[TVN] Wielki Mecz (2001-2019)

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

Piłka nożna: Wielki Mecz TVN vs WOŚP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Pawel pisze: Także jeśli ktoś strzela kulą w płot to tylko TVN i jego obrońcy (zresztą jak zawsze).
Odezwał się ten, który nie tylko wiecznie krytykuje TVN nawet jak coś dobroczynnego robią, ale nie widzi żadnych błędów w TVP - co z tego że oglądalność leci na łeb na szyję - Nielsen oszukuje :P

I co z tego, że TVP bazgrało na dole ekranu o wysyłaniu SMS? Ty i tak zrobisz wszystko, żeby dowalić TVN - to nic, że prowadzący 5 czy 6 razy przypominali o akcji, a publika w puszki wsadziła kilkanaście tysięcy :o :angry: TVN jest dno, bo nie dało SMS, a cudowne TVP o tym pomyślało...

Sorry, ale przyganiał kocioł garnkowi. Ja już kończę, bo ty zawsze wszystko wiesz najlepiej. TVP cudna, a reszta z TVN na czele bagno...

Kończę.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1879

Piłka nożna: Wielki Mecz TVN vs WOŚP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

@Paweł, wiesz jaka jest różnica między Tobą a @matikiem - Ty jesteś ślepo zapatrzony w jedynie Twoim zdaniem słuszną opcję polityczną i nie potrafisz obiektywnie spojrzeć na rzeczywistość jedynie chwaląc i zapiekle broniąc decyzji partii rządzącej jakiekolwiek by one nie były bez chociażby próby podjęcia rzeczowej dyskusji na ten temat i przyznania się do błędów, bo któż z nas ich nie popełnia. Z kolei @matik może lubi TVN co wcale jak Ci się zapewne wydaje nie musi od razu oznaczać, że popiera PO, ale przynajmniej niezależnie od swych sympatii obiektywnie podchodzi do swych wypowiedzi i potrafi wyrazić konstruktywną krytykę gdy zajdzie taka potrzeba.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

Piłka nożna: Wielki Mecz TVN vs WOŚP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Medyk24, każdy coś lubi a czegoś nie, ma sympatie czy antypatie, ale trzeba umieć albo się nauczyć korzystać ze zdrowego rozsądku.
Pawel pisze:Ale proszę, jak jesteś taki mądry to zaprezentuj tutaj wszystkie paski ze wspomnianego wcześniej festiwalu (nie meczu).
Sprawdź sobie w Player.pl. Różnica jest taka że to nie ja mam Ci coś udowodnić tylko Ty jeden twierdzisz coś innego od reszty.
Pawel

Piłka nożna: Wielki Mecz TVN vs WOŚP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Ja ci nie mam nic do udowadniania. To ty twierdzisz że TVN dawał paski o pomocy dla ofiar wichury. Więc weź się nie kompromituj tylko udowodnij to. No ale widzę że dla ciebie to za trudne. Co mnie specjalnie nie dziwi bo zapewne (widzisz daję ci szanse na obronę) zakłamujesz rzeczywistość. Zresztą tak jak i twoja ulubiona stacja.
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Posty: 3435
Rejestracja: 08 cze 2013, 9:46
Lokalizacja: Wrocław
x 368
x 245
Kontakt:

Piłka nożna: Wielki Mecz TVN vs WOŚP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mateusz_71 »

Może trochę ukrócę tę dyskusję (choć szczerze wątpię). ;)
TVN Sopot iLove.png
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

Piłka nożna: Wielki Mecz TVN vs WOŚP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Pawel pisze:Tylko taka różnica że w TVP wtedy na paskach zachęcano do wysyłania smsów dla ofiar nawałnic, a w TVN w dla komercyjnego badziewia.
Pawel pisze:Ja ci nie mam nic do udowadniania. To ty twierdzisz że TVN dawał paski o pomocy dla ofiar wichury.
Pawel pisze:No widzisz. Sam zauważyłeś że wtedy TVP na koncercie zbierało kasę dla ofiar nawałnic. A w tym samym czasie komercyjne badziwie spod znaku TVN nawet o tym nie pomyślało.
Pawel pisze:Inna sprawa, że jak pisałem wcześniej, nie mam w domu podpiętej nawet naziemnej :D.
1. Ty z kolei twierdzisz, że TVN nie emitował pasków o pomocy dla poszkodowanych.
2. To TY negujesz to co inni piszą w tej kwestii (m.in. ja), mimo, że sam twierdzisz, że nawet nie masz w domu podpiętej anteny naziemnej, co wcześniej pisałeś i sam twierdziłeś, że nie oglądasz takich rzeczy.
3. W sytuacji kiedy nie oglądasz czegoś a odnosisz się do audycji, której nie widziałeś rozpowszechniając przy tym nieprawdziwe informacje, robisz to umyślnie za co mógłbyś zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
4. W związku ze złamaniem regulaminu forum, punkt 2e oraz 3f informuję o nałożeniu ostrzeżenia. Nie życzę sobie jakichkolwiek pomówień w moim kierunku czy w kierunku jakiegokolwiek innego użytkownika. Nawet w użytym trybie przypuszczającym.
Pawel

Piłka nożna: Wielki Mecz TVN vs WOŚP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Ja tylko prosiłem ciebie o zaprezentowanie pasków, które obronią twoją tezę. Niestety widzę że dla ciebie jest to za trudne i jeszcze bronisz się w sposób, który przekracza twoje kompetencje. Jest to już zgłoszone do adminów.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

Piłka nożna: Wielki Mecz TVN vs WOŚP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Pawel pisze:Ja tylko prosiłem ciebie o zaprezentowanie pasków, które obronią twoją tezę. Niestety widzę że dla ciebie jest to za trudne i jeszcze bronisz się w sposób, który przekracza twoje kompetencje. Jest to już zgłoszone do adminów.
Z całym szacunkiem, ale nie brzmiało to jak prośba.
A ostrzeżenie dostałeś za zachowanie a nie odmienne zdanie. /matik/
Pawel

Piłka nożna: Wielki Mecz TVN vs WOŚP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

matik pisze:
Pawel pisze:Ja tylko prosiłem ciebie o zaprezentowanie pasków, które obronią twoją tezę. Niestety widzę że dla ciebie jest to za trudne i jeszcze bronisz się w sposób, który przekracza twoje kompetencje. Jest to już zgłoszone do adminów.
Z całym szacunkiem, ale nie brzmiało to jak prośba.
A ostrzeżenie dostałeś za zachowanie a nie odmienne zdanie. /matik/
Nie moja wina że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

Piłka nożna: Wielki Mecz TVN vs WOŚP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Piłka nożna: Wielki Mecz TVN vs WOŚP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

9 września, w niedzielę Wielki mecz TVN vs. WOŚP, poinformowała WOŚP.
lukaa
Junior
Posty: 1091
Rejestracja: 02 paź 2013, 23:43
x 3
x 3

Piłka nożna: Wielki Mecz TVN vs WOŚP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukaa »

Fajnie :) Czekałem na to info :P

Źródło
xyz
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Piłka nożna: Wielki Mecz TVN vs WOŚP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Kapitanami drużyn: Owsiak i Kajdanowicz, prowadzącymi: Szulim i Chajzer, mecz zacznie się o 17, więcej o składach i szczegółach tu:

https://wielkimecz.tvn.pl/aktualnosci,2 ... 64958.html
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

Piłka nożna: Wielki Mecz TVN vs WOŚP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Spot "Wielkiego Meczu" trochę jak czołówka Ligi Mistrzów. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Piłka nożna: Wielki Mecz TVN vs WOŚP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Nawet na takie wydarzenie można zrobić taki fajny spot :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum eventów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości