Gazeta Wyborcza

Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2248
x 2434

Gazeta Wyborcza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Skoro popierasz tych ludzi, którzy nie mają nic mądrego do napisania... cóż, to nie mój problem :P A to o "lizaniu" jest obrzydliwe i tyle.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3024
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 72
x 714

Gazeta Wyborcza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Biedni hejterzy. Będą mieli trudny wybór między 'nie kupuję Wyborczej' a 'hejtuję lemingów w komentarzach'. To się nazywa odbieranie wolności słowa.
Pawel

Gazeta Wyborcza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

N-O-R-O-N pisze:A to o "lizaniu" jest obrzydliwe i tyle.
Nie pierwszy raz prawda was boli :P.

Nie wiem, czy boli, ale jednak nie widzę sensu tak chamskich docinek - to nie tutejsi użytkownicy są odpowiedzialni za tego typu zmiany, także wypowiadają się o sprawie z kulturą. Uspokój się, bo będę musiał dać ostrzeżenie. - Tomek
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Gazeta Wyborcza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Śmieszy mnie te wychwalanie GW za wprowadzenie płatnym komentarzy. Bo niby co takiego to zmienia?

Fala niezbyt przemyślanych opinii zmniejszy, ale wynika to z tego, że mniej osób będzie pisać. Wypowiadać się będą głównie fani GW, bo trudno, aby ktoś im nieprzychylny kupował subskrypcję. Z drugiej strony czy oznacza to, że znikną teraz chamskie wypowiedzi względem Kaczyńskiego i PiS - raczej nie, dodatkowo Agora ma kolejny argument, aby nie czepiać się ich - groźba utraty klienta.

Żałosne próby wytłumaczenia zdzierania kasy i oszczędzania na administracji :lol:

Już nie wspominając o podstawowej kwestii, jak bardzo słabe jest dawanie tego typu dogodności za pieniądze. Co to jest? Jakiś 1986 rok i czasy usenetu, commodore 64. Okres, kiedy każdy transferowany bajt danych był w cenie, a internetu używało się głównie na amerykańskich uczelniach i w bardzo potężnych firmach? :D
Kamilo pisze:Niektórym już ewidentnie zdarła się płyta, wcześniej dokładnie to samo grali w temacie politycznym, więc powtórzę też swoje pytanie, kto normalny komentuje artykuły, których nie jest w stanie przeczytać?
Z tego, co wiem nowsze artykuły przez jakiś czas (uzależnione też chyba od ilości otwierania strony GW z danego IP) są dostępne za darmo. Przynajmniej mi często się zdarza, że wejdę na ich stronę i czasem wyświetla się artykuł, a czasem nie.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
brzoza13
Obserwator
Posty: 327
Rejestracja: 28 sie 2017, 20:15
x 28

Gazeta Wyborcza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: brzoza13 »

A ja powiem tak : jak Gazeta Wyborcza nie chce komentarzy ludzi, co są niezalogowani , to tym bardziej liczba przeglądających spadnie, a co za tym idzie - również wpływy będą mniejsze.
Dobrego dnia!
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

Gazeta Wyborcza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

brzoza13 pisze:A ja powiem tak : jak Gazeta Wyborcza nie chce komentarzy ludzi, co są niezalogowani , to tym bardziej liczba przeglądających spadnie, a co za tym idzie - również wpływy będą mniejsze.
Wpływy obecnie i tak są przede wszystkim z subskrypcji. Na pewno przed wprowadzeniem tego rozwiązania przeprowadzono kalkulację.
Tomek pisze:Z tego, co wiem nowsze artykuły przez jakiś czas (uzależnione też chyba od ilości otwierania strony GW z danego IP) są dostępne za darmo. Przynajmniej mi często się zdarza, że wejdę na ich stronę i czasem wyświetla się artykuł, a czasem nie.
Tak, jest limit 5 lub 10 takich wejść w miesiącu. Wystarczy parę kliknięć z rozpędu, by się z tego wyprztykać.

Też niezbyt rozumiem ekscytację tą kwestią, nigdy nie bywała tam jakaś zawrotna ilość komentarzy. Generalnie jednak pożytku żadnego z nich portal nie ma, a nie jest też specjalną tajemnicą, że przy obecnej władzy Agora musi się szczególnie pilnować i być krystalicznie czysta. Paragraf zawsze się znajdzie, a roboty chociaż będzie mniej.
Pawel

Gazeta Wyborcza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Kamilo pisze:
Dalej zastanawiam się jaki sens ma komentowanie czegoś, czego nie jest się w stanie przeczytać?
Jak widać po wpisie pewnej pani w temacie o festiwalu w Opolu, można nawet linkować artykuł, z którego jedyne co się przeczytało to nagłówek i kilka pierwszych zdań (ciekawe ile dokładnie, bo mi artykuł wyświetlił się w całości).
Jantar pisze:Tymczasem sprawa donosu do prokuratury na miasto Opole z powodu ujawnionej umowy ma ciąg dalszy, o czym pisze dzisiejsza Wyborcza pod linkiem:

http://opole.wyborcza.pl/opole/7,35086, ... atury.html

PS. Mam wykorzystany limit, więc nie mogę dać pełnego tekstu. Gdyby ktoś mógł podać go do dyskusji, będę wdzięczna.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Gazeta Wyborcza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Skoro wyświetlił ci się w całości to zamiast krytykować, może byś go podał? Ale to nie w twoim stylu. W twoim stylu jest od razu krytykowanie i to bezpodstawne. Mógłbyś skrytykować, gdybym napisała odpowiedni komentarz bez prośby o cały artykuł.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Pawel

Gazeta Wyborcza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Jantar pisze:Skoro wyświetlił ci się w całości to zamiast krytykować, może byś go podał?
Nie będę szerzył herezji z GW :D.

Poza tym ja ciebie nie krytykowałem w tym poście.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Gazeta Wyborcza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Ewa Ivanova nową dziennikarką "Gazety Wyborczej": http://[link zakazany]/artykul/ew ... a-wyborcza
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Gazeta Wyborcza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Po 18 latach z GW odchodzi Grzegorz Sroczyński.
http://[link zakazany]/artykul/gr ... m-w-tok-fm
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Gazeta Wyborcza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3745
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

Gazeta Wyborcza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Pozwoliłem sobie poprawić link :P

Upadła? Nie, w żadnym wypadku, nawet nie zbliżyła się poziomem do mediów SKOKowych, a że jest upolityczniona - nikt chyba już nie udaje, że jest inaczej. Chociaż akurat słowo "Konstytucja" nie jest i nie powinno być kojarzone z konkretną siłą polityczną.
dość
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

Gazeta Wyborcza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Upadła właśnie strona internetowa „Wyborczej”... z przeciążenia. ;)
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Gazeta Wyborcza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

U mnie już od półtorej godziny strona nie żyje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dzienniki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości