[NBC] Will & Grace

Dział poświęcony zagranicznym serialom telewizyjnym.
Dandyl
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 12 sie 2017, 14:35
x 7
x 1

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dandyl »

Powrót po latach im się udał. Aktorzy już nie za młodzi, ale nadal w formie.
Uśmiercenie jednej z postaci było wyjątkowo przejmujące. Tego akurat wcześniej nie widzieliśmy, ale wyszło znakomicie.
cybertutu
Użytkownik
Posty: 55
Rejestracja: 27 lut 2017, 15:45

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cybertutu »

Ciekawe ile będzie jeszcze odcinków w tym sezonie. Może to już koniec?
Dandyl
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 12 sie 2017, 14:35
x 7
x 1

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dandyl »

cybertutu pisze:Ciekawe ile będzie jeszcze odcinków w tym sezonie. Może to już koniec?
Serial będzie emitowany do końca marca.
cybertutu
Użytkownik
Posty: 55
Rejestracja: 27 lut 2017, 15:45

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cybertutu »

Dziewiąty sezon w grudniu ma emitować FOX Comedy. Nie jestem pewna, ale to chyba polska premiera.
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Tak, to polska premiera telewizyjna, dziewiąty sezon od 15 grudnia od godziny 20:05.
Awatar użytkownika
Lelouch
Użytkownik
Posty: 195
Rejestracja: 21 lut 2017, 17:38
x 9
x 12

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lelouch »

Nie ma co, sporo znanych i lubianych twarzy przewinęło się przez plan tego serialu. 8) A teraz jeszcze: Grace & Ross. ;)
Awatar użytkownika
Lelouch
Użytkownik
Posty: 195
Rejestracja: 21 lut 2017, 17:38
x 9
x 12

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lelouch »

https://twitter.com/EricMcCormack/statu ... 6610446336 Nadszedł koniec reaktywacji serialu. Ostatni sezon rozpocznie się w grudniu. Trochę szkoda starego zakończenia, bo było idealne. Ciekawe co wymyślą teraz.
Awatar użytkownika
Lelouch
Użytkownik
Posty: 195
Rejestracja: 21 lut 2017, 17:38
x 9
x 12

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lelouch »

Smutna wiadomość. Zmarła Shelley Morrison, nasza serialowa Rosario Inés Consuelo Yolanda Salazar. RIP.
https://twitter.com/MeganMullally/status/1201346565157224453
Awatar użytkownika
Lelouch
Użytkownik
Posty: 195
Rejestracja: 21 lut 2017, 17:38
x 9
x 12

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lelouch »

Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Serial z tyloma sezonami, a w Polsce jednak słabo znany. Dawno temu pokazała go stacja Wizja Jeden, a potem chyba dopiero FOX. W sumie u nas królowali "Przyjaciele". Seriale z podobnego okresu.

Gdy serial wleciał do CANAL+Online i zacząłem czytać Wasze opinie - postanowiłem dać mu szanse. I przyznam szczerze, że po kilku odcinkach - niewiele brakowało bym go porzucił (tak było, np. z "Supermarketem"). Ale dobrze, że dałem.mu jeszcze szanse, bo im dalej - tym lepiej. Karen najlepsza!

Jestem obecnie w trakcie oglądania 4-tego sezonu. Zostały jeszcze 4-ty sezony, a z CANAL+Online produkcja znika z końcem czerwca. Mam nadzieję, że zdążę. No i fajnie, gdyby gdzieś, w jakimś serwisie streamingowym pojawiły się trzy ostatnie sezony. Te kręcone po latach.

Aha. I to mój post numer 5000. :)
2008-2023
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Sitcom pokazywała także telewizja Puls i nieistniejąca już FOXlife. :)
Awatar użytkownika
Lelouch
Użytkownik
Posty: 195
Rejestracja: 21 lut 2017, 17:38
x 9
x 12

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lelouch »

kamil2505 pisze: 24 maja 2023, 0:53 Serial z tyloma sezonami, a w Polsce jednak słabo znany. Dawno temu pokazała go stacja Wizja Jeden, a potem chyba dopiero FOX. W sumie u nas królowali "Przyjaciele". Seriale z podobnego okresu.

Gdy serial wleciał do CANAL+Online i zacząłem czytać Wasze opinie - postanowiłem dać mu szanse. I przyznam szczerze, że po kilku odcinkach - niewiele brakowało bym go porzucił (tak było, np. z "Supermarketem"). Ale dobrze, że dałem.mu jeszcze szanse, bo im dalej - tym lepiej. Karen najlepsza!

Jestem obecnie w trakcie oglądania 4-tego sezonu. Zostały jeszcze 4-ty sezony, a z CANAL+Online produkcja znika z końcem czerwca. Mam nadzieję, że zdążę. No i fajnie, gdyby gdzieś, w jakimś serwisie streamingowym pojawiły się trzy ostatnie sezony. Te kręcone po latach.
Fajnie, że obejrzałeś i Ci się spodobało. Chwilami miałem wrażenie, że ten wątek, to taka moja bańka, gdzie głównie ja komentuję, bo ludzie po prostu nie znają tej produkcji.
W reboocie nie podobało mi się odrzucenie na bok oryginalnego zakończenia serialu, które było genialne. Można było tego uniknąć robiąc spin-off pod tytułem Jack & Karen z okazjonalnymi występami Willa i Grace. Wszyscy byliby szczęśliwi i serial może dłużej by potrwał.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Pomimo że serial pojawił się w Pulsie i FOX-ie to nadal uważam, że był u nas kiepsko promowany i pokazywany stąd też tak mała popularność w naszym kraju.

Na przełomie wieków, kiedy w TV ogólnopolskiej było znacznie więcej zagranicznych produkcji - takich jak chociażby "Przyjaciele", "Fresier", "Murphy Brown", "Pan Złota rączka" czy "Zwariowany świat Malcolma" - ten -pomimo że to również wielosezonowiec, został pominięty. I moim zdaniem wcale to nie przypadek. W tamtych czasach jednak takie kwestie jak homoseksualizm były znacznie bardziej kontrowersyjne. Stacje na pewno obawiały się oglądalnościowej klapy.

Właśnie skończyłem piąty sezon. :) Chyba najlepszy jak dotąd. Dzisiaj zaczynam szósty. Chyba zdążę z całością do końca czerwca. ;)
2008-2023
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[NBC] Will & Grace

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Udało mi się zobaczyć wszystkie osiem sezonów dostępne w CANAL+Online. Cóż mogę powiedzieć? Świetnie mi się to oglądało. Po kilku pierwszych odcinkach już chciałem sobie darować ten serial i dobrze, że jednak dałem mu szansę. Z każdym sezonem coraz lepiej. Chociaż ostatni, ósmy sezon to już był bardziej komedią obyczajową, a nawet obyczajówką z elementami komedii. Chociaż w sumie nie ma sie za bardzo czemu dziwić. Ostatno sezon "Przyjaciół" wyglądał podobnie.

Kto najzabawniejszy? Dla mnie zdecydowanie Karen. Pozostałej trójce zawsze czegoś brakowało. Chwilami wręcz irytowali. Pewnie w życiu realnym byśmy się nie polubili. ;)

Serial na pewno pojawi się w mojej TOP-ce najlepszych seriali komediowych. :) Mam też nadzieję, że gdzieś pojawią się trzy dodatkowe sezony. Chętnie zobaczę.

Póki co takie 7,5 na 10. ;)
2008-2023
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale zagraniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości