[FX] Zabójstwo Versace: American Crime Story

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
Awatar użytkownika
Lelouch
Użytkownik
Posty: 194
Rejestracja: 21 lut 2017, 17:38
x 9
x 12

[FX] Zabójstwo Versace: American Crime Story

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lelouch »

Obrazek
Drugi sezon American Crime Story Ryana Murphy'ego.
Historia morderstwa włoskiego projektanta Gianniego Versace odkrywająca kulisy pościgu za Andrew Cunanem, seryjnym zabójcą, który oprócz Versace'go pozbawił życia jeszcze cztery inne osoby. Sezon jest oparty o książkę 'Vulgar Favors: Andrew Cunanan, Gianni Versace, and the Largest Failed Manhunt in U.S. History' Maureen Orth. W rolach głównych: Édgar Ramírez, Darren Criss, Ricky Martin, Penélope Cruz.

Póki co drugi sezon podoba mi się bardziej niż ten o O.J. Simpsonie. Genialna konstrukcja odcinków i muzyka. Aktorsko muszę wyróżnić, do tej pory przeze mnie przeoczanego, Darrena Crissa - rola mordercy mu służy. Najlepsze strony tego serialu to klimat plus kreacja Penelope Cruz, a dalej co będzie zobaczymy.
Lex

[FOX] Zabójstwo Versace: American Crime Story

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

Trudno mi jest porównywać pierwszy sezon do obecnego. to są 2 różne sprawy kryminalne. Nie będę ich oceniać w kategoriach "lepsze" lub "gorsze", gdyż przebieg postępowania każdej jest zupełnie inny.
Pawel

[FOX] Zabójstwo Versace: American Crime Story

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

W ramach ścisłości jest to serial stacji FX.
Awatar użytkownika
Lelouch
Użytkownik
Posty: 194
Rejestracja: 21 lut 2017, 17:38
x 9
x 12

[FOX] Zabójstwo Versace: American Crime Story

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lelouch »

Pawel pisze:W ramach ścisłości jest to serial stacji FX.
Tak, to produkcja FX, ale u nas leci na kanale FOX. Jeśli to błąd to przepraszam.
Pawel

[FOX] Zabójstwo Versace: American Crime Story

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Nie tyle błąd co, moim zdaniem, warto w tytule wątku podać oprócz stacji, która premierowo pokazuje serial w Polsce także stację, która oryginalnie pokazuje ten serial w macierzystym kraju.

Oczywiście, nie każdy musi się aż tak bardzo interesować przemysłem telewizyjnym, żeby wiedzieć jaka stacja emituje dany serial w USA, ale to też zadanie dla moderatorów żeby odpowiednio to oznaczyć. Niestety, dział z serialami zagranicznymi, mimo ostatniej farsy z wyborem moderatora, dalej nie ma kompetentnej osoby na tym stanowisku.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[FX] Zabójstwo Versace: American Crime Story

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Nazwa stacji poprawiona. Praca moderatora polega także na reagowaniu na zgłoszenia użytkowników. :-) To tak jakby mieć pretensje do policji, że nie ma jej tam, gdzie jest potrzebna, chociaż czasem wystarczy zadzwonić :-) To samo tu. Koniec OT.
cybertutu
Użytkownik
Posty: 55
Rejestracja: 27 lut 2017, 15:45

[FX] Zabójstwo Versace: American Crime Story

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cybertutu »

Może w tym roku Darren Criss zgarnie nagrodę Emmy, bo był genialny. Sam serial też dostał sporo nominacji.
k.rufus
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2018, 21:04

[FX] Zabójstwo Versace: American Crime Story

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: k.rufus »

Nie miałem jeszcze okazji obejrzeć drugiej części, za to pierwsza jak dla mnie ekstraklasa,osobiście oglądałem na netflixie więc wszystkie odcinki wleciały w 2 dni, jeżeli 2 będzie choć w połowie tak wciągająca jak część 1, to zapowiada się naprawdę ciekawy serial.
Awatar użytkownika
Lelouch
Użytkownik
Posty: 194
Rejestracja: 21 lut 2017, 17:38
x 9
x 12

[FX] Zabójstwo Versace: American Crime Story

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lelouch »

cybertutu pisze: 17 lip 2018, 6:59 Może w tym roku Darren Criss zgarnie nagrodę Emmy, bo był genialny. Sam serial też dostał sporo nominacji.
Zgarnął Złotego Globa i serial też. Oba w pełni zasłużenie. :P
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[FX] American Crime Story

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Najnowsza część "American Crime Story" - "Impeachment" - pojawi się w listopadzie w CANAL+.
2008-2023
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[FX] Zabójstwo Versace: American Crime Story

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Świetna wiadomość. Czekałem na ten sezon w Polsce z niecierpliwością. :)
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[FX] American Crime Story

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Na antenę CANAL+ wraca serial "American Crime Story: Impeachment". Emisja w CANAL+Seriale w środy o 22:10 od 11 maja po dwa odcinki.
Co ciekawe CANAL+ na swojej antenie pokazał go tylko raz. Nie licząc kanału z przesunięciem +1. Na krótko zagościł też w CANAL+Online. Bardzo mnie ten powrót cieszy, bo chciałem ten serial obejrzeć. A jak miałem się za niego zabrać to dwa pierwsze odcinki wyparowały już z Canal+Online.
Jest okazja by nadrobić. 😀
2008-2023
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości