[ITV] Morderstwa w Midsomer

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

[ITV] Morderstwa w Midsomer

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Brytyjski serial kryminalny, kręcony od 1997 roku, kiedy to powstał odcinek pilotowy. Do tej pory nakręcono 19 sezonów, w każdym od 4-ch do 8-u odcinków pełnometrażowych (90-100 min). W sezonach 1-13 główną postacią jest inspektor Tom Barnaby, którego zagrał doskonale w Polsce znany z serialu Bergerac John Nettles. W sezonie 13-ym gościnnie pojawia się kuzyn Toma, inspektor John Barnaby, w którego wciela się Neil Dudgeon - od sezonu 14-go to właśnie John Barnaby zostaje główną postacią serialu. Akcja serialu toczy się w fikcyjnym hrabstwie Midsomer, w zamkniętych społecznościach małych miasteczek i wiosek, gdzie wszyscy doskonale się znają, a jednak każdy ma jakieś sekrety ukrywane przed światem całymi latami. Serial ma także niepowtarzalny, specyficzny klimat, który potęguje świetna muzyka w tle i brytyjski humor.

Aktualnie w Wielkiej Brytanii kręcony jest 20-y sezon tego serialu, który prawdopodobnie zobaczymy u nas jesienią. W Polsce serial emitował kanał Hallmark, a po jego rebrandingu, emisję przejął kanał 13-a Ulica.

Muszę przyznać, że wpadłam na serial przypadkiem jeszcze za czasów Hallmarka. Jeśli ktoś lubi seriale w tym typie, gorąco polecam - nie będzie zawiedziony.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Tradycjonalista

Morderstwa w Midsomer

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Tak. Emisja o 7:00 rano i 03:00 w nocy. Pory emisji serialu gorzej niż beznadziejne.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Morderstwa w Midsomer

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Oj, nie tylko w takich godzinach. Były też emisje o 10.00, 14.00, 16.00, a każdy sezon premierowo jest emitowany o 20.00 - kilka ostatnich sezonów miało emisje premierowe w niedzielnym prime timie. Pasma, o których wspominasz to już zwykle któreś powtórki odcinków.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

[ITV] Morderstwa w Midsomer

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Premierowy 20-y sezon serialu na kanale 13Ulica w niedziele o 21.00 od 19 sierpnia!! Dziś widziałam promo :)
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości