UPC

Tematy dotyczące różnego rodzaju dostępu do płatnej telewizji, w tym ofert na kartę oraz IPTV.
Tradycjonalista

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Klient który ma analog kupuje nowy telewizor. Ma do wyboru, pełny pakiet analogowy lub cyfrowy Azart, inaczej Pakiet Start. Co wybiera?
Kolejne nowości UPC: TV 6 HD, Super Polsat HD oraz Polsat Music HD: https://media2.pl/media/142337-TV6-HD-S ... olska.html
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Metro w Horizon pojawiło się również na pozycji nr 19 - dotąd było na 115.
Tradycjonalista

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

SportKlub HD, Cartoon Network HD oraz TNT HD nowościami od pakietu Select: http://satkurier.pl/news/160430/sportkl ... olska.html
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

1 lipca 2017 z oferty programowej UPC usunięte zostaną CBS Action, CBS Europa HD, CBS Reality. Trochę jestem tym zaskoczony: https://media2.pl/media/142133-UPC-Pols ... y-CBS.html
Kanały nie zostały usunięte z, na stronie internetowej ze spisu kanałów zniknął dopisek "do 30.06". Możliwe więc, że jednak dogadali się z nadawcą, chociaż jeszcze wczoraj na Facebooku pisali, że umowa z nadawcą wygasa i nie będzie przedłużana.
adiksw
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2017, 9:31

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adiksw »

Jestem nowym abonentem UPC, mam dekoder Horizon. Na liście kanałów mam sporo śmieci oprócz tego co po winno być zgodnie ze stroną - kanały powtarzają się pod innymi numerami. Czy to normalne?
Lex

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

Tak normalne. Cyfrowy Polsat tez często dubluje swoje kanały na swoich listach. Orange też to zaczęło robić chociażby z Canal+ i HBO.
agas1810
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2017, 17:14

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: agas1810 »

Parę lat temu modliłem się ;D żeby UPC dotarło do Kołobrzegu ( nie było tutaj żadnej konkurencji na rynku tylko lokalna kablówka) a teraz kiedy dotarło to mam duży dylemat czy skorzystać. W sieci większość opinii negatywnych wszyscy narzekają przede wszystkim na internet w tej chwili korzystam z usług Orange VDSL szału nie ma ale nie narzekam, chciałem przejść na Orange Love internet z telewizją i komórką ale bez światłowodu ( zatrzymali się ulicę wcześniej z instalacją) za około 130 zł. w UPC proponują internet do 120 Mb/s plus telewizja pakiet select z Elevenami - pół roku za 1 zł później 89 zł umowa na 2 lata albo to samo za 79 zł na 2 lata albo telewizja max plus internet do 250 Mb/s za 99 zł z Elevenami. Może coś doradzicie ? Jak u Was ze stabilnością internetu oraz telewizji?
Pawel

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Internet z UPC mam już około 4 lat. O ile na początku często były jakieś przerwy, o tyle od około 2 lat nie przypominam sobie jakiejś awarii. Tylko trzymaj się z daleka od ich routerów. Totalny szajs, który trzeba resetować kilka razy w tygodniu. Dobrze że kończy mi się umowa po wakacjach to spróbuję wynegocjować jakiś inny sprzęt. Najbardziej interesowałby mnie zwykły modem do którego podczepiłbym swój router.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3745
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Poprzedni router od nich (płaski) faktycznie trzeba było regularnie resetować, ale nowe, białe, stojące - jeszcze mi się nie zdarzyło.
dość
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Jeśli to wspólny pakiet z telewizją, to najpewniej mowa o Horizon. W kwestiach internetowych również śmiga bez zarzutu, z telewizją dużo gorzej i dlatego tak średnio raz w miesięcu, a może i częściej, resecik urządzenia jest konieczny.

I pytanie jeszcze o cenę. Jeżeli te 89 zł czy 99 zł jest zagwarantowane, to warto. Ja zostawiam im znacznie więcej, dlatego jeśli we wrześniu oferta nie będzie satyfakcjonująca, to powiemy już sobie papa.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3745
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Horizon tak - ale obecnie nawet do dekoderów Horizon dodają osobny router, bo klienci na wbudowany w dekoder narzekali.

Natomiast faktycznie sam dekoder potrafi przyświrować po czasie. Akurat ja rzadko z niego korzystam, ale uczulę na to rodzinkę ;)
dość
amico47
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2017, 13:02

sztuczki operatorow

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: amico47 »

Byłem kiedyś kilkanaście lat klientem upc. Kiedyś dzwoni do mnie konsultant upc, gdy nie udało mu się nic mi "wcisnac" zaproponował szybszy internet w tej samej cenie. Nie potrzebowałem ale skoro za darmo bez dodatkowych kosztów czemu nie. Po kilku mcach okazało się że wraz z szybszym internetem cena nie zmieniła się ale przedłużyli mi umowę o kolejne 2 lata. Zadzwoniłem z pretensjami że powinienem być poinformowany przez konsultanta o wszystkich skutkach zmian w umowie. Po ok mcu znów zadzwoniłem okazało się że wśród tysięcy maili reklamowych conajmniej kilka dziennie był 1 (a ja jestem jasnowidzem że ten 1 z tysiąca jest wazny) z odpowiedzią że zgodnie z jakimś tam regulaminem nie muszą pisać konsultant mówić wystarczy że przesla informacje mailem, którego i tak nikt nie przeczyta przy tyłu reklamach nie tylko z ich strony. Kiedy indziej chcieli mi "wtrynic" jakieś kanały i usługi za darmo, ale jak na czas nie wylaczysz to musisz płacić kosmiczne kwoty z miesiecznym wypowiedzeniem nawet gdy nie korzystasz wogole i nie wiesz ze wogole coś takiego masz bo nie zamawiałeś.

Zastanawiam się czy wszyscy operatorzy tak "pogrywaja" teraz jestem w Netii place grosze oprócz neta mam tv wszystkie chyba kanały sportowe wraz z canal + sport itp za 45zl dekoder łączy się przez WiFi nie trzeba wiercić w ścianach ciągnąć kable przez całe mieszkanie, ale jestem w Netii dopiero rok tv dopiero teraz ciekaw jestem jakie inni mają doświadczenia...
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Obrazek

Tak się prezentuje nowe logo.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

TVP Info dostało dubla na pozycji 3. TVP HD przeniesiono na 101.
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

O rany, liczyłem na TVP3... Ale w jakim świecie ja żyję?
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pay TV”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości