[CBS] M*A*S*H

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
Bartus610
Użytkownik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lis 2010, 12:20
x 2

[CBS] M*A*S*H

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bartus610 »

Leci jeszcze ten serial ? Ktoś z was ogląda ?
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

Mash

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

Leci prawie codziennie około 05:40 rano, trudno żeby go obejrzeć o tak wczesnej poże.
Zresztą istnieje takie coś jak program TV i możesz to sprawdzić dokładniej.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Bartus610
Użytkownik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lis 2010, 12:20
x 2

Mash

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bartus610 »

Wiecie może kto jest lektorem Masha byłem pewnien że , Janusz Szydłowski bo rzeczywiście tłumaczył wiele odcinków a dzis usłyszałem imię Marek ? wiecie może o co w tym chodzi
LaPatyk
Użytkownik
Posty: 184
Rejestracja: 29 gru 2010, 23:59

Mash

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LaPatyk »

może tłumacz? nie zwracałem uwagi kto czyta
serial wymiata :) do końca mieli świetne pomysły i zwariowane przygody
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Mash

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Dzisiaj mija 45 rocznica od premiery tego świetnego serialu :) Moim zdaniem jedna z bardziej niedocenianych telewizyjnych produkcji. Niby serial z debilnym (ale zabawnym) humorem o cwaniackich lekarzach służących w Korei (przykrytej i zapomnianej dzisiaj przez Wietnam), a jednak czuć było z tyłu głowy, że gdzieś tam za kadrem jest wojna, co zresztą widać było w tematyce przewijającej się przez niektóre odcinki. W sumie jako dziecko wolałem Drużynę A, bo wybuchy i jeszcze bardziej głupia komedia, wszyscy wychodzą bez szwanku, ale dzisiaj po latach oglądając odcinki dużo bardziej doceniłem ten wisielczy klimat wydobywający się z dialogów, scen.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

Mash

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

David Ogden Stiers, najbardziej znany jako major Charles Winchester w kultowym serialu "M*A*S*H", zmarł w wieku 75 lat. Przegrał walkę z rakiem.
Charles Emerson Winchester III.jpg
Aktor dołączył do obsady kultowego serialu "M*A*S*H" w 1977 roku. Wcielał się w aroganckiego, ale utalentowanego chirurga o arystokratycznym pochodzeniu [...]. W serialu Stiers występował do samego końca, czyli do 1983 roku.

David Ogden Stiers jako wyjątkowo irytujący antybohater sprawdził się doskonale - był za tę rolę dwukrotnie nominowany do Emmy.

Stiers zagrał także w serialu "Martwa strefa" oraz w filmach telewizyjnych z cyklu "Perry Mason". Był także świetnym aktorem dubbingowym. Podkładał głos w takich hitach animacji, jak "Piękna i Bestia" i "Lilo & Stitch".
Źródło: https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci ... cs&utm_v=2

Usunąłem spoilery z newsa dla ludzi, którzy nie oglądali jeszcze tego serialu, a chcieliby - w tym wypadku nie wchodzić na link.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

M*A*S*H

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Żegnamy kolejnego wspaniałego aktora. Jego rola w tym serialu to prawdziwa perełka.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości