[POLSAT] Polsat SuperHit Festiwal

Wydarzenia organizowane i transmitowane przez stacje telewizyjne.
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[POLSAT] Polsat SuperHit Festiwal

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Kiedyś pisałem jak był Sylwester w Krakowie że fajnie byłoby zobaczyć Farne jako prowadzącą :D Oglądam właśnie powtórkę i wypada rewelacyjnie :D Według mnie dużo lepiej niż Sykut czy Hyży :P
666Lew
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: 12 wrz 2017, 9:18
x 2

[POLSAT] Polsat SuperHit Festiwal

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 666Lew »

Dla mnie Ewa zmiotła innych występujących swoim wokalem, ale jestem w tym kompletnie nieobiektywna. Jako prowadząca także się sprawdziła, właściwie współprowadzący odrobinę kreowali ją na największą gwiazdę wieczoru, oklaski po występie przepiękne i zasłużone.

Koncert o wiele lepszy od piątkowego, ale niestety wiele występujących było dla mnie kompletnie "przezroczystych".
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[POLSAT] Polsat SuperHit Festiwal

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Ciekawe czy wczorajszy koncert wygrał z meczem :D
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT] Polsat SuperHit Festiwal

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Jestem ciekaw czy na pomysł prowadzenia koncertu przez Farną wpadł sam Polsat czy jednak RMF FM który jest partnerem radiowym tego festiwalu, a którego to Ewa jest obecnie największą gwiazdą.
Poland - Aktywnie najlepszy!
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

[POLSAT] Polsat SuperHit Festiwal

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid333 »

annawoj1104 pisze:Nie cytujemy całego postu znajdującego się nad Twoim. [Trzeciak]
Ewka nie jest modelką żeby oceniać jej figurę, fakt pierwsza kreacja nietrafiona, ale generalnie Ewka to śliczna dziewczyna bez kompleksów, nie każdemu podoba sie tylko 34 rozmiar...
No cóż, wyobraź sobie, że jednak większość woli patrzeć na idealną figurę niż na osoby otyłe. Lada moment i za parę lat Farna będzie ważyć 200 kg jak tak dalej pójdzie, bo tyje w oczach. Dalej Ci się to będzie podobać? O tym jaki to będzie miało wpływ na zdrowie już nawet nie wspomnę,
Obiektywnie jak dla MNIE dała najlepszy występ i jako prowadzaca było swietna. Inne niech sie uczą i dystansu i luzu na scenie, bo większosć zbytnio spina posladki..
Obiektywnie czy subiektywnie?
Czy ktoś napisał o tragicznym występie Natali-chyba czytam inne forum, cóż że innym podobała sie bardziej Ewa czy Kayah chyba maja prawo wyrażenia opini. Nie narzucaj swego zdania innym kolego .Pozdrawiam
Robicie podział na 3 grupy: występy fajne, występy średnie i występy dy zapomnienia, do przemilczenia. W pierwszym wymieniacie kilka nazwisk - nie ma Natalii, do srednich zaliczacie kilka występów - nie ma tam Natalii. Więc występ Natalii zaliczacie do tych nadających się do zapomnienia, przemilczenia. Tak wynika z tego, co napisaliście.Umieściliście ją tam gdzie chociażby Hyżego. Czyli uważacie, ze dała zły występ, bo gybby był dobry to zaliczylibyście ją do pierwszego koszyka, albo jeżeli średni to do drugiego.

I ja też mam prawo kolego do wyrażenia swojego zdania.Natalia ma artystyczną duszę. Pomimo, że nie wydziera się na cały głos, to jej wykonania są bardziej emocjonalne. Oddają jej osobowość, bo to skromna dziewczyna. Czego nie można powiedzieć o Ewie. W audycji RMF FM dała niezły popis nieraz wywyższając się i z pogardą wypowiadać o czymś, o kimś.O zmanierowaniu nie wspomnę. Ja dziękuję za taaki dystans i luz. Właśnie wtedy się do niej zniechęciłem, bo wcześniej uważałem, że jest w porządku. Jednak nie jest.
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

[POLSAT] Polsat SuperHit Festiwal

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid333 »

Sorry, za post pod postem ale coś szwankuje u was lub u mnie. Po napisaniu komentarza i wysłaniu okazuje się, że sporo fragmentów w moim poscie brakuje. Dałem więc edytuj i po edycji okazało się że napisałem drugi komentarz....
Ostatnio zmieniony 27 maja 2018, 12:49 przez dawid333, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2347
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2102
x 1045

[POLSAT] Polsat SuperHit Festiwal

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

Poważnie? Robić taką dramę, bo ktoś nie wspomniał o występie Natalii? Żeby to tylko takie problemy były :rolleyes:
Osiula
Poster
Posty: 1510
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 449
x 905

[POLSAT] Polsat SuperHit Festiwal

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

...Ale jeszcze nie waży 200 kg i nie jest osobą otyłą, po prostu nie ma idealnej figury. Ocenianie jej konferansjerki kierując się wyglądem jest niestety przejawem seksizmu. Jest wielu prezenterów i prezenterek, nie mówię tu tylko o Polsce, którzy nie mogą pochwalić się idealną figurą, a nikt im nie odejmuje profesjonalizmu.

"Do przemilczenia" a "do zapomnienia" to dwie zupełnie różne kategorie. W pierwszej mieszczą się występy fatalne i bardzo złe. W drugiej występy, które niczym się nie wyróżniły. Każdy ma swoją opinię i dla mnie na przykład występ Natalii nie był niczym szczególnym - wiem, że pięknie śpiewa, ale nie porwała mnie wyjątkowo, niczego jej nie umniejszając.

Ewa również posiada "artystyczną duszę" ;) Ma wiele pięknych piosenek, w których nie "wydziera się na cały głos". Jako piosenkarz można wykazywać się na różnych płaszczyznach, nie tylko na tych spokojnych, emocjonalnych i nostalgicznych. Audycji RMF nie słuchałam, ale nie było żadnej afery w mediach na ten temat, Ewka to dziewczyna z jajami, widocznie powiedziała to w żartach, bo w innym przypadku byłaby z tego afera.

Trochę luzu, kolego :)
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

[POLSAT] Polsat SuperHit Festiwal

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid333 »

Lupus28 pisze:Poważnie? Robić taką dramę, bo ktoś nie wspomniał o występie Natalii? Żeby to tylko takie problemy były :rolleyes:
Jakiej dramy? Zadałem tylko pytanie, dlaczego uznaliście występ Natalii za słaby, skoro był bardzo dobry, a wy nie zaliczacie go nawet do przeciętnych. Jestem po prostu ciekaw i zapytałem. Nie mam prawa?
Osiula
Poster
Posty: 1510
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 449
x 905

[POLSAT] Polsat SuperHit Festiwal

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

Kolego, nie zadałeś pytania. Napisałeś esej o tym, jak Natalia przerasta Ewę o głowę, przy okazji obrażając kobiety o nieidealnej figurze. Wiemy, że wielbisz Natalię Szroeder, bo w każdym poście musisz o niej napomknąć, ale, na miłość boską, nie staraj się zmienić opinii innych :D
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[POLSAT] Polsat SuperHit Festiwal

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Lupus28 pisze:Poważnie? Robić taką dramę, bo ktoś nie wspomniał o występie Natalii? Żeby to tylko takie problemy były :rolleyes:

Dokładnie :lol:

Tak mamy nie lubic Farnej bo jest gruba a niedługo bedzie ważyła 200 kilo, hello czy tu jest przedszkole jakieś? Masakra..... :rolleyes:
A zresztą co mają audycje Farnej w jakimś radiu (ja swoją droga pierwsze o tym słyszę że cos tam prowadziła) do wczorajszego występu? Dała swietny występ i ludziom sie podobało-owacje jako jedyna takie dostała, kogos to boli czy o co chodzi?
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2347
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2102
x 1045

[POLSAT] Polsat SuperHit Festiwal

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

dawid333 pisze:Jestem po prostu ciekaw i zapytałem. Nie mam prawa?
Co innego zadać pytanie, a co innego dramatyzować, że użytkownicy uznali jej występ za tragiczny, mimo że nikt nic takiego nie napisał. A nawet gdyby, to co z tego? Nie ma jednej słusznej opinii.
Awatar użytkownika
michalw18
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 21 lis 2015, 22:15
x 3
x 17

[POLSAT] Polsat SuperHit Festiwal

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michalw18 »

Dobra, to ja na sekundkę przrwę wasze dyskusje i wypowiem się z perspektywy osoby, która była na wczorajszym koncercie.
Generalnie to na publiczności była jedna wielka stypa przez 90% czasu.
Największym problemem były "przeboje" do których nie było jak się bawić, albo kompletnie nieznanane.
Ludzie wydali około 100 zł za najtańsze bilety i oczekiwali dobrej zabawy. Wyczuć można było w powietrzu wielką chęć zabawy, ale nie było do czego.
Dlatego największą furorę zrobiła Farna, która kupiła publiczność konferansjerką, Lanberry, która zachęcała do zabawy i Hyży z "O Pani!"ze względu na to, że była to ostatnia piosenka.
Całość koncertu, wliczając atmosferę i hity, raczej fatalna...
Bajor zecydowanie podniósł poziom, ale przecież on zaśpiewal dokładnie 5 piosenek xD Długość jego recitalu to był jakiś żart :D
Była jeszcze jedna jedna nieciekawa kwestia; z tego co słyszałem to wszyscy artyści śpiewali do muzyki z playbacku, niektórzy tylko dogrywali perkusję na żywo.
Tak dla porównania, na zeszłorocznym koncercie TVNu Top of the Top "iDance" w sierpniu cała publika stała i się bawiła od pierwszej do ostatniej piosenki. Wczoraj dokładnie trzy razy...
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT] Polsat SuperHit Festiwal

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Wychodzi na to że wczorajszy koncert był tym czym będą "Premiery" w Opolu czyli jedną wielką klapą :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[POLSAT] Polsat SuperHit Festiwal

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Neonówka genialna jak zawsze :D

Młodzi Panowie też fajni.

Na razie oczywiście najlepszy dzień tegorocznego festiwalu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości