UPC

Tematy dotyczące różnego rodzaju dostępu do płatnej telewizji, w tym ofert na kartę oraz IPTV.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Jak podaje redaktor naczelny Telepolis na Twitterze, jeszcze w tym miesiącu ma zostać ogłoszone przejęcie Multimedia Polska przez UPC, w przyszłości planowane jest też przejęcie Vectry.
https://twitter.com/WitekT/status/786615002564292608
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Vectra? Tylko nie to! To już by była zagrywka monopolizująca rynek przez UPC, a na to UOKiK nie powinien przystać.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

UPC przejmuje Multimedię, czyli od razu co najmniej połowę Łodzi. Mają zakusy na Vectrę, więc jeszcze tylko patrzeć, a ogłoszą przejęcie Toyi...
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Cóż, dzisiejsi biznesmeni nie mają sentymentów - nie będą patrzeć na to, że Vectra czy Toya są rentowne i na siebie zarabia, bo jak ktoś da dobre pieniądze, to od ręki oddadzą biznesy. A szkoda.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6216
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 600

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Multimedia w ostatnim czasie weszła też dość licznie do małych miasteczek. O tym się nie mówi, bo powiększanie zasięgu o kilka tysięcy odbiorców niezbyt nadaje się za każdym razem na komunikat prasowy, ale zaczęli przy tym kosić też lokalnych operatorów, którzy przez lata czuli się bezpiecznie, choć ich oferta często była jaka była. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle, ale jak tak dalej pójdzie, to UPC niestety kompletnie zaora rynek w całym kraju, nie tylko w dużych miastach, i chyba właśnie takie zapędy mają. Tutaj UOKiK ma tak ogromne pole do działania, jak jeszcze nigdy w tej branży.

A przy okazji może warto też prezesowi Kurskiemu przypomnieć o planach uruchomienia przez TVP własnej platformy satelitarnej - być może to jest właśnie najlepszy moment ku temu, zwłaszcza, że biedaczysko się tam męczy w gabinecie będąc skazanym na nc+.
Tradycjonalista

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Ja też jestem przeciwnikiem fuzji. Ale gdy rynek płatnej telewizji jest nasycony, MUX-8 wciskany w pasmo VHF, to trudno się dziwić fuzji UPC z Multimedia i perspektywie kolejnych fuzji na rynku telewizji kablowych.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Jest potwierdzenie zakupu Multimedii przez UPC:

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/u ... ska/m1ce8l

Niech się tylko nie ważą kupować Toyi!!! Już teraz połowę Łodzi będą mieli, a jak kupią Toyę to już właściwie cała Łódź byłaby w posiadaniu UPC, bo Netia i Dialog mają jakieś niewielkie ochłapy (np. pojedynczych lokatorów mojego bloku, gdzie obie regularnie się reklamują i nawet handlowiec jednej z nich, jak dopytywałam o ofertę z ciekawości, powiedział mi, że dowiem się, co mam w pakiecie, jak podpiszę umowę na 2 lata, czyli mówiąc inaczej wciskają ludziom kota w worku).
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19314
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13421

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Taka ciekawostka - wg cennika UPC Nowa TV i Zoom TV są obecnie w pakiecie "Select" promocyjnie, na stale będą dostępne w pakiecie... "Max".
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6216
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 600

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Podobną politykę stosują względem Polsat News 2 - jest to jeden z tańszych w dystrybucji kanałów, inni operatorzy często wpychają go do najniższych pakietów, zdarza się, że i do tańszych niż te, w których jest Polsat News. A w UPC siedzi w pakiecie Max...
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

W pakiecie MAX znajduje się też STARS.TV, który na satelicie nadaje FTA.
2009-2021
Tradycjonalista

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

To ciekawe, w jakich pakietach będą Metro i WP od 2 XII? Również "MAX"? I tylko promocyjnie "Select"?
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6216
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 600

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Z niepokojem obserwuję, że od tygodnia zaczęli coś szwankować. I MyPrime pokazuje komunikat o błędzie przy wypożyczaniu filmów, i zacinają się kanały w aplikacji Horizon Go. Jeszcze trochę i trzeba będzie wysłać parę miłych słów.
Tradycjonalista

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Jak podaje Sat Kurier, Eleven Extra HD uzupełnił Opcję dodatkową Mega Sport z kanałami Eleven HD i Eleven Sports HD w UPC.
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Kamilo pisze:Z niepokojem obserwuję, że od tygodnia zaczęli coś szwankować. I MyPrime pokazuje komunikat o błędzie przy wypożyczaniu filmów, i zacinają się kanały w aplikacji Horizon Go. Jeszcze trochę i trzeba będzie wysłać parę miłych słów.
To chyba jakiś błąd oprogramowania dekodera, bo dodatkowo bardzo źle działa przewijanie na żywo albo nagranych programów. Zassanie nowej wersji oprogramowania nie pomaga.
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
Tradycjonalista

UPC

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

UPC Polska, po uzupełnieniu oferty o trzeci kanał Eleven Extra, podnosi promocyjne ceny za dostęp do pakietu Maga Sport z 14 do 16 zł/mies.
Standardowa cena pakietu Mega Sport to 25 zł. To i tak drożyzna jak dla mnie. Jeszcze ta aktywacja 9,90.
Źr. https://media2.pl/media/137155-Drozszy- ... olska.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pay TV”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości