[TVN] Fabryka Patriotów

Wydarzenia organizowane i transmitowane przez stacje telewizyjne.
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
Kontaktowanie:

[TVN] Fabryka Patriotów

Postautor: rafik » 26 lut 2018, 23:05

kacper3100 pisze:Całość oceniam na 7/10. Nie było wg mnie tak źle.

Dla Ciebie nie było tak źle, bo raz, że uwielbiasz TVN, a dwa, nie rozumiesz pewnych kwestii. Uwierz mi, to była mega słabizna. Lepiej by było, jakby to wypuścili tylko w Playerze, a nie na otwartej antenie, w dodatku, w prime time. A jeszcze nie wypikano wulgaryzmów, godzono w uczucia religijne. Spodziewam się kary dla TVN i mam nadzieję, że będzie.
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)

[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert

[TVN] Fabryka Patriotów

Postautor: Kryterium0 » 26 lut 2018, 23:05

Gali z okazji 20-lecia stacji nie zorganizowali, tylko skupili się na 2 czy 3 zamkniętych imprezach dla gwiazdeczek TVN. Nawet pół roku po październiku, taka gala byłaby bardziej na miejscu, niż to coś.

Ehh, Miszczak już pewnie zagryza zęby, że się w to wmanewrował. Jutro czeka go ciężki dzień :lol:
Scenariusz nie musiał przejść akceptacji, żeby nie ograniczać swobody artystycznej, ale na kolaudacji powinni się złapać za głowy i to wstrzymać pod byle jakim pretekstem, że problemy techniczne, tornado nad studiem było, jakość na tym ucierpiała itd :)
FinalAnswer98
VIP Expert

[TVN] Fabryka Patriotów

Postautor: FinalAnswer98 » 26 lut 2018, 23:07

rafik pisze:A jeszcze nie wypikano wulgaryzmów, godzono w uczucia religijne. Spodziewam się kary dla TVN i mam nadzieję, że będzie.

Ja bym osobiście dodał jeszcze osobę syna Burdel Taty, który zalatywał mi antyreklamą osób nieheteroseksualnych z naciskiem na trans... Choć lubię TVN, to tutaj popieram - kara jakaś powinna za to być. Choćby po to, aby Miszczak już nie ważył się więcej tego wpuszczać na antenę.
Awatar użytkownika
Zdzichu
VIP Expert

[TVN] Fabryka Patriotów

Postautor: Zdzichu » 26 lut 2018, 23:12

No i tym sposobem kolejny gatunek telewizyjny nie pojawi się w TVN w ciągu najbliższych kilku lat. Niech oni się lepiej skupią na reality i serialach, bo widowiska i koncerty to im raczej nie wychodzą.

@kacper3100: Twojej opinii nie biorę nawet pod uwagę, bo jest zupełnie nieobiektywna z racji twojego fanbojstwa :P
Ostatnio zmieniony 26 lut 2018, 23:14 przez Zdzichu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert

[TVN] Fabryka Patriotów

Postautor: MaciejOlek » 26 lut 2018, 23:12

Najpierw oglądałem chwilę, potem przełączyłem na Dwójkę, wróciłem, i po 10 minutach nie wytrzymałem i wyłączyłem - co to miało być? To jakaś żenada, a nie kabaret! Jak coś takiego Miszczak wpuścił na antenę? Czytam o niewypikanych wulgaryzmach... Mieli cały weekend na wypikanie i nie zrobili?
Oj, Dwójka dostała prezent. Czekam na wyniki oglądalności tego "widowiska".
tvp2
Użytkownik

[TVN] Fabryka Patriotów

Postautor: tvp2 » 26 lut 2018, 23:50

Pierwsze oceny tego "programu"
https://teleshow.wp.pl/mial-byc-pozar-w ... 762036865a

https://www.pudelek.pl/artykul/125741/t ... acy_stuhr/
I najciekawszy akapit:
Naprawdę chcielibyśmy napisać coś więcej i sprawić, by ta "recenzja" była mniej chaotyczna, ale uwierzcie nam: po raz pierwszy w historii Pudelka zabrakło nam słów, by opisać ten poziom żenady.

Upominamy zatem: nie oglądajcie tego pod żadnym pozorem. Wystarczy, że my to zrobiliśmy.
TAK DLA HD W DVB-T
kajtek900
Obserwator

[TVN] Fabryka Patriotów

Postautor: kajtek900 » 27 lut 2018, 0:09

Dlaczego miały być pikane wulgaryzmy? Program był od 16 r.ż. Tydzień wcześniej o tej samej porze też był program z wulgaryzmami (film) i nikomu nie przyszło do głowy cenzurowanie. Co nie zmienia faktu, że całość była żenadą.
J-Will
Użytkownik

[TVN] Fabryka Patriotów

Postautor: J-Will » 27 lut 2018, 0:32

Pożar w burdelu? Raczej na twarzy Miszczaka, który zapewne musiał mocno spalić się ze wstydu oglądając to co wpuścił na antenę. Dodatkowo dojdzie jeszcze pożar pod dupskiem, bo coś z tym całym nomen omen Burdelem zrobić będą musieli a kara od KRRiT jestem na 85% przekonany, że będzie.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior

[TVN] Fabryka Patriotów

Postautor: Tradycja » 27 lut 2018, 3:20

Patrzylam na to show z niedowierzaniem ze to TVN, to to jednak dzieje sie naprawde, ani do smiechu ani szydery czy czegokolwiek w jakims stylu. Dawno nie widzialam takiej chaly.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVN] Fabryka Patriotów

Postautor: Trzeciak » 27 lut 2018, 6:28

To jedna z łagodniejszych recenzji:
https://www.telemagazyn.pl/artykuly/poz ... 63310.html

Aż chciałem jeszcze raz włączyć to na Playerze (o ile się tam to znajdzie ;)), ale czytając streszczenie tego spektaklu i wasze opinie chyba takiej potrzeby nie będzie.
Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P pisze:No niestety, ale moim zdaniem program to dno totalne. Miszczak coś mówił że "Ucho Prezesa" przemija i czas na "Fabryke Patriotów"... No raczej nie :) Na Twiterze krytyka, na profilu TVN na Fb krytyka.

Bo Miszczak to człowiek, który wierzy w złotą przyszłość telewizji. 8)
A tak poważnie, to biorąc pod uwagę jak już przed premierą przyjmowana jest "Hipnoza", to Miszczak po okresie pełnych sukcesów chyba znów uwierzył w swoją nieomylność. A "Ucho prezesa" nie przeminie, bo to humor lekki, nieagresywny i na dodatek z pomysłem. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kacper3100
Activist
Kontaktowanie:

[TVN] Fabryka Patriotów

Postautor: kacper3100 » 27 lut 2018, 7:18

rafik pisze:(..)nie wypikano wulgaryzmów, godzono w uczucia religijne(...)

A ja lubię taki humor. :)
Zdzichu pisze:(...)@kacper3100: Twojej opinii nie biorę nawet pod uwagę, bo jest zupełnie nieobiektywna z racji twojego fanbojstwa :P

Ja się nie znam na teatrach. To był dopiero pierwszy teatr telewizyjny, jaki kiedykolwiek zobaczyłem i pewnie dlatego wydawał mi się dobry.
Ostatnio zmieniony 27 lut 2018, 9:43 przez kacper3100, łącznie zmieniany 1 raz.
Frontowiec
VIP Expert
Kontaktowanie:

[TVN] Fabryka Patriotów

Postautor: Frontowiec » 27 lut 2018, 7:27

Obejrzałem wczoraj przez chwilkę ''Fabrykę Patriotów' na WP Pilot i powiem jedno: dno i żenada, czułem się jakby to była kontynuacja ''Studia Yayo''. Oj coś czuje, że przez kilka dni będzie niezły kac z tegoż programu.
Memorex_94
Poster

[TVN] Fabryka Patriotów

Postautor: Memorex_94 » 27 lut 2018, 8:03

Jako miłośnik TVN, fan wszelakiego kabaretu i osmieszania polskiej rzeczywistości mogę to podsumować krótko. Nie znacie się, to nie było żenujące...

To skalę żenady wyniosło wyżej jak Baumgartnera. To było tak żenujące, na tak niskim poziomie artystycznym, z tak słabymi tekstami, że po prostu nie dałem rady. Burdel tata tym występem raczej wykreślił się z listy poważnych kabareciarzy i osób publicznych, na godzinę netto programu kąciki ust na jego tekstach drgnęły mi może dwa razy. Ta sztuczna zabawa widowni i gwiazdeczek akurat w momencie kiedy był na nich najazd kamery jest chyba najlepszym podsumowaniem, jaki poziom to osiągnęło. Nie wiem co więcej dodać bo dawno nie obejrzałem takiego gniota. Miszczak, carycą TVN? Oby swoimi decyzjami nie zepchnął TVNu z miejsca gdzie jest obecnie, bo to była największa zenada ostatnich lat.
Awatar użytkownika
backstage
VIP Expert

[TVN] Fabryka Patriotów

Postautor: backstage » 27 lut 2018, 9:36

Podczas całego programu zaśmiałem się chyba raz na Trumpie, reszta faktycznie żenada... Kolejnych epizodów w TVN raczej nie będzie ;)
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

[TVN] Fabryka Patriotów

Postautor: N-O-R-O-N » 27 lut 2018, 9:44

Analiza negatywnych opinii w social media:

Nic dziwnego, nieśmieszne i tragiczne widowisko. Na dodatek wczoraj przegrało z "Za marzenia" w TVP2, więc sprawili niespodziankę Kurskiemu. :D Też mam nadzieję, że ten syf nie wróci na antenę TVN. A kabaretami to niech Polsat się zajmuje...

Wróć do „Eventy w telewizji”