[TVP1/TVP2] Krajowe Eliminacje do Eurowizji

Wydarzenia organizowane i transmitowane przez stacje telewizyjne.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVP1] Krajowe Eliminacje / Piosenka dla Europy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Przecież to z nagrań dla SNL Polska, Krupa ma podobnie "piękny" wokal jak Szulimowa czy Mucha, kiedyś gdzieś śpiewała :lol:
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP1] Krajowe Eliminacje / Piosenka dla Europy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Mucha jeżeli dobrze pamiętam chyba była w "Jak oni śpiewają" więc nie była taka straszna.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVP1] Krajowe Eliminacje / Piosenka dla Europy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

A co to ma do rzeczy? To tak jakby powiedzieć, że Tomasz Zimoch nie jest straszny w tańcu, bo był w Tańcu z Gwiazdami.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP1] Krajowe Eliminacje / Piosenka dla Europy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

No tu akurat masz racje ale piję do tego że Mucha jeszcze przez JOŚ miała jakąś styczność z muzyką czego o "Dżoanie" powiedzieć nie można.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Gosha
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 09 sty 2018, 21:29

[TVP1] Krajowe Eliminacje / Piosenka dla Europy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Gosha »

Widziałam informację, że podobno Lidia Kopania ma wrócić na preselekcje. Cały czas są też plotki, że Michał Szpak wystartuje. Obawiam się niestety, że poziom preselekcji będzie niski. Już zeszły rok nie nastrajał optymistycznie.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP1] Krajowe Eliminacje / Piosenka dla Europy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ja nawet na jednym, Twitterowtm profilu eurowizyjnym zobaczyłem nazwisko Sylwii Grzeszczak ale nie wierzę by to była prawda.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVP1] Krajowe Eliminacje / Piosenka dla Europy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Sama Sylwia wypowiadała się stosunkowo nie tak dawno o konkursie w bardzo sympatyczny sposób, na pewno nie były to słowa kogoś, kto jest nastawiony anty do Eurowizji. Tylko nie bardzo wydaje mi się, żeby Sylwia z pozycją, którą udało jej się wypracować chciała stawać do rywalizacji z (w większości) debiutantami, tudzież trzecioligowymi piosenkarkami. Przy wyborze wewnętrznym myślę, że i Lizbona 2018 mogłaby być prawdopodobna.
Paw13
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 06 sie 2013, 23:04
x 5

[TVP1] Krajowe Eliminacje / Piosenka dla Europy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Paw13 »

Havana pisze:Sama Sylwia wypowiadała się stosunkowo nie tak dawno o konkursie w bardzo sympatyczny sposób, na pewno nie były to słowa kogoś, kto jest nastawiony anty do Eurowizji. Tylko nie bardzo wydaje mi się, żeby Sylwia z pozycją, którą udało jej się wypracować chciała stawać do rywalizacji z (w większości) debiutantami, tudzież trzecioligowymi piosenkarkami. Przy wyborze wewnętrznym myślę, że i Lizbona 2018 mogłaby być prawdopodobna.
Jakoś Edyta Górniak i Margaret rywalizowały z amatorami. ;)
Aczkolwiek rzeczywiście, nie spodziewam się w tym roku nikogo wybitnego. :rolleyes: Szkoda, że nie powrócili w tym roku do wyboru wewnętrznego. :(
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVP1] Krajowe Eliminacje / Piosenka dla Europy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Rywalizowały z amatorami? A kogo chcesz tak nazwać ze składu preselekcji 2016? Michała Szpaka, Natalię Szroeder, Dorotę Osińską czy może Kasię Moś?
Poza tym historia Krajowych Eliminacji 2016 jest dosyć zawiła i skomplikowana, ponieważ Margaret została wybrana wewnętrznie zanim padł pomysł jakichkolwiek preselekcji, tylko z informacji jakie posiadam pojawił się dość silny nacisk ze strony pani Edyty Górniak i jej współpracowników, a pani Edyta chrapkę na ponowny udział w Eurowizji miała już rok wcześniej, co otwarcie przyznawała. A że Telewizja Polska jej zaufała trudno się dziwić, wszak zdobyła dotąd najwyższe miejsce w historii udziałów Polski. Jednak zarówno dla Margaret, jak i pani Górniak sprawdziło się stare przysłowie - "Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta". :)
Ostatnio zmieniony 09 sty 2018, 23:10 przez 3rd, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KG2
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 13 lis 2017, 17:37
x 1814
x 124

[TVP1] Krajowe Eliminacje / Piosenka dla Europy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KG2 »

Poland pisze:Ja nawet na jednym, Twitterowtm profilu eurowizyjnym zobaczyłem nazwisko Sylwii Grzeszczak ale nie wierzę by to była prawda.
Gdzie dokładnie?
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP1] Krajowe Eliminacje / Piosenka dla Europy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ta informacja pojawiła się mniej więcej w tym miejscu: http://pic.twitter.com/w4TUGAPtCW
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVP1] Krajowe Eliminacje / Piosenka dla Europy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Źródło: https://mobile.twitter.com/Eurowizja201 ... 7340634117

Kolega @Poland mnie ubiegł. ;)

Link w wersji na telefon, nie wiem czy nie będzie problemu z wyświetleniem. Natomiast sama lista to absolutnie nic poważnego, są tam zarówno osoby, które otwarcie zadeklarowały nadesłanie zgłoszenia, jak i takie, które pytane przez dziennikarzy o Eurowizję w przyszłości zwyczajnie nie powiedziały "nie".
Paw13
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 06 sie 2013, 23:04
x 5

[TVP1] Krajowe Eliminacje / Piosenka dla Europy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Paw13 »

Havana pisze:Rywalizowały z amatorami? A kogo chcesz tak nazwać ze składu preselekcji 2016? Michała Szpaka, Natalię Szroeder, Dorotę Osińską czy może Kasię Moś?
Taraka, Napoli? A Dorotę Osińską i Kasię Moś (wówczas) można byłoby zaliczyć do wspomnianych nazwisk trzecioligowych w porównaniu z nimi. ;)
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVP1] Krajowe Eliminacje / Piosenka dla Europy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

O Tarace i Napoli nie umiem się wypowiedzieć, nie znam ich jakichkolwiek poczynań. Natomiast określenie "trzecioligowa piosenkarka" przy KE 2016 pasuje raczej do Gintrowskiej niż Moś i Osińskiej.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP1] Krajowe Eliminacje / Piosenka dla Europy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Obrazek
To już oficjalne - wybór (już dwudziesty pierwszy a licząc z Juniorem już dwudziesty piąty) Polski na 63 Konkurs Piosenki Eurowizji - Lizbona 2018 będzie mieć podczas 11-tej edycji Krajowych Eliminacji (licząc z czasami Piosenki dla Europy) w marcu - prawdopodobnie 3 marca w urodziny Kasii Moś!
https://centruminformacji.tvp.pl/355813 ... -eurowizji / https://polscyfanieurowizji.pl/2018/01/1 ... liminacji/
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości