SAT Kurier

Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

SAT Kurier

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Skoro mówimy o TV Sat Magazynie to warto powiedzieć także o jego konkurencji z SAT Kuriera. Moim zdaniem ta gazeta przebija TV Sat Magazyn jeżeli chodzi o jakośc artykułów a zwłaszcza testów i nowinek medialnych. Miło że ciągle się rozwijają i uzupełniają gazetę o portal no i rzecz jasna forum :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

SAT Kurier

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Wczoraj padła informacja o drastycznych zmianach w przypadku SAT Kuriera z redakcji odchodzi pewna dobrze znana nam osoba która jako Mr. Orbita opiekowała się forum a dodatkowo też pod swoim imieniem i nazwiskiem pisała artykuły dla wersji papierowej i internetowej oraz współprowadziła program internetowy pt. No Media :(
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

SAT Kurier

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Ubolewam z tego powodu. Warto nadmienić, że Konrad do tej pory był dość istotną podporą "SAT Kuriera" zarówno w wersji drukowanej, jak i internetowej. W dobie spadającej popularności prasy wraz z innymi członkami redakcji udało mu się utrzymać poziom przez 12 lat! Liczę na to, że Janusz z ekipą sobie poradzą i udźwigną krzyż, jaki na siebie wezmą od najbliższego wydania - wszak okazuje się, że z tekstów Mr.Orbity można złożyć dziesiątki pełnych numerów SK 😝 A to dużo!

Wierzę także, że Anita i Janusz zaopiekują się tamtejszym forum. Co prawda Konrada nie zastąpią w takim samym stopniu z uwagi na dziesiątki innych redakcyjnych obowiązków, ale myślę, że dadzą radę.

Mam również nadzieję, że wkrótce będę mógł podzielić się z Wami informacjami gdzie szukać Mr.Orbity. Póki co sam tego nie wiem, ale jestem z nim w ciągłym kontakcie. No bo przecież Starachowice muszą trzymać się razem 😜
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

SAT Kurier

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Żenujący seksizm.
Screenshot_20220808_133359.jpg
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

SAT Kurier

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Poziom tego portalu, jak i forum, zawsze uważałem za niski, i ten kretyński post oraz artykuł tylko utwierdziły mnie w tym przekonaniu.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

SAT Kurier

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

"SAT Kurier" w formie papierowej kończy swoją przygodę po 25 latach obecności na rynku



Informacja od mniej więcej 11:30.

Podejrzewam, że portal prędzej czy później również to czeka.
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

SAT Kurier

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Cóż, szkoda, skoro inne tytuły przestają się ukazywać, które mają o wiele większy nakład oraz mniejszą cenę, to i tak "Sat Kurier" długo się pojawiał w wersji tradycyjnej.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

SAT Kurier

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Nie ma jak promować dodatek blokujący reklamy, jednocześnie zwalczając takowe u siebie. :lol:

sk.png
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tygodniki, dwutygodniki i miesięczniki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości