Cyfrowy Polsat: Usługi

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3397
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

Cyfrowy Polsat: Usługi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Rozmawiamy tutaj o usługach dodatkowych CP takich jak VOD czy Internet.
Skorpion_King
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 26 lis 2010, 19:10

Cyfrowy Polsat: Usługi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Skorpion_King »

a to w takim razie moge poiformowac ze od dnia jutrzejszego tj. 1.12.2010 cp wprowadza zapisy do nowej technologii LTE. wg zapowiedzi pierwsze 10 000 osob ktore sie zglosza i bd w zasiegu tej technologii otrzymaja juz nawet przez 6 miesiecy 100 GB do wykorzystania bezplatnie (50 GB w godzinach 8:00-24:00 i 50 GB w pozostałych godzinach).
Każdy, bez względu na to, czy jest klientem Cyfrowego Polsatu, może wziąd udział w akcji. Wystarczy, że pozostawi swoje dane za pośrednictwem jednego z poniższych kanałów: formularz na www.cyfrowypolsat.pl punkt sprzedazy kontakt telefoniczny z infolinia – zapisanie odpowiedniego zgłoszenia
Warunkiem udziału w akcji jest pozostawienie następujących danych: imię i nazwisko, adres, pod którym zainteresowany chciałby korzystad z Internetu 4G, numer telefonu komórkowego lub adres e-mail
Oraz zaznaczenie 2 zgód dot. przetwarzania danych osobowych przez Cyfrowy Polsat

zachecam do tego poniewaz najprawdopodobniej bd to uzywanie testowe wiec po zakonczeniu testow bd mozna to nabyc po specjalnych warukach
azalia
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2011, 9:48

Cyfrowy Polsat: Usługi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: azalia »

Witam i proszę o pomoc JAK WZMOCNIĆ SYGNAŁ INTERNETOWY
mam cyfrowy polsat, skusiłam się na pakiet multimedialny czyli tv i internet. założyłam antenę u szczytu domu, bo wystawienie za okno nic nie dało i że się tak wyrażę na możliwych pięć kresek mam dwie, Internet jest bardzo wolny, niby zapewniają że maszty są dostawiane cały czas, ale i tak prędkość daje wieeeeele do życzenia. PROŚBA O POMOC JAK WZMOCNIĆ SYGNAŁ bo jeśli chodzi o komputer to tu żadnych zastrzeżeń nie ma i to nie wina słabego procesora, czy innych czynników
kruger85
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 07 gru 2011, 7:32

Cyfrowy Polsat: Usługi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kruger85 »

azalia pisze:Witam i proszę o pomoc JAK WZMOCNIĆ SYGNAŁ INTERNETOWY
mam cyfrowy polsat, skusiłam się na pakiet multimedialny czyli tv i internet. założyłam antenę u szczytu domu, bo wystawienie za okno nic nie dało i że się tak wyrażę na możliwych pięć kresek mam dwie, Internet jest bardzo wolny, niby zapewniają że maszty są dostawiane cały czas, ale i tak prędkość daje wieeeeele do życzenia. PROŚBA O POMOC JAK WZMOCNIĆ SYGNAŁ bo jeśli chodzi o komputer to tu żadnych zastrzeżeń nie ma i to nie wina słabego procesora, czy innych czynników
Antena kierunkowa np. Dipol ATK 10 lub ATK 20
Tradycjonalista

Cyfrowy Polsat: Usługi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

30 października 2016 kończy się program "Paszport korzyści" w Cyfrowym Polsacie, Plusie i Plus Banku.
http://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=5555
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Cyfrowy Polsat: Usługi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

http://stop-oszustom.pl/?p=981
Cyfrowy Polsat ukarany za dokonane przez nich oszustwa.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Cyfrowy Polsat: Usługi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Skoro już demaskujesz oszustwa korporacji, to wrzucaj normalne linki:
http://www.forbes.pl/uokik-40-mln-zl-ka ... 6,1,1.html
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Cyfrowy Polsat: Usługi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Wygląda na to że VOD a'la Cyfrowy Polsat powoli kończy swój żywot - dzisiaj przy okazji startu Polsat Music HD wyłączono serwisy VOD Poleca i VOD 201, wcześniej natomast wyłączono serwisy VOD 209 - 212.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Cyfrowy Polsat: Usługi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Nie bardzo wiem, gdzie to podać, ale z racji faktu, że mowa jest o "usługach", podaję w tym temacie. Otóż Cyfrowy Polsat kupuje większościowe udziały w Netii. Więcej pod linkiem:

https://businessinsider.com.pl/media/tv ... ie/pw5x929
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
jas06
Junior
Posty: 1332
Rejestracja: 28 gru 2016, 13:13
Lokalizacja: 51°30'45.3"N 0°13'08.5"W
x 338
x 198

Cyfrowy Polsat: Usługi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jas06 »

Nie wiem gdzie to dokładnie wsadzić, a jak tutaj źle, to przepraszam.
Cyfrowy Polsat wprowadza ofertę z telewizją IPTV i specjalny dekoder do odbioru. Dodatkowo pewnie nowe funkcje.
https://media2.pl/media/155789-Cyfrowy- ... ow-TV.html
http://sklep.cyfrowypolsat.pl/IPTV-telewizja-kablowa
on/jego
To jest nasza wojna (także informacyjna)
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Cyfrowy Polsat: Usługi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Moim skromnym zdaniem w Cyfrowym Polsacie dobrze myślą z tym IPTV ale według mnie ta usługa powinna być bardziej uniwersalna - to znaczy dostępna na wszystkich dekoderach z internetem na czele z Evobox PVR i służyć wraz z streamami z usługi Cyfrowy Polsat GO (do których płatność powinna zostać wycofana wraz z ograniczonym zasięgiem do tych którzy mają go w pakiecie podczas kiedy sama usługa powinna być w cenie telewizji) jako dostępna dla wszystkich widzów alternatywa (np: z racji zrywania się niektórych stacji w przekazie satelitarnym - na czele z TVN'ami) w kwestii dostępu do telewizji - coś jak obecnie dostępne radiowe stacje internetowe. Przy okazji rozwiąże to problem braku niektórych stacji (w tym małych obecne stricle kablówkowych stacji, lokalnych i sieci ośrodków TVP3) w ofercie Cyfrowego Polsatu. Poza tym usługa powinna być dostępna u wszystkich dostawców internetu - niezależnie od ich zasięgu i finansowej wielkości.  Mam tu na myśli szczególnie tych lokalnych działających w małych i średnich miejscowościach. Nie jak obecnie tylko w Orange czy Plusie.

To byłaby prawdziwa usługa dostępu do telewizji dla wszystkich bo byłaby i drogą satelitarną (także jako multiroom) i jako dostępne przez internet w dekoderach IPTV i jako aplikacja Cyfrowy Polsat GO poszerzona o stacje z Ipli - wszystko cenie abonamentu dla każdego abonenta (zarówno nowych jak i obecnych i to bez zmieniania umowy) niezależnie od tego kiedy podpisywał umowę. Rzecz jasna byłaby też płatna naziemna TV Mobilna choć tu formuła raczej powinna zostać zmieniona na darmową. 

Niestety Cyfrowy Polsat chyba jeszcze za bardzo takiej sposobności jeszcze nie widzi a szkoda bo wtedy bez rozbijania na drobne usługa telewizyjna zyskałaby na wartości.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości