Telewizja Kablowa Danco

Tematy dotyczące różnego rodzaju dostępu do płatnej telewizji, w tym ofert na kartę oraz IPTV.
Awatar użytkownika
miedziumaly
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 15 lut 2007, 21:32
Lokalizacja: Sulechów
Kontakt:

Telewizja Kablowa Danco

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: miedziumaly »

A dziś miałem poranną niespodziankę w drodze do szkoły... Przy szkole nr 3, tzw. trójka, od konstytucji, aż po cmentarz "tak słyszałem" jest wkopywany "jakiś" kabel :D Jaki ? :P Tego jeszcze się nie dowiedziałem... bynajmniej nawet tzw. "Sulechowianke" musieli przekopywać ;p aby przeprowadzić kabel... Postaram się foty z prac ich umieścić :)
Takie rzeczy tylko... w PLAY...

wybrany okres: od: 22.09.2007 do: 22.10.2007
czas połączeń: wychodzące: 64:39
przychodzące: 169:24
wiadomości: wychodzące: SMS: 200 szt. MMS: 7 szt.
łączny koszt w wybranym okresie: 2,41 PLN
mikson
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2008, 14:52
Lokalizacja: Sulechów

Telewizja Kablowa Danco

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mikson »

Przydalo by sie teraz u nas aby wprowadzili TVP Sport (zuzel), bo widze, ze sporo osob to juz ma w kablowkach. Zawsze pomarzyc mozna... :)
djkl
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 27 gru 2007, 14:20
Lokalizacja: Sulechów / Zielona Góra
Kontakt:

Telewizja Kablowa Danco

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: djkl »

Czy przypadkiem Danco nie jest już wykupione przez Aster? Pytam, bo w Asterze w pakiecie cyfrowym jest TVP Sport.
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Telewizja Kablowa Danco

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Nie.TVK Danco nie zmieniła właściciela,trąbią o tym cały czas w Dancotekście.I bardzo dobrze,bo nic nie robi tak dobrze jak konkurencja ;)
Pozdrawiam.

Stevie
rafal123
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 16 paź 2008, 19:33
Lokalizacja: Sulechów

Telewizja Kablowa Danco

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafal123 »

DANCO to bardzo nie profesjonalna firma. Od miesiąca niby mam u nich kablówkę pełny pakiet i Internet 1Mbps. Niby, bo podłączyli (ledwo zdążyli wyrobić termin z umowy - 30 dni; Podłączone okropnie, prowizorycznie, nieprofesjonalnie) tyle, że programów mam 6 a nie 43, a internet około 50 kbps czyli jakieś 20 razy wolniejszy. Od jakiś dwóch tygodni mówię im o tym, ale oczywiście pani w biurze nic nie wie, mają przyjść, zadzwonić, czekam i czekam. Poza tym kiedy byli podłączyć dali sprostowanie do umowy, bo system im źle wygenerował, mieli podłączyć kablówkę i Internet, według nich tylko Internet. Mieli przyjść i podłączyć kablówkę w przyszłym tygodniu - ehe, minęło dawno temu Wszystko robili w pośpiechu, że niby mają tylko 5 minut dla klienta na podłączenie Internetu (możecie sobie wyobrazić jak wygląda podłączenie czegoś w takim pośpiechu) jednak jak już "podłączyli" poszli sobie do sąsiada na kawkę (jednak znaleźli czas). Polsat raz jest raz nie ma - jakiś lotek se robią. I jeszcze chory regulamin Internetu - kary za wszystko i najwyższe jak się da. Jakby ktoś chciał z nimi umowę podpisać - ODRADZAM!!!!!!! amatorszczyzna na maksa!!!
ljonel
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2009, 16:29

Telewizja Kablowa Danco

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ljonel »

W Danco bedzie juz za kilka tygodni tv sport i tv religia.Dostalem wlasnie pismo z Danco.To samo przechodzilem co rafal123 hehe,ale juz po problemie mam i wszystko teraz gra.Najlepsza jest to starsza blondyna ktora jak zawsze nic nie wie jak sie cos zglasza ze jest nie tak.Bylem kiedys swiatkiem jak do biura wpadl gosciu ktoremu tv nie dzialala mimo kilku interwencji z jego strony.Scena wygladala mniej wiecej tak; Gosciu do blondyny- ile ja mam razy tu k***a przychodzic,macie pare godzin na naprawienie tego bo inaczej rozpierdole wam to cale biuro,.Jechal po tej kobiecinie jak po burej suce az zal mi jej bylo kiedy sie rozplakala i kompletnie nie wiedziala co ma mówic i jak sie poruszac heheh
Czaja
Obserwator
Posty: 643
Rejestracja: 17 maja 2008, 12:34
x 1

Telewizja Kablowa Danco

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Czaja »

ljonel pisze:W Danco bedzie juz za kilka tygodni tv sport
O jakiej stacji mówisz? Bo nie mam pojęcia. TVP Sport?
ljonel pisze:Scena wygladala mniej wiecej tak; Gosciu do blondyny- ile ja mam razy tu k***a przychodzic,macie pare godzin na naprawienie tego bo inaczej rozpierdole wam to cale biuro,.Jechal po tej kobiecinie jak po burej suce az zal mi jej bylo kiedy sie rozplakala i kompletnie nie wiedziala co ma mówic i jak sie poruszac heheh
Raczej to nie było śmieszne tylko żenujące. Znalazł się kolejny, który zachowywał się jakby w domu nie miał nic oprócz TV.
rafal123
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 16 paź 2008, 19:33
Lokalizacja: Sulechów

Telewizja Kablowa Danco

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafal123 »

Czaja napisał:
Znalazł się kolejny, który zachowywał się jakby w domu nie miał nic oprócz TV.
Może po prostu gościu miał dosyć ciągłego dzwonienia, przychodzenia, przypominania, że ma rozwalony kabel i nie ma tv. Czekał pare dni, może tygodni to co miał robić? Skoro im płaci za TV to mają naprawić jak się zepsuje, a znając DANCO to olali sprawę. Bo to idioci są!!!!! Jak nie wierzycie to idźcie i spróbujcie załatwić u nich co kolwiek. Później zjedźcie ich na tym forum. A i przy okazji dajcie im linka.
ljonel
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2009, 16:29

Telewizja Kablowa Danco

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ljonel »

Czaja pisze:
ljonel pisze:W Danco bedzie juz za kilka tygodni tv sport
O jakiej stacji mówisz? Bo nie mam pojęcia. TVP Sport?
ljonel pisze:Scena wygladala mniej wiecej tak; Gosciu do blondyny- ile ja mam razy tu k***a przychodzic,macie pare godzin na naprawienie tego bo inaczej rozpierdole wam to cale biuro,.Jechal po tej kobiecinie jak po burej suce az zal mi jej bylo kiedy sie rozplakala i kompletnie nie wiedziala co ma mówic i jak sie poruszac heheh
Raczej to nie było śmieszne tylko żenujące. Znalazł się kolejny, który zachowywał się jakby w domu nie miał nic oprócz TV.
Nie masz pojecia,bo chyba mało rozgarniety jestes.Chodzi o TVP Sport.Takie sceny o których wspomnialem to chyba norma a nie przypadek w Danco,bo kazda cierpliwosc sie kiedys konczy jesli usterka jest powszechnie ignorowana,albo ,,fachowcy" tam pracujacy nie potrafia tego naprawic.Usterki byly są i bedą, ale odbiorca powinien byc rzetelnie poinformowany kiedy bedzie to usuniete(za to sie placi i to w ich interesie jest uwiniecie sie z problemem),a nie ciagle pierdolenie kotka za pomoca mlotka.
Annait
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 28 cze 2010, 15:19

Telewizja Kablowa Danco

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Annait »

it's Great! I like it! buy reports
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pay TV”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość