[NBC] Will & Grace

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
Awatar użytkownika
Lelouch
Użytkownik
Posty: 194
Rejestracja: 21 lut 2017, 17:38
x 9
x 12

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lelouch »

Obrazek

Will & Grace to amerykański sitcom kręcony w latach 1998-2006 (i ponownie tej jesieni). Twórcy tej komedii to Max Mutchnick i David Kohan. Serial opowiada o losach dwójki tytułowych bohaterów (współlokatorach w Nowym Jorku) - Grace Adler i Willa Trumana. Will jest prawnikiem, a Grace dekoratorką wnętrz. Pozostała dwójka głównej obsady to beztroski przyjaciel Willa, Jack i milionerka, Karen.

Karen :P :
https://www.youtube.com/watch?v=lVaLexp4l84&t=243s
https://www.youtube.com/watch?v=snFRf8Wd3m4
https://www.youtube.com/watch?v=30PScryfEY4

Wiadomo mi, że Przyjaciele przysłonili dla większości Will & Grace, a szkoda, bo ten serial jest wyjątkowy. Nasza czwórka bohaterów ma niesamowitą chemię, a dialogi są wyraziste i prześmieszne. Sceny i aktorstwo też jakby bardziej naturalne niż w znanych mi sitcomach. Megan Mullally przechodziła samą siebie jako Karen i nie wyobrażam sobie nikogo na jej miejscu. Była i będzie ;) bezkonkurencyjna.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

W Polsce platforma Wizja TV emitując ten serial na kanale Wizja Jeden zrobiła do niego... dubbing (polski tytuł: "Para nie do pary"). Tej wersji jednak nie pamiętam. Widziałem tylko kilka odcinków emitowanych parę lat temu nocami w TV Puls, już z lektorem. Podobały mi się, choć pewnie wielu aluzji nie rozumiałem z racji oglądania nie od początku.
2009-2021
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Nie tak dawno jakieś sezony mignęły mi w ramówce Fox Comedy, gdy wieczorem programowałam nagranie M*A*S*H-a na blady świt... Nie zwróciłam na razie uwagi na ten serial - odkładam go na później. Słyszałam i czytałam o Willu & Grace wiele dobrego, więc chętnie obejrzę...
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Lex

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

Serial oglądałem głównie na FOXlife. Obawiam się trochę tego powrotu. Tym bardziej, że w finale 8 sezonu Will i Grace nie mieli ze sobą kontaktu przez 20 lat. Ciekawe jak to odkręcą?
Awatar użytkownika
ali_cia
Junior
Posty: 860
Rejestracja: 25 lut 2016, 0:22
x 213
x 148

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ali_cia »

Mam bardzo mieszane uczucia co do tego powrotu, serial był po prostu genialny! Prawo do pozytywnego myślenia daje zeszłoroczny krótki epizodzik przed wyborami prezydenckimi. Jednakże czym innym jest jeden 10 minutowy odcinek, a czym innym pełny sezon. Zobaczymy za niecałe 3 tygodnie. Ja się nie mogę doczekać!

Co do tego nieszczęsnego finału sprzed 11 lat, twórcy już ogłosili co z nim poczną -
[ Spoiler ]
Nie wiem czy wiecie ale od razu zostały zamówione 2 sezony, czyli za rok zobaczymy 10, jubileuszową serię.
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Jantar pisze:Nie tak dawno jakieś sezony mignęły mi w ramówce Fox Comedy
Tak, przez ostatnie kilka miesięcy Fox Comedy powtarzał serial od początku, emisja zakończyła się plus minus miesiąc temu.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Jeszcze serial zawita do ramówki. Prawa na pewno mają wykupione na kilka lat. M*A*S*H-a też emitują co jakiś czas od 2-3 lat, albo i 4-ch.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Może i tak, ale niekonsekwentnie emitowano sezony, nie zapowiadając wcześniej zmiany godziny emisji. Rozpoczynano od godzin 18/19 i powtórki porannej, a ostatnie sezony wyłącznie były emitowane w slocie porannym.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Normalka na tym kanale. Z M*A*S*H-em jest to samo. Teraz pasmo poranne, ale godziny emisji ruchome. Część sezonów była w bloku 6-o odcinkowym, przez jakiś czas były po 4 odcinki, a teraz od jakiegoś czasu dają blok po 5 odcinków. Do tego blok poniedziałkowy jest rozbity na piątek na noc i poniedziałek rano (ramówka tygodniowa - ramówka weekendowa), a przez kilka tygodni była tylko część odcinków. Akurat teraz z tego pasma 3.00-7.00 nagrywam M*A*S*H-a, więc mam rozeznanie, jak to wygląda. Może w tym paśmie po M*A*S*H-u dadzą znów Willa & Grace - jeszcze zostały jakieś 2 miesiące emisji.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Serial genialny! Każda postać serialu jest wyrazista, jedyna w swoim rodzaju. Karen skradła moje serce :) Przez co bardzo polubiłem aktorkę Megan Mullally. Ostatnio odświeżyłem sobie serial i obecnie jestem na V serii. Serial bawi za każdym razem. Dla mnie nieśmiertelny jak "Przyjaciele".
Awatar użytkownika
Lelouch
Użytkownik
Posty: 194
Rejestracja: 21 lut 2017, 17:38
x 9
x 12

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lelouch »

ali_cia pisze:Mam bardzo mieszane uczucia co do tego powrotu, serial był po prostu genialny! Prawo do pozytywnego myślenia daje zeszłoroczny krótki epizodzik przed wyborami prezydenckimi. Jednakże czym innym jest jeden 10 minutowy odcinek, a czym innym pełny sezon. Zobaczymy za niecałe 3 tygodnie. Ja się nie mogę doczekać!

Co do tego nieszczęsnego finału sprzed 11 lat, twórcy już ogłosili co z nim poczną -
[ Spoiler ]
Dobra wiadomość. Vince (Bobby Cannavale) wraca, ale pewnie nie zabawi na dłużej niż kilka odcinków. Może znowu będzie częścią nowego (teraz) zakończenia.
Awatar użytkownika
ali_cia
Junior
Posty: 860
Rejestracja: 25 lut 2016, 0:22
x 213
x 148

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ali_cia »

Jego występ ma charakter gościnny - czyli pewnie będzie na jeden, dwa epizody.
Awatar użytkownika
Lelouch
Użytkownik
Posty: 194
Rejestracja: 21 lut 2017, 17:38
x 9
x 12

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lelouch »

Jane Lynch i Andrew Rannells też w obsadzie. Już widzę interakcję bohaterki Jane z Karen. :)
cybertutu
Użytkownik
Posty: 55
Rejestracja: 27 lut 2017, 15:45

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cybertutu »

Leslie Jordan, gratki.
:P
Awatar użytkownika
Lelouch
Użytkownik
Posty: 194
Rejestracja: 21 lut 2017, 17:38
x 9
x 12

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lelouch »

cybertutu pisze:Leslie Jordan, gratki.
:P
:lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości