Prasa telewizyjna teraz

Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Prasa telewizyjna... teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Zmiany te jednak istniały od numeru poprzedzającego ten ostatni czyli 25 września.
Moim zdaniem zmiany wyglądają dobrze choć loga Tele Magazynu i Tele Programów od strony napisu "Telem można by ujednolicić biorąc za przykład tą pierwszą gazetę.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Kuba12
Użytkownik
Posty: 81
Rejestracja: 31 lip 2015, 6:35

Prasa telewizyjna... teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kuba12 »

Podam ci to, że logo Tele Magazynu przypomina bardzo te ówczesne "Tele Programu" z lat 90-tych ;)
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Prasa telewizyjna... teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Jak udało mi się dowiedzieć zmiany w Tele Tygodniu pojawią się dopiero w ślad za zmianami w telewizji naziemnej więc osoby liczące na listing przejściowy muszą obejść się smakiem.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Prasa telewizyjna teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Tymczasem mamy zmiany w kwestii najmniejszego przewodnika telewizyjnego o dużym zasięgu. Pod kątem liczby stacji bowiem "Tele Programy" wyprzedził "Super TV" który teraz ma tylko 31 stacji.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Tradycjonalista

Prasa telewizyjna teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

My nadal kupujemy prasę telewizyjną. Pomimo że Tele Tydzień podrożał i kosztuje teraz 2,09 zł. zaś To&Owo pozostało bez zmian i nadal kosztuje 2 zł.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Prasa telewizyjna teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Ja kupuje przeważnie Tele Tydzień oraz TV Direkt.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Pawel

Prasa telewizyjna teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Evve pisze:Czy w dzisiejszych czasach ktoś jeszcze kupuje prasę telewizyjną? :p
Jak jeszcze miałem N i później nc+ to nie potrzebowałem żadnej gazety z programem. Od tego miałem EPG. Teraz, gdy korzystam tylko z Netflixa i HBO GO tym bardziej nie jest mi to potrzebne.
Tradycjonalista

Prasa telewizyjna teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

To&owo również podrożało i kosztuje teraz 2,09 zł. Ale mimo to my nadal będziemy kupować gazety z programem.
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Posty: 1482
Rejestracja: 17 paź 2008, 20:11
x 24
x 43
Kontakt:

Prasa telewizyjna teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kpc21 »

Evve pisze:Czy w dzisiejszych czasach ktoś jeszcze kupuje prasę telewizyjną? :p
Nie tak dawno zwróciłem uwagę na to, że w kiosku w jednym z budynków Politechniki Łódzkiej był wyłożony Tele Tydzień. O ile w przypadku normalnych kiosków gdzieś w ulicy to rozumiem, bo nadal spora grupa to kupuje – to jakoś studentów o to w żaden sposób bym nie podejrzewał. Jedna rzecz – młodzi ludzie generalnie oglądają mało telewizji, druga rzecz – jakoś nie potrafię sobie wyobrazić studenta, który nie potrafi sobie sprawdzić programu telewizyjnego w Internecie chociażby ze smartfona. Nie mówiąc już o skorzystaniu z funkcji EPG (chyba, że ktoś ma jeszcze analogową kablówkę). Tak więc obecność Tele Tygodnia w kiosku na terenie uczelni mocno mnie zdziwiła :) O ile jeszcze rozumiałbym tam np. jakieś magazyny z krzyżówkami (co prawda rozwiązywanie krzyżówek na nudnych wykładach już dawno wyszło z mody na rzecz grania w gry komputerowe na laptopie, ale nadal od czasu do czasu się to widuje), to prasy telewizyjnej nie rozumiem kompletnie.

U nas w domu prasę telewizyjną (Tele Tydzień) kupują dziadkowie. Z jednej strony – z myślą o programie telewizyjnym (dziadek, bo babcia korzysta z EPG, czego w ogóle sama się nauczyła), z drugiej strony (tu bardziej babcia) – z myślą o artykułach o charakterze poradnikowym.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Tradycjonalista

Prasa telewizyjna teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Pomimo że u nas EPG działa znakomicie na Cyfrowym Polsacie i na kanałach z Astry 19,2*E to nie wyobrażamy sobie, żebyśmy nie kupowali tradycyjnych tygodników telewizyjnych. Ja próbowałem swego czasu być tylko na EPG i internetowych opisach ale się nie udało. Tygodniki telewizyjne są jak nałóg. Ciężko to rzucić.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Prasa telewizyjna teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

A TV Nur/TV Direkt/TV Spielfilm kupujesz?

Ja jeszcze też przeglądam Program TV poprzez portal Teleman.pl.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

Prasa telewizyjna teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Sam zrezygnowałem z kupna tygodników telewizyjnych jakiś rok temu.
Niestety tych stacji jeat teraz tyle, że chyba nie ma gazety, która je wszystkie zawiera.
Dla mnie najlepszym było To&owo. Są tam wszystkie stacje nc+ i kanały Eleven oraz HBO. Program tv dość obszerny. Minus jedyny za brak ocen przy filmach.

Ostatnio widziałem, że Tele Tydzień też już zawiera wszystkie kanały nc+, ale stacje są tak poupychane, że często program niektórych stacji zawiera ledwie pół dnia.
Poza tym z kanałów Eleven tylko ten pierwszy. Z kanałów HBO podobnie.
2008-2023
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Prasa telewizyjna teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ja też lubię sobie od czasu do czasu kupić jakąś gazetę z programem - dawniej często a teraz głównie przy zmianach w grafice i listingu :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Posty: 1482
Rejestracja: 17 paź 2008, 20:11
x 24
x 43
Kontakt:

Prasa telewizyjna teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kpc21 »

No dobra, ale to jest zakup hobbystyczny. Do zainteresowań większości osób porównywanie wyglądu listingów w różnych gazetach z programem TV jednak nie należy.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Prasa telewizyjna teraz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

A propo gazet to zastanawia mnie jedna sprawa - jak to jest że gazeta która graficznie i formą układu stacji odpycha jest liderem na rynku - mam tu na myśli Tele Tydzień. Analogicznie sytuacja wygląda też w To i Owo gdzie do perfekcji brakuje większej ilości stacji na pierwszych stronach programowych oraz przeniesienia dwóch ostatnich stron programowych na trzecią i czwartą stronę.
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przewodniki telewizyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości