Multimedia

Tematy dotyczące różnego rodzaju dostępu do płatnej telewizji, w tym ofert na kartę oraz IPTV.
Awatar użytkownika
Majkell
VIP Expert
Posty: 589
Rejestracja: 26 maja 2006, 21:23
x 1
Kontakt:

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Majkell »

Artu pisze:Sam to zrobiłeś? Mało co z krzesła nie spadłem :lol:
Tak, ja - kilka razy udało im się mnie doprowadzić do takiej desperacji. ;) Fajnie, że Ci się podoba.

Tymczasem Eurosport wymyślił coś wcale nie gorszego. ;) Tak pięknej antyreklamy Multimediów dawno nie widziałem! :D Tylko przyklasnąć:
Obrazek
Awatar użytkownika
Zonk
Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 01 lut 2008, 23:46

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zonk »

MM próbuje - jak zwykle - mizernie obrócić kota ogonem. Jak na razie nikt z wielkich sieci (a mniejszych tym bardziej) "nie wyłamuje się" z umowy z Francuzami. Bo po co? Solidaryzować się z firmą, która tyle gnoju już wylała nie tyle na swoich abonentów, co nawet na konkurencję.

EU jest elementarnym składnikiem każdej oferty liczącej się kablówki (nawet osiedlówek). Teraz zarząd MM wychodzi z założenia "jak my nie będziemy mieć to wy tym bardziej". Tylko tym razem trafili nie na byle płotkę, ale na wielką szychę, która umie ripostować....
Morus
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: 19 lip 2006, 11:09
Lokalizacja: Toruń

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Morus »

Hehe :D Widzę, że mój skan zamieszczony na innym forum robi karierę. I dobrze, bo to, co wyrabia ta firma przekracza wszelkie granice. Jak można usunąć jeden z najlepszych i podstawowych kanałów? - nonsens.
Awatar użytkownika
projektor.ols
Użytkownik
Posty: 195
Rejestracja: 31 lip 2007, 17:15
Lokalizacja: Igristoje
x 1
x 1
Kontakt:

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: projektor.ols »

Żeby nie było, że jestem wielkim obrońcą MM, ale...
Eurosport zniknie z kablówek?

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej, zrzeszająca podmioty rynku kablowego, krytykuje Eurosport. Zdaniem prezesa instytucji, nadawca wysuwa w stosunku do operatorów zbyt wygórowane żądania finansowe, które mogą skutkować dalszym wypowiadaniem umów kanałowi.

Jerzy Straszewski, prezes PIKE, w oświadczeniu zatytułowanym "dyktatura nadawców" decyzję o rezygnacji sieci Multimedia Polska z Eurosportu uznaje za bardzo ważny sygnał dla środowiska operatorów kablowych. Jego zdaniem postawa szefów francuskiego sportowego kanału uderza w abonentów telewizji kablowej i w operatorów, szczególnie tych w miastach średniej wielkości i tych niewielkich - lokalnych czy osiedlowych.

- Prowadzimy rozmowy z Eurosportem na temat korzystnych warunków reemitowania programu w sieciach kablowych. Rozmowy te są jednak bezskuteczne, mimo naszej woli negocjacji i doprowadzenia do kompromisu - tłumaczy. - Wobec nieprzejednanej postawy kierownictwa programu Eurosport operatorzy zrzeszeni w PIKE poważnie rozważają, aby pójść w ślady Spółki Multimedia Polska i wypowiedzieć umowy z kierownictwem Eurosport. Są na to gotowi - grozi szef PIKE.

Jakub Kwiatkowski, PR & marketing manager w Eurosport Polska jest jednak spokojny o przyszłość stacji. - Słowa prezesa PIKE to element gry. Walki o interesy środowiska - mówi w rozmowie z Wirtualnemedia.pl. - Od przeszło roku prowadzimy intensywną renegocjację porozumień z operatorami. Dotychczas w ponad 95 proc przypadków nasze rozmowy z sieciami kablowymi kończyły się podpisaniem nowej umowy - dodaje.

Przedstawiciel kanału zaznacza, że nowa oferta Eurosportu dla Multimediów była identyczna jak ta, która wygasa z dniem dzisiejszym. - Nie zwiększyliśmy stawki, mimo iż spadł kurs dolara (opłata pobierana od gniazdka liczona jest w amerykańskich centach- red.), a koszty licencji sportowych są bardzo wysokie - komentuje.

Zdaniem Kwiatkowskiego część operatorów nie liczy się ze zdaniem swoich abonentów, często nie biorąc pod uwagę ich sugestii dotyczących preferowanego układu oferty. - Stawiają ich przed faktem dokonanym. Nawiązując do komentarza Pana prezesa - wykazują zachowania dyktatorskie - uważa.

Niedawno umowę z Eurosportem przedłużyła siec kablowa Vectra. - To sygnał, że rynek akceptuje nasze stawki- podkreśla PR & marketing manager nadawcy. Jednak zarząd operatora, mimo iż przyjął porozumienie - popiera protest prezesa PIKE.

- Zawierając umowę z Eurosportem mieliśmy wątpliwości i rozterki, czy kanał o takiej relacji jakości i zawartości do ceny, powinien znaleźć się w naszej ofercie. I nadal je mamy. Stawki Eurosportu uważamy za zawyżone i z tego powodu solidaryzujemy się ze stanowiskiem PIKE - mówi Wirtualnemedia.pl Tomasz Żurański, prezes Vectra. - Obecnie z kanałem Eurosport jesteśmy związani umową i nie zamierzamy z niej rezygnować - uspokaja jednak.

Obniżenia stawek chce również Aster. - Od kilku lat ilość oferowanych w Polsce kanałów sportowych ciągle rośnie. Inaczej sytuacja wyglądała 10 lat temu, kiedy jedynym dostępnym kanałem o tej tematyce był Eurosport. Nieuzasadnione jest więc nieustanne podnoszenie cen przy takim rozproszeniu praw do wydarzeń sportowych oraz realiach rynkowych- tłumaczy nam Joanna Pasynkiewicz - wiceprezes zarządu sieci.

- To sam rynek bowiem powinien ocenić, czy dany program jest wart swojej ceny, czy nie - podsumowuje dyskusję prezes PIKE. - Rynku nie tworzą sami operatorzy, ale przede wszystkim widzowie, a oni, co pokazują badania, chcą mieć dostęp do Eurosportu- ripostuje Kwiatkowski.

Od dziś możliwości oglądania stacji nie mają abonenci Multimedia Polska. Eurosport został zastąpiony w sieci przez TVP Sport. Operator nie zamierza na razie wznawiać rozmów z francuskim nadawcą.
Źródło: WirtualneMedia.pl

A na Multimedia znajdzie się sposoby, żeby zyskać (np. skarżyć się na za wolny internet mówiąc, że prędkość jest poniżej limitu ;) ). Gorzej jest z Vectrą... ;)
Odkąd ostatnio ściszałem telewizor to mnie tu nie ma.
// Telewizja jest dla słabych.
Awatar użytkownika
MultimediaDebno
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 18 lis 2007, 14:08
Kontakt:

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MultimediaDebno »

Witam mam pytanie cobyście zrobili aby w mojej lokalnej Multimedi wreście był szybszy internet juz od 3 lat od kiedy jest internet w TVK najszybszy transfer to niestety 256kb/s jakie kroki wykonać w tej sprawie?
Z góry dziękuje za odpowiedz.
www.hotbird.fora.pl Zapraszam! Pomóżcie prowadzić całkowicie nowe forum całkowicie poświęcone najpopularniejszemu satelicie dostawcy dla polskich platform cyfrowych.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

Poczytajcie sobie:
http://www.wykop.pl/link/88981/cala-pra ... dia-polska

Administrator całej sieci, można powiedzieć "dał duupy" :D
Oj chyba akcje Multimedii na GPW pójdą w dół.
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

Mam pytanie: jaka jest jakość obrazu IPTV w Multimedia? Czy różni się od DTV?
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Posty: 1482
Rejestracja: 17 paź 2008, 20:11
x 24
x 43
Kontakt:

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kpc21 »

cobyście zrobili aby w mojej lokalnej Multimedi wreście był szybszy internet juz od 3 lat od kiedy jest internet w TVK najszybszy transfer to niestety 256kb/s
Zrezygnowali z ich usług :)
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
mak_12
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 09 lut 2009, 10:22

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mak_12 »

Mam do was pytanie : Czy ma ktoś z was kod E-pin do cyfrowej multimedi ???
colkolwiek
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2009, 19:38

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: colkolwiek »

Mam pytanie: zastanawiam się nad ofertą Multimedia: internet 1Mb/s i telewizja - opcja Basic czy to dobra oferta? Spotkałem się z opiniami na innych forach, że jest marna jakość telewizji,a internet też czasami szwankuje - czy to prawda?
anacapa
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2009, 23:54

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: anacapa »

Nie polecam multimedia, jeśli macie inny wybór zdecydujcie się na każdą inną sieć. obraz jest fatalny do tego usługi dodatkowe to jedno dno. Obiecują jedno a gdy się podpisze umowę okazuje się, że nic nie oferują. Mają zaledwie kilka kanałów HD do tego o dziwięku w 5.1 można zapomnieć
Laif
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 04 gru 2009, 14:22

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Laif »

ja takze nie polecam tej sieci (od strony technicznej), od kilku miesiecy nie sa w stanie zlokalizowac usterki tv analogowej w Lublinie , dziwna sytuacja , gdy panowie sie zjawiaja sygnal sie poprawia gdy odjezdzaja przez pewien okres nic sie nie dzieje powiedzmy przez kilka dni lub tydzien i znow awaria (zaklocenia) doslownie tak jakby ktos sie podpinal na lewo , sprawa w kazdym badz razie dla reportera ;) , generalnie jako uslugodawca wywiazuja sie z umowy :)
bartek26tm
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 19 gru 2009, 3:40

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bartek26tm »

Jestem uzytkownikiem telefonu internetu i tv ( analogowej) multimedia w Tomaszowie Mazowiecki, , posiadam takze dekoder cyfry plus (z tv miltimedii korzystaja rodzice) i powiem tak :

INTERNET w MM mam juz od 4 lat ( zaczynalem od 256kb,512,2latax1mb , od 1.2010 - 6mb ) i jestem bardzo zadowolony z internetu . Wiekszych problemow z nim nie mialem ,dlatego przedluzylem umowe i jestem ciekaw co bedzie z moim 6MB za 59zl .Ogolnie wiekszosc narzeka ja jestem zadowolony bo awarie zdarzaja sie bardzo rzadko , moze raz na rok .

TELEFON - ABONAMENT 10ZL ( 100min w abonamencie do wszystkich stacjonatnych sieci ,czyli TP DIALOG ITP ) rozmowy grosze .

TV - tu moge powiedziec ze kiepska jakosc . Dopoki nie wzialem cyfry na moim obrazie mialem zaklocenia,zasnierzenia . W tv cyfrowej jest juz lepiej ,jednak ciagle pozostaje wiele do zyczenia . Oferta programowa srednio na jezA , i brak EUROSPORTU dlatego wzialem CYFRE plus mimo tego ze rzadko ogladam tv to jednak chcialbym miec jakis wybor . Multimedia zbyt duzego wyboru nie daje .

TELEFON I INTERNET 5 (w skali 6)
TV (2)
bartek26tm
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 19 gru 2009, 3:40

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bartek26tm »

....JESZCZE ZAPOMNIALEM DODAC jak bierzecie internet badz TV w MM to wezcie osobe ktora umie sie targowac . Bron boze nie puszczajcie rodzicow , najemcow samych bo zaplacicie 2 razy tyle ile mozecie zaoszczedzic . Przyklad : moja mama ( jako glowny najmeca domu - inaczej nie podpisza umowy w moim miescie ) poszla zrezygnowac z dekodera trc cyfrowej i zaproponowali jej przedluzenie internetu 1MB za 64 zl TERAZ wywalczylem 6mb za 59zl
bartek26tm
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 19 gru 2009, 3:40

Multimedia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bartek26tm »

Jezeli chodzi o BOK . W moim przypadku ( tu miłe zaskoczenie ) profesjonalna obsluga . Kazda wade internetu rozwiazuja w kilka minut , chyba ze wieksza usterka i musi ktos przyjechac cos naprawic to zejdzie troche czasu. BOK maja dobry ,chyba ze klient tempy to z "pustego nawet SALOMON nie naleje) .

ps : nie jestem pracownikiem mutimedii Polska . Napisalem szczerze co mysle i sprawidliwie . Jak sa pytania prosze je kierowac :) chetnie pomoge
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pay TV”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości