Petrus

Tematy dotyczące różnego rodzaju dostępu do płatnej telewizji, w tym ofert na kartę oraz IPTV.
Kuba 942
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 05 sie 2008, 21:31
Lokalizacja: Chojnice

Petrus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kuba 942 »

Ostatnio w ofercie Petrusa zauważyłem opcję PetrusDtv HD
Jest to niewątpliwie usługa elitarna. Stanowi ona istotne uzupełnienie oferty telewizji cyfrowej PetrusDtv w standardzie SD. Standard HD zapewnia absolutnie najwyższą, dostępną w chwili obecnej, jakość obrazu i dźwięku. Dopiero teraz Państwa odbiorniki TV z opcją „full HD” będą mogły wykorzystywać w 100% swoje unikalne możliwości.

Sprzedaż na zasadach promocyjnych, konstrukcja listy programowej, przewodnik EPG, wersje językowe, blokada rodzicielska pozostają aktualne.

Tym razem otrzymują Państwo STB (set-top-box) z „wyższej półki” z opcją HD. Odbiornik TV będzie wysterowany strumieniem bitów poprzez kabel i złącze HDMI (patrz rys. poniżej).

Szanowni Państwo,
zapraszamy do korzystania z usługi PetrusDtv HD.
Oferujemy łącznie 93 programy cyfrowej jakości.
Tylko u nas 9 programów w standardzie HD.
[petrus.pl]

Sam z Petrusa nie korzystam bo mam Cyfrę + ale byłem zainteresowany Petrusem do swojego pokoju by mieć internet właśnie z tej firmy. Ale Cyfra + ma wprowadzać usługę Multiroom co dam mi te same kanały za które płacą moi rodzice za 15 zł miesięcznie.
tadzio959
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2009, 17:17

Petrus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tadzio959 »

Nie dajcie sie naciagac to jest kablowka nie reformowalna , czyli pazernosc nie zna granic, nie mysla o przyszlosci a tuz tuz cyfrowa naziemna telewizja i zostana z tej pazernosci i chciwosci z tymi dekoderami, a kase mozna zarobic winny spozob np;za dodatkowe gniazdo w domu kasowc 10 zl za dekoder cyfrowy 15 na ilosci tak jak polsat to robi .zobaczcie jak kasuja i odstraszaja klientele;PetrusDtv CANAL+ ×2 59.79
PetrusDtv Podstawowy ×1 36.90
PetrusDtv Podstawowy ×1 36.90
PetrusDv SPORT ×2 18.00
PetrusFon PLUS ×1 19.90
PetrusNet DDK dodatkowy komputer ×1 10.00
PetrusNet DSI 1024/256 Cyfrow Świat ×1 49.11
PetrusTvk pakiet rozszerzony ×1 48.00

Co w sumie daje 278.60 zł
to chore cz nie -pozdrowionka
Kuba 942
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 05 sie 2008, 21:31
Lokalizacja: Chojnice

Petrus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kuba 942 »

No niestety. Petrus to tanich kablówek się nie zalicza. A ceny wciąż rosną. No ale nie dziw skoro w Chojnicach nie ma żadnego innego operatora kablowego. Mogą sobie podwyższać bo nikt do konkurencji nie przejdzie skoro jej nie ma...
Albo ludzie będą mieli platformę cyfrową albo Petrusa.
tadzio959
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2009, 17:17

Petrus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tadzio959 »

Kuba 942 pisze:No niestety. Petrus to tanich kablówek się nie zalicza. A ceny wciąż rosną. No ale nie dziw skoro w Chojnicach nie ma żadnego innego operatora kablowego. Mogą sobie podwyższać bo nikt do konkurencji nie przejdzie skoro jej nie ma...
Albo ludzie będą mieli platformę cyfrową albo Petrusa.
Operatora nie ma lecz na drugi rok o tym czasie bedzie cyfrowka naziemna facet obudzi sie gdy mu kienci uciekac beda ,pierwszy multipleks bedzie bezplatny w drugim zapowiedziala sie C+ z swoimi kanalami , cena zapewnie bedzie atrakcyjna ,juz teraz C+ w czerwcu uruchamia usluge multirom w drugim dekoderze za 15 zl masz wszystko co w pierwszym ,jest i opcja firmy opticum jeden odbiornik na dwa telewizory z dwoma pilotami -proserwis z Gdanska . Moze Granowski bo o nim tu mowa zobaczy jak inne sieci kablowe takie jak ; Jambox czy Inea kasuja moze w koncu sie obudzi i zejdzie na ziemie a nie buja w oblokach .Mi konczy sie umowa z jednym dekoderem w pazdzierniku jak mi nie spusci z ceny to to badziewie oddam . Ten technisat to smiec w stosunku z opticumem 7100 ccx . Dziwie sie Mu ze takie badziewie wybral , chyba cena Go skusila , w hurcie kupil za 100zl . Tak to smutne jak pazernosc moze wykluczyc logiczne myslenie .
Kuba 942
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 05 sie 2008, 21:31
Lokalizacja: Chojnice

Petrus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kuba 942 »

Żeby mieć TVN w Petrusie trzeba kupić pakiet najwyższy (mówię tu o telewizji analogowej) za 48 zł.
Ale przyznać trzeba jedno, internet z Petrusa jest dobry :)
Ale jest drogo, jeżeli nie ma się oczywiście pakietu rozszerzonego TVK.
tadzio959
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2009, 17:17

Petrus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tadzio959 »

Kuba 942 pisze:Żeby mieć TVN w Petrusie trzeba kupić pakiet najwyższy (mówię tu o telewizji analogowej) za 48 zł.
Ale przyznać trzeba jedno, internet z Petrusa jest dobry :)
Ale jest drogo, jeżeli nie ma się oczywiście pakietu rozszerzonego TVK.
Tak ale tylko internet , lecz w innych sieciach kablowych nie ma tej opcji by w dzisiejszych czasach gdy cyfryzacja jest standardem i sieci wrecz sie prosza by brac dekodery a przy tym urochamiaja system multiroom - odbior cyfrowki za okreslona cene a nie jak Pan Granowski placenie cyfrowki podwojnie a w dodatku abonament analogowy, to chore, oby Go ta glupota nie zgubila na wiosne w Chojnicach bedzie cyfrowka z naziemnej z Trzeciewca z multipleksami .Jestem regularnie platnikiem majacym wszystko od tego pana nawet telefon z ktorzego nie korzystam , musialem zonie kupic komorke bo rachunki opiewaly na sume 600zl. O takich jak ja ten pan powinien dbac i isc na reke a nie podwojne placenie tej samej uslugi. Mam tylko SD to standard obecnie .Pozdrowka .
Kuba 942
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 05 sie 2008, 21:31
Lokalizacja: Chojnice

Petrus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kuba 942 »

Jestem ciekawy w ogóle teraz czemu Petrus realizuje tak mało programów, tylko transmisja z mszy świętej w niedziele :/
Kiedyś chyba wiadomości były lokalne z materiałami z regionu a teraz lipa i tylko Radio Weekend zostaje...
Jak ktoś ma jakieś archiwa dotyczące TVK Petrus to niech coś wrzuci jak by mógł :)
Kuba 942
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 05 sie 2008, 21:31
Lokalizacja: Chojnice

Petrus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kuba 942 »

Z tego co wynika z reklamy emitowanej na antenie Radia Weekend FM, Petrus Chojnice zamierza niedługo wprowadzić usługę VOD :)
tadzio959
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2009, 17:17

Petrus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tadzio959 »

Smutnie to widze od strony jakosciowej , nie potrafia wymienic starych wzmacniaczy , pasma nierowno sa powzmacniane a Ty Mowisz o VOD, a kiedy bedzie mozna samemu kupic dekoder jaki kto pragnie nie te co oferuja bo to smieci a zreszta niektore telewizory maja wejscie CA z czytnikiem z pasmem kablowym.
Dlaczego nie mozna w Polsce kozystać z kablówek na zasadzie zakupu tylko kart jak w przypadku platform satelitarnych?
W wielu krajach istnieje taka możliwość (Niemcy/Francja/Dania/etc), dlaczego u nas nie mamy takiego prawa wyboru?
Jest sprzęt umożliwiający odbiór sygnału DVB-C z warunkowym dostępem, wiec dlaczego mamy byc zmuszani do kablówek
z ich bardzo zacofanym sprzetem ktory oferują do odbioru ich synału?
tadzio959
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2009, 17:17

Petrus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tadzio959 »

Kuba 942 co z VOD - pasma dalej równo nie powzmacniane - stare wzmacniacze nie powymieniane na selektywne - nici z VOD- tylko internet trzyma mnie z Petrusem , gdy ruszy internet z Cyfrowego Polsatu i cyfrowa naziemna to facet zostaje z dekoderami i z Swoimi wygórowanymi cenami , na ilości trzeba zarabiać , lecz to Facet niereformowalny i żyjący w innym świecie .Jóź niebawem dam namiary jak i na jakim sprzęcie odbierać NTC w HD za darmo w tych okolicach funkcjonowania tej pazernej i niereformowalnej kablówki - pozdrowienia .
Kuba 942
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 05 sie 2008, 21:31
Lokalizacja: Chojnice

Petrus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kuba 942 »

O VOD w Petrusie nic nie słyszałem do dzisiaj, także wątpię w ten projekt.

Ale trochę szumu się w okół nich zrobiło, po wyłączeniu RTL-u, we wieczór walki Adamka z Kliczką.
Kuba 942
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 05 sie 2008, 21:31
Lokalizacja: Chojnice

Petrus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kuba 942 »

Jednak się myliłem...będzie "PetrusVoD"!
PetrusVoD (Video-on Demand - Wideo na życzenie) to nowa usługa związana z Cyfrową Telewizją Kablową PetrusDtv. Dzięki PetrusVoD będziesz miał wirtualną wypożyczalnię filmów w zasięgu pilota. Dzięki zaawansowanym funkcjom nowoczenego dekodera w dowolnym momencie będziesz miał dostęp zarówno do najnowszych filmowych superprodukcji, jak i klasyków światowego kina. Nie musisz już biegać do wypożyczalni filmów DVD. Najlepsze filmy w doskonałej jakości dźwięku i obrazu będą dostępne kiedy tylko zechcesz.

Dzięki stałemu połączeniu z szybkim internetem PetrusDtv stanie się czymś więcej niż telewizją. Uzyskasz dostęp do niezliczonej ilości internetowych rozgłośni radiowych. Będziesz w stałym kontakcie ze swoimi znajomymi dzięki usłudze wysyłania wiadomości.
PVR

Set-top-box z usługą PVR. Nagrywaj i odtwarzaj swoje ulubione programy i filmy. Dzięki dekoderowi z dyskiem twardym będziesz mógł stworzyć własną unikatową kolekcję najlepszych filmów i programów dostępnych w bogatej ofercie PetrusDtv. Zaawansowane funkcje dekodera PVR pozwolą zatrzymać film w dowolnym momencie i odtworzyć dalszą część w wygodnym dla Ciebie czasie. Już nigdy nie spóźnisz się na ulubiony program. Odpowiednio ustawiony dekoder PVR zachowa Twój ulubiony program nawet, gdy nie będzie Cię w domu.

Zaawansowana opcja kontroli rodzicielskiej pozwoli Ci decydować o tym, co będzie oglądać Twoje dziecko. Dzięki nowoczesnym funkcjom dekodera będziesz mieć pewność, że najmłodsi członkowie Twojej rodziny nigdy nie natkną się na nieodpowiednie dla nich programy telewizyjne.
źródło: Petrus.pl
KLIK
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pay TV”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości