017, 22:38

brzoza13 pisze:A ja powiem tak : jak Gazeta Wyborcza nie chce komentarzy ludzi, co są niezalogowani , to tym bardziej liczba przeglądających spadnie, a co za tym idzie - również wpływy będą mniejsze.

Wpływy obecnie i tak są przede wszystkim z subskrypcji. Na pewno przed wprowadzeniem tego rozwiązania przeprowadzono kalkulację.
Tomek pisze:Z tego, co wiem nowsze artykuły przez jakiś czas (uzależnione też chyba od ilości otwierania strony GW z danego IP) są dostępne za darmo. Przynajmniej mi często się zdarza, że wejdę na ich stronę i czasem wyświetla się artykuł, a czasem nie.

Tak, jest limit 5 lub 10 takich wejść w miesiącu. Wystarczy parę kliknięć z rozpędu, by się z tego wyprztykać.

Też niezbyt rozumiem ekscytację tą kwestią, nigdy nie bywała tam jakaś zawrotna ilość komentarzy. Generalnie jednak pożytku żadnego z nich portal nie ma, a nie jest też specjalną tajemnicą, że przy obecnej władzy Agora musi się szczególnie pilnować i być krystalicznie czysta. Paragraf zawsze się znajdzie, a roboty chociaż będzie mniej.
Awatar użytkownika
Pawel
Activist

Gazeta Wyborcza

Postautor: Pawel » 14 wrz 2017, 14:59

Kamilo pisze:
Dalej zastanawiam się jaki sens ma komentowanie czegoś, czego nie jest się w stanie przeczytać?

Jak widać po wpisie pewnej pani w temacie o festiwalu w Opolu, można nawet linkować artykuł, z którego jedyne co się przeczytało to nagłówek i kilka pierwszych zdań (ciekawe ile dokładnie, bo mi artykuł wyświetlił się w całości).

Jantar pisze:Tymczasem sprawa donosu do prokuratury na miasto Opole z powodu ujawnionej umowy ma ciąg dalszy, o czym pisze dzisiejsza Wyborcza pod linkiem:

http://opole.wyborcza.pl/opole/7,35086, ... atury.html

PS. Mam wykorzystany limit, więc nie mogę dać pełnego tekstu. Gdyby ktoś mógł podać go do dyskusji, będę wdzięczna.
Jantar
VIP Expert
Kontaktowanie:

Gazeta Wyborcza

Postautor: Jantar » 14 wrz 2017, 15:24

Skoro wyświetlił ci się w całości to zamiast krytykować, może byś go podał? Ale to nie w twoim stylu. W twoim stylu jest od razu krytykowanie i to bezpodstawne. Mógłbyś skrytykować, gdybym napisała odpowiedni komentarz bez prośby o cały artykuł.
Awatar użytkownika
Pawel
Activist

Gazeta Wyborcza

Postautor: Pawel » 14 wrz 2017, 15:50

Jantar pisze:Skoro wyświetlił ci się w całości to zamiast krytykować, może byś go podał?

Nie będę szerzył herezji z GW :D.

Poza tym ja ciebie nie krytykowałem w tym poście.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Gazeta Wyborcza

Postautor: Trzeciak » 23 wrz 2017, 15:46

Ewa Ivanova nową dziennikarką "Gazety Wyborczej": http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ew ... a-wyborcza
Pozdrawiam, Trzeciak
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
kacper3100
Poster
Kontaktowanie:

Gazeta Wyborcza

Postautor: kacper3100 » 29 wrz 2017, 10:40

Po 18 latach z GW odchodzi Grzegorz Sroczyński.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/gr ... m-w-tok-fm
Obrazek
Wszystkiego najlepszego dla TVN, najlepszej telewizji na świecie! Chcemy go więcej i najwięcej!
#20latTVN

Wróć do „Dzienniki”