co wybrać?

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
elninio1990
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 18 sie 2009, 22:22

co wybrać?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: elninio1990 »

witam!
ostatnio dość intensywnie rozklądam sie za wybraniem jakiejs oferty! tzn chodzi mi tylko i wyłącznie o sport!!
i mam dwa typy, a dokladniej to wybrać cyfrowy polsat gdzie mam polsat sport czy telewizje na karte gdzie mam nSport i TVP sport!
tylko co do tej telewizj na karte mam pewne obawy nie wiem czy jest dobry odbiór tych właśnie kanałów?! wiec jesli ktos z was ma taką telewizje bardzo prosze o pomoc!
emil1992
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 27 lip 2009, 15:00

co wybrać?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: emil1992 »

Wybierz cyfrowy polsat na tvp sport nic nie ma a na nsport sama liga mistrzów i nic więcej na cp masz eurosport do tego a możesz wybrać droższy pakiet i równierz masz tvp sport
elninio1990
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 18 sie 2009, 22:22

co wybrać?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: elninio1990 »

ale ja myślałem też o CP tylko że o pakiecie mini max za 20 zł bo tam miała być liga europejska , i te szkockie holenderskie jak zawsze, ale ostatnio co polsat odjebał to porażka,zrobili nowy kanał polsat futbol który jest w pakiecie sport czyli trzeba miec pakiet familijny+sport a na polsacie sport nie bedzie chyba zadnych meczy ;/
takzE sam juz nie wiem co robić?! ;/
Awatar użytkownika
regoat
Użytkownik
Posty: 131
Rejestracja: 28 wrz 2006, 1:20
x 1
Kontakt:

co wybrać?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: regoat »

nie zydz tych pieniedzy i kup ten pakiet w CP. a jak chcesz miec za grosze to nie placz ze czegos nei bedziesz ogladal bo tania kielbase pies je.
Kazik
Obserwator
Posty: 377
Rejestracja: 07 paź 2007, 18:09
x 1

co wybrać?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kazik »

Zależy też o jaką dyscyplinę sportu Ci chodzi.
Bo jak o piłkę nożną to najlepsza ofertę ma Cyfra Plus
Jeśli chodzi Ci o siatkówkę to tutaj najlepiej prezentuję się : Cyfrowy Polsat
Jeśli chodzi o koszykówkę to : NBA jest w cyfrze, a europejska (w tym Polska Liga) na TVP Sport, którego nie ma w Cyfrowym Polsacie.
A co do N sport to tam nic oprócz LM(która i tak będzie na Polsacie) ciekawego nie ma.
elninio1990
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 18 sie 2009, 22:22

co wybrać?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: elninio1990 »

ze cyfra ma najlepszą to ja dobrze wiem ale rownoczesnie najdroższą-150 zł na miesiąc to chyba lekka przesada, szukam czegoś w miare taniego i zeby było duzo piłki noznej...
mysle ze familijny byłby ok bo jest eurosport i ps dobre i to ;)
kibic229
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 02 maja 2009, 19:20

co wybrać?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kibic229 »

http://www.youtube.com/watch?v=F-38kDVF-MI (oto kanały z oferty CP-pakiet familijny+Sport)
kibic229
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 02 maja 2009, 19:20

co wybrać?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kibic229 »

http://www.youtube.com/watch?v=45wiE-qI ... annel_page (to natomiast kanały oferowane w Telewizji na Kartę) elninio1990-porównaj sobię
elninio1990
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 18 sie 2009, 22:22

co wybrać?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: elninio1990 »

tak oczywiście ja to wszystko wiem i gdyby to zależało ode mnie to wziołbym bez wahania cp pakiet familiny i sport ... ale o tym decydują niestety starzy,i oczywiscie chcą wziązc najtansze co jest ;/
takze jestem chyba skazany na pakiet mini max za 20 zł
a wie ktoś z was czy po utworzeniu tego nowego kanału Polsat Futbol, czy na polsacie sport bedzie transmitowana piłka nożna???
elninio1990
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 18 sie 2009, 22:22

co wybrać?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: elninio1990 »

aaa i czy wie ktoś czy nSport oczywiście nie HD pojdzie mi na moim telewizorze 14 cali ???
kibic229
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 02 maja 2009, 19:20

co wybrać?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kibic229 »

elninho1990-żeby te kanały ci działały musisz mieć w TV wejście EURO (z tyłu telewizora) lub wejścia cinch ( są to 3 okrągłe wejścia, biały czerwony i żółty). Ale myślę że wejście euro powinieneś mieć. No chyba że masz bardzo stary tv. W tych od 2000 roku już są.
kibic229
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 02 maja 2009, 19:20

co wybrać?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kibic229 »

A co do Polsat futbol: jeśli będą mieli do pokazania kilka meczów które będą się na siebie nakładać to nie mają wyjścia, i na pewno puszczą w Polsacie Sport. A jeśli nie chcesz dużo płacić to weź CP z pakietem mini max za 20 zł i TNK (zapłacisz 120 zł na cały rok). Oczywiście na początek musisz zainwestować w tuner, talerz i konwerter. Jeśli weźmiesz CP i TNK, kup wtedy konwerter TWIN z dwoma wejściami. A jeśli tylko jedną cyfrówkę to wystarczy taki zwykły.
elninio1990
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 18 sie 2009, 22:22

co wybrać?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: elninio1990 »

tak mam , jesli to jest to samo co w cyfrowym polsacie to posiadam ;) bo ostatnio podpinałem cyfrowy polsat na probe od starszych i szło wszystko pieknie...
a talerz juz mam z CP i babka w sklepie mówiła że wystarczy podwójny konwerter i dekoder i pojdzie TNK i CP u mnie
a jeszcze jedno pytanko... bo jak wziołbym TNK to chciałbym żeby kanały FTA były ustawione na astre,a ja nie mam pojecia jak to zrobić , da sie to zrobić samemu bez pomocy specjalisty?
elninio1990
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 18 sie 2009, 22:22

co wybrać?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: elninio1990 »

ahh przyjacielu jeszcze jedno pytanie bo pisza ze to nSport bedzie w wersji SD czyli co to znaczy?
raczej napewno wezne TNK bo przed chwilą sie dowiedziałem że w polsat sport bedzie tylko siatkówka... takze jestem zdecydowany na TNK
to czyli jak mam euro złącze to mi wejdzie tak?
a ta telewizja ma dobry odbiór?
kibic229
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 02 maja 2009, 19:20

co wybrać?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kibic229 »

Wersja SD czyli standardowy odbiór kanałów, normalnej jakości.HD natomiast, to zdecydowanie lepsza jakość obrazu i dźwięku, możesz dostrzec zdecydowanie więcej szczegółów. Z tym że HD jest przeznaczona do telewizorów płaskich. Jeśli miałbyś kanał HD na zwykłym tv to nie widział byś żadnej różnicy między nim a innym, kanałem w SD.
Ja też mam u siebie TNK i na odbiór nie narzekam :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość