[The CW] Nie z tego świata

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
Pawel

Nie z tego świata

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Ja gdybym miał polegać na polskich tv przy oglądaniu serialu to nie widziałbym tylu świetnych seriali że szkoda gadać.
Pawel

Nie z tego świata

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Pawel pisze:Ja gdybym miał polegać na polskich tv przy oglądaniu serialu to nie widziałbym tylu świetnych seriali że szkoda gadać.
No i już TVN namieszał :lol:.
Zaledwie po emisji 1 odcinka serialu Supernatural (Nie z tego świata), stacja TVN zmieniła dzień i porę emisji. Dzisiaj zamiast 2 odcinka wspomnianego serialu zobaczymy kolejny odcinek Without a Trace (Bez Śladu), natomiast Supernatural od teraz będzie emitowane we wtorki o 23:15. Czyli oba seriale zamieniły się miejscami.
Wpis z wczoraj z primetime.blox.pl
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Nie z tego świata

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

No też zauważyłem, że pokręcili. No cóż.
Lex

Nie z tego świata

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

Odkopuję temat. Serial jest obecnie najdłużej emitowanym serialem stacji The CW (pierwszy sezon był emitowany w The WB). Obecnie jest emitowany 13 sezon, a już 29.03 doczekamy się crossoveru ze Scooby-Doo:
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[The CW] Nie z tego świata

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Sezony 1-5 były świetne. Potem wręcz brnąłem przez sezony 6-8. Odpadłem na początku 9. sezonu, jesienią 2013. Nie chciało mi się tego oglądać. Po prostu. W tych najnowszych seriach poziom wzrósł?
2009-2021
Lex

[The CW] Nie z tego świata

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

Szczerze mówiąc tez już odpadłem po 8 sezonie. Przeglądam czasami informacje z tym serialem związane ze względu na sentyment. Odcinek ze Scooby-Doo na pewno obejrzę ze względu na uwielbienie do tej kreskówki :D
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[The CW] Nie z tego świata

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Najdłużej emitowany serial telewizji The CW kończy swój żywot: https://naekranie.pl/aktualnosci/nie-z- ... im-4068651
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości