TV Sat Magazyn

Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

TV Sat Magazyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

TV Sat Magazyn jest to jeden z najstarszych miesięczników kablowo-satelitarnych, który jest wydawany od 15 marca 1989 roku w Łodzi. Redaktorem naczelnym miesięcznika jest Henryk Ciski, a z TV Sat Magazynem są związani m.in. Zdzisław Marchewka (jeden z najbardziej znanych dziennikarzy w kręgu miłośników telewizji satelitarnej), Seweryn Kobyliński, Jerzy Barski oraz Juliusz Osowski.

TV Sat Magazyn współpracuje m.in. z PIKE, Eutelsatem, sieciami kablowymi oraz Eutelsat TV Awards.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

TV Sat Magazyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Dawno go nie czytałem, jednak zdaje się, że już lata temu zdetronizował go "SAT Kurier". W połowie lat 90tych był to niezbędnik każdego, kto interesował się telewizją satelitarną, głównie analogową z uwagi na niedostępność technologii DVB dla zwykłego Kowalskiego. Co numer nowe wykazy, program telewizyjny dla kilku stacji, za to na cały miesiąc! Niestety, jak dla mnie w pewnym momencie miesięcznik się zatrzymał w rozwoju i przegapił moment, w którym należało wejść do internetu. Jedynie Pan Marchewka bawił się w "mar-digital", ale to też do pewnej chwili.

Polecam archiwalne strony jego internetowego portalu:
https://web.archive.org/web/*/Mar-digital.home.pl

To swoista encyklopedia wiedzy na temat polskiej tv sat z przełomu wieków.
Tradycjonalista

TV Sat Magazyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Jest też strona internetowa TV Sat Magazyn, ale za nim ja się zapoznam... http://www.tvsat.pl/
Pawel

TV Sat Magazyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Czytałem jeszcze kilka lat temu. Bardzo dobre artykuły, dokładne testy dekoderów. Oczywiście, wszystko można znaleźć wcześniej w internecie więc pod względem newsów zawsze magazyn drukowany przegra z netem. Ale było tam kilka stałych rubryk, które chętnie czytałem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tygodniki, dwutygodniki i miesięczniki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości