Prasa telewizyjna teraz

Warblade52
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 01 paź 2010, 16:11

Prasa telewizyjna... teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Warblade52 »

Ja wygląda teraz Kurier Tv w układzie stacji?Daj linka,kisiel205,mój dobry kumplu.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Prasa telewizyjna... teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Program w Kurierze TV wygląda mniej więcej tak samo jak w Tele Maxie czy Super TV tzn. TVP1,TVP2,Polsat,Polonia,TVN 7 oraz Puls wciśnięte na jedną stronę razem z działem Polecamy a dalej już programy w trzech rzędach - grafika bez zmian za to Super TV i Tele Max ją skopiowały.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

Prasa telewizyjna... teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Warblade52 pisze:Ja wygląda teraz Kurier Tv w układzie stacji?Daj linka,kisiel205,mój dobry kumplu.
A tak trudno iść do kiosku i wydać nie całą złotówkę?
Warblade52
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 01 paź 2010, 16:11

Prasa telewizyjna... teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Warblade52 »

Nie tak trudno.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Prasa telewizyjna... teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Powiem Wam, że ostatnio po dłuższej przerwie kupiłem "SuperTV" i jak zobaczyłem ten ich nowy układ, to normalnie ręce mi opadły. Kanały TV4, TV Puls i TVN7 są bez obrazka i mają mniej miejsca, niż taki Polsat2, który w kółko emituje to samo, a ma prawie 2x większą rubrykę i jeszcze obrazek. Bezsens totalny.
2009-2021
Warblade52
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 01 paź 2010, 16:11

Prasa telewizyjna... teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Warblade52 »

Święta racja,direct39.To bezsens totalny na skalę światową.Raczej też Tvp Polonia była bez obrazka.Powinna być zmiana:Tv 4,Tvn 7,Tvp Polonia i Tv Puls powinny mieć obrazki,pod 4 podstawowe te Polsat 2,Tvp Kultura,Tvs i Tele 5
,a pod tymi 4 filmowe.No i widzicie?Jest zmiana .
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

Prasa telewizyjna... teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

Jestem ciekaw ile ten tygodnik kosztuje?
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Prasa telewizyjna... teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Złotówkę, choć jeszcze niedawno był o 10 gr droższy. Niby taniej, ale układ strony jest tragiczny.
Kiedyś w "SuperTV" zawsze były 4 duże kolumny z TVP1, TVP2, Polsatem i TVN, a obok 3 węższe z TV4, TVN7 i TV Puls. Potem na 3 czy 4 tygodnie obok TV Puls dodano TVP Polonię przy jednoczesnym wyrównaniu szerokości kolumn ze wszystkimi wymienionymi wyżej kanałami. Taki układ był moim zdaniem optymalny.
2009-2021
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Prasa telewizyjna... teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Wcześniej o ile jeszcze pamiętam w miejscu TV Puls była TVP(3) Regionalna :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

Prasa telewizyjna... teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

direct39 pisze:Złotówkę, choć jeszcze niedawno był o 10 gr droższy. Niby taniej, ale układ strony jest tragiczny.
Czyli lepiej dodać jeszcze te 50 gierka i kupić TO&OWO TV :)
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Warblade52
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 01 paź 2010, 16:11

Prasa telewizyjna... teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Warblade52 »

No właśnie!A mogą tak zmienić Kurier Tv z tygodnika w dwutygodnik.I zmienić układ stacji,tak,żeby było 108 stacji.
Warblade52
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 01 paź 2010, 16:11

Prasa telewizyjna... teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Warblade52 »

Przepraszam,że piszę post pod postem,ale taki układ stacji powinien być(powiem słownie):
Tele Tydzień:powinno być więcej stacji,większy przewodnik filmowy i zmienić układ stacji,który moim zdaniem wygląda tragicznie.
Tele Świat:powinny być 92 stacje:2 stronowy przewodnik filmowy,przenieść niektóre stacje z ciasnych 4 stron z 74 stacjami na pierwsze dwie strony,więcej porad i więcej stron.
To&Owo:więcej stacji,Nat Geo Wild i Jim Jam powinni dać,reszta to w miarę Ok.
Tv 14:83 stacje(zwiększenie stacji o 31,przy okazji dodać 2 strony),2 stronowy przewodnik filmowy,reszta to w miarę Ok.
Tele 14:więcej stacji,2 stronowy przewodnik filmowy,reszta to w miarę Ok.
Program Tv:więcej stacji,pozbyć się regionalnych 6,1 stronowy przewodnik filmowy,na 2 stronie działy na 1 dzień
Resztę to później powiem.
Kurier Tv:zmiana tygodnika w dwutygodnik,więcej stacji,2 stronowy przewodnik filmowy,reszta w miarę Ok.
Super Tv i Tele Max:niech wróci tamten program,pozbyć się z 7 stron krzyżówek,a za to na końcu wielki przewodnik filmowy,reszta to w miarę Ok.
Imperium Tv:więcej stacji,reszta w miarę Ok.
Zakładam nowy wątek.Czekam na odpowiedzi w tym wątku prasa telewizyjna...teraz!!!
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

Prasa telewizyjna... teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

Warblade52 pisze:Tele Tydzień:powinno być więcej stacji,większy przewodnik filmowy i zmienić układ stacji,który moim zdaniem wygląda tragicznie.
Zgadzam się w 100%, jak mówi przedmówca powinni dodać więcej stacji, przewodnik filmowy przydałby się w stylu przewodnika TO@OWO TV.
Warblade52 pisze:To&Owo:więcej stacji,Nat Geo Wild i Jim Jam powinni dać,reszta to w miarę Ok.
Również się zgadzam, bo dochodzą nowe stacje, a ja nie wiem dlaczego usunęli 2 strony z programem, dawniej osobną stronę miały kanały zagraniczne, a teraz jest mniej stron i zagranicznych kanałów i coraz mniej miejsca na ramówkę danego kanału...

Nawet nie idzie obejrzeć co będzie np. o 08:05 czy 03:00 na TVP Kultura.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Warblade52
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 01 paź 2010, 16:11

Prasa telewizyjna... teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Warblade52 »

Mocny FULL,oto moje przemówienie w sprawie tele Tydzień i innych gazet.
TELE TYDZIEŃ
Moim zdaniem głównym powodem małej ilości stacji w Tele Tygodniu było:
Na pierwszych dwóch stronach są jedynka,dwójka,polsat,tvn,czwórka i siódemka.Na pierwszej kartce jest jedynka,dwójka i polsat.Programy te mają po dwa miejsca z sześciu na kartce.To samo na drugiej stronie,tylko inne kanały.To było głównym powodem:za dużo miejsca tych 6 kanałów w dwóch stronach.Powinno być tak:
pierwsze dwie strony mają nowinki o gwiazdach.Powinny w miejsce tych wariatów dać dwustronowy przewodnik filmowy,potem 22 kanały:na obrazki 10 kanałów:jedynka,dwójka,polsat,tvn,czwórka,siódemka,polonia,puls,tele 5 i tvp kultura.Pod tymi 5 ogólnopolskie:polsat 2,tvs,polonia 1,bbc entertainment,tvp hd i religia tv.Pod 2 pięcioma muzyczne.Wiecie jakie:) i )=.Potem 30 stacje filmowe,wiecie jakie.Potem na stronach dwóch 72 stacje:na jednej
połowie sportowe,na drugiej dokumentalne i popularnonaukowe.Na następnych dwóch stacjach(od lewej):
na pierwszej stronie 3 rzędy kanałów kobiecych z 9 stacjami,potem 2 rzędy informacyjnych z 6 stacjami,potem 1 rządek na tvn turbo,zone reality i polsat play,potem 3 rzędy bajkowych z 9 stacjami.Pozostały rządek jest przeznaczony na inne stacje,które wiem,ale nie powiem.Ostatnie 2 strony są przeznaczone na kanały zagraniczne.Już są 141 stacje,tylko bez krzyżówek.Krzyżówki będą po programie 7 dniowym.
TO I OWO
Tutaj wszystko Ok,tylko może być program taki,jak wyżej opisałem?Z kilkoma zastrzeżeniami,czułem:
1strona z 10 stacjami ogólnopolskimi:pozbyć się Tvp Info,w jego miejsce Tvp Kultura.
3 strona z 36 stacjami:na 4 stronę bajkowe,w ich miejsce więcej sportowych.
4 strona z 36 stacjami:pierwsze 2 rządki z 6 ogólnopolskimi,potem 2 rządki informacyjnych z 6 stacjami,potem 2 rządki muzycznych z 7 stacjami,potem 3 rządki bajkowych z 9 stacjami,potem 3 rządki kobiecych z 9 stacjami.Pozostałe 2 strony na kanały zagraniczne i pozostałe kanały z poprzednich stron.
Ten program nie nadąża za nowościami w świecie mediów.Mógłby zwiększyć ilość o 20 - 25 stron.Ponieważ kobiety też kupują To&Owo,powinny być 4 strony seriali na tydzień.Cena mógłby stanieć o 20 groszy.
TELE ŚWIAT(TELE 14)
Tutaj polegał bym na zmienieniu dwutygodnika w tygodnik.Jednocześnie byłoby 141 kanałów.
Inne powiem pojutrze,czasu nie ma teraz.
Czekam na odpowiedzi!
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

Prasa telewizyjna... teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Warblade52 pisze:Mocny FULL,oto moje przemówienie w sprawie tele Tydzień i innych gazet.
TELE TYDZIEŃ
Moim zdaniem głównym powodem małej ilości stacji w Tele Tygodniu było:
Na pierwszych dwóch stronach są jedynka,dwójka,polsat,tvn,czwórka i siódemka.Na pierwszej kartce jest jedynka,dwójka i polsat.Programy te mają po dwa miejsca z sześciu na kartce.To samo na drugiej stronie,tylko inne kanały.To było głównym powodem:za dużo miejsca tych 6 kanałów w dwóch stronach.Powinno być tak:
pierwsze dwie strony mają nowinki o gwiazdach.Powinny w miejsce tych wariatów dać dwustronowy przewodnik filmowy,potem 22 kanały:na obrazki 10 kanałów:jedynka,dwójka,polsat,tvn,czwórka,siódemka,polonia,puls,tele 5 i tvp kultura.Pod tymi 5 ogólnopolskie:polsat 2,tvs,polonia 1,bbc entertainment,tvp hd i religia tv.Pod 2 pięcioma muzyczne.Wiecie jakie:) i )=.Potem 30 stacje filmowe,wiecie jakie.Potem na stronach dwóch 72 stacje:na jednej
połowie sportowe,na drugiej dokumentalne i popularnonaukowe.Na następnych dwóch stacjach(od lewej):
na pierwszej stronie 3 rzędy kanałów kobiecych z 9 stacjami,potem 2 rzędy informacyjnych z 6 stacjami,potem 1 rządek na tvn turbo,zone reality i polsat play,potem 3 rzędy bajkowych z 9 stacjami.Pozostały rządek jest przeznaczony na inne stacje,które wiem,ale nie powiem.Ostatnie 2 strony są przeznaczone na kanały zagraniczne.Już są 141 stacje,tylko bez krzyżówek.Krzyżówki będą po programie 7 dniowym.
Początek wypowiedzi jest chaotyczny. Po co w TT 2 strony kanałów zagranicznych?
Warblade52 pisze:TO I OWO
Tutaj wszystko Ok,tylko może być program taki,jak wyżej opisałem?Z kilkoma zastrzeżeniami,czułem:
1strona z 10 stacjami ogólnopolskimi:pozbyć się Tvp Info,w jego miejsce Tvp Kultura.
3 strona z 36 stacjami:na 4 stronę bajkowe,w ich miejsce więcej sportowych.
4 strona z 36 stacjami:pierwsze 2 rządki z 6 ogólnopolskimi,potem 2 rządki informacyjnych z 6 stacjami,potem 2 rządki muzycznych z 7 stacjami,potem 3 rządki bajkowych z 9 stacjami,potem 3 rządki kobiecych z 9 stacjami.Pozostałe 2 strony na kanały zagraniczne i pozostałe kanały z poprzednich stron.
Ten program nie nadąża za nowościami w świecie mediów.Mógłby zwiększyć ilość o 20 - 25 stron.Ponieważ kobiety też kupują To&Owo,powinny być 4 strony seriali na tydzień.Cena mógłby stanieć o 20 groszy.
TELE ŚWIAT(TELE 14)
Tutaj polegał bym na zmienieniu dwutygodnika w tygodnik.Jednocześnie byłoby 141 kanałów.
Inne powiem pojutrze,czasu nie ma teraz.
Czekam na odpowiedzi!
1. TVP INFO musi być razem z kanałami ogólnopolskimi na pierwszych dwóch stronach ze względu na to, że dostępny jest naziemnie
2. TVP KULTURA to bardzo nudny kanał, a pozatym jes ograniczony zasięgiem, więc nie miało by to sensu go tam dawać. Teraz ma dobre miejsce
3. Dalsza część wypowiedzi znów jest chaotyczna i trudno się domyśleć o co chodzi
4. Zwiększenie ilości aż o 25 stron to bezsens. Gazeta musiała by zdrożeć
5. Sądzisz że to i owo z taką zawartością może kosztować 1,30? Dzięki tobie by upadła.
6. Pomysł z Tele Światem nietrafiony.
Głupotą jest że wszędzie chcesz dodawać kanały by jak łatwo się domyśleć wszędzie było ok. 140 (TT, T&O i TŚ). Niektóre gazety są tanie i z mniejszą zawartością gdyż są skierowane do osób które nie odbierają aż takiej ilości kanałów. Poza tym jak każdy program miałby takie same stacje w innym układzie to nie miało by to w ogóle sensu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przewodniki telewizyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości