Kabaretony

Wydarzenia organizowane i transmitowane przez stacje telewizyjne.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Kabaretony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

wiatriwoda pisze:28 lipca Polsat na żywo pokaże 14 festiwal kabaretów z Koszalina.
Tutaj jest lista artystów którzy wystąpią.

http://www.kabareton-koszalin.pl/festiw ... alin-2018/
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
MarianPazdzioch
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 05 maja 2018, 21:33
x 223
x 9

Kabaretony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MarianPazdzioch »

To są wszyscy artyści? Naprawdę? Strasznie słabo się ten Koszalin zapowiada. :-\
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

Kabaretony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Ada z Nowaków właśnie zniszczyła Gumulca w przedstawianiu konkursu SMS w Zielonej Górze. Popłakałem się po prostu genialna jest :D


Paranienormalni po odejściu Igora to coś naprawdę nudnego... Wszystko takie oklepane. Widać, że siłą tego kabaretu w 90% był Igor. Jeszcze strzelają se w kolano dobierając sobie Kasprzykowskiego...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

Kabaretony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Co jak co, ale to jeden z lepiej zrealizowanych kabaretonów jaki widziałem. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

Kabaretony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Jordi pisze: Widać, że siłą tego kabaretu w 90% był Igor. Jeszcze strzelają se w kolano dobierając sobie Kasprzykowskiego...
Igor to nie moja kabaretowa bajka, ale muszę przyznać, że faktycznie był frontmanem. Co do Kasprzykowskiego też się zgadzam, w 100% :)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Kabaretony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Tutaj się zgodzę, że Kwiatkowski był dużo razy lepszy niż Kasprzykowski. Obecni Paranienormalni troszeczkę mi teraz przypominają Kabaret Moralnego Niepokoju, jak Pakosińską zastąpili Stużyńską.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

Kabaretony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Trzeciak pisze:Co jak co, ale to jeden z lepiej zrealizowanych kabaretonów jaki widziałem. :)
Faktycznie realizacyjnie wyszło to jak na Polsat bardzo dobrze, poza tym ta kręcąca się scena to bardzo dobre wyjście, bo można na bieżąco zmieniać scenografie do skeczów :)

Sam poziom kabaretonu moim zdaniem nieco niższy od Opola, ale nadal dobry. Wywalić tylko Paranienormalnych z Kasprzykowskim, o dziwo słabego Bałtroczyka i meganudnego od dawna Dańca, to reszta dała radę. No może Wyrwigrosz był nijaki, ale ja ogólnie za nimi nie przepadam...

Takie 4+ za całość ;)


PS. Gumulec może buty czyścić Nowakom mówiącym o konkursie SMS - byli GENIALNI. Da się śmiesznie to zrobić? Da się.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

Kabaretony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Ledwie co się nie zaczęła Mazurska Noc Kabaretowa, a Gumulec właśnie zawitał do Pulsu. ;D

Na dole pasek z życzeniami.

Górski i Wójcik z koszulkami z podobiznami Beaty Harasimowicz i Zuzanny Dobrucka-Mendyk.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

Kabaretony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Drugi Wójcik też chyba ma Harasimowicz. Bałtroczyk chyba już wyłączył tv :lol:

Jak na 20 lecie niestety skład nie powala... A Gumulec 10 sekund po starcie to o matko...

Ani Mru Mru z starym skeczem na początek.


Puls ma więcej kamer niż rok temu. Naliczyłem 7 tak jak stawiałem po Dolinie Szarloty :) I od razu dużo lepiej to wygląda.


Paranienormalni z nowym członkiem? Jakiś Grzegorz.

Nieźle śpiewa, ale Igor do tego "jajcował". Bardzo przeciętnie... Nie widzę ich przejęcia KnŻ na Polsacie...

Maskotki koncertu to autopromocja OFF :lol: A ja się zastanawiałem, dlaczego komara wybrali xD

KMN z dobrym, ale strasznie starym skeczem sprzed 6-7 lat... Na razie dużo gorzej od Opola i Zielonej Góry.

Pasek z pozdrowieniami odmówił posłuszeństwa, albo nikt nie chce sms wysyłać ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

Kabaretony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Pasek z pozdrowieniami co chwilę się wyłącza. Pewnie w Dwójce, czy na Polsacie cały czas widzielibyśmy różne wiadomości SMS, a dodajmy do tego, że teraz trwa ciekawy mecz na mundialu. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

Kabaretony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Andrus też z bardzo starą piosenką. Do tego zespół taneczny, w którym jest prowadzący WoD i juror WoD ;D Jak zwykle nie rozumiem ich występów w kabaretonach...

Oj pierwsza część niegodna kompletnie jubileuszu... To nie Mazurska Noc Kabaretowa, tylko Mazurskie Odgrzewanie Zamrożonych Kilkuletnich Kotletów.


Znowu test TVP. Tym razem Popkową gra Góral :lol: W końcu coś nowego.

Oj równo Dudzie pojechali...

Jakoś w Opolu to lepsze było...

Ten jubileusz chyba ma zasadę, że pokazujemy bardzo stare skecze... Bardzo zła decyzja, bo powybierali wszystkie najbardziej oklepane skecze.

Tylko MoCarta na razie naprawdę zabawni :)

Wyrwigrosz nieco zmienił swój skecz dorzucając wątek Sławomira.

Ten zwycięzca Paki to nikt nowy w kabaretach, jak ogłosili Jabbar z Góralem. To bardzo przeciętny Dolniak. To musiał być bardzo słaby poziom tej Paki...

Niestety technicznie lepiej niż rok temu, ale poziom momentami naprawdę słaby. Nie wiem czy wytrzymam do końca... Szykuje się póki co najsłabszy kabaret wiosenno-letni tego roku...

Niestety kończę... To jest tak nudne, że mam już dość. Wolę Exterminatora na C+.
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
Posty: 632
Rejestracja: 11 wrz 2017, 19:25
x 69
x 53

Kabaretony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Giovanni »

Ja wyłączyłem po 22 poziom beznadziejny
Kryszak z Jaroszyńskim też.
Aha co do Jaroszyńskiego to on na nic ostatnio nie choruje lub chorował ??
Uwielbiam alternatywną historię ,jestem kibicem Legii i najchętniej cofnąłbym czas ;D
dawe-19
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 14 sie 2009, 17:27
x 12

Kabaretony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawe-19 »

Poziom kabaretonu lepiej pozostawić bez komentarza. Nawet po dobrej dawce alkoholu nie było się z czego uśmiać. A już parodia testu TVP to totalne dno, wręcz bezczelne plucie na Dudę i promowanie Komorowskiego (to zepsuło klimat kabaretonu) i poza tym parę nieśmiesznych żartów w tym "skeczu". Pozostali również nie zachwycili, paradoksalnie chyba Wyrwigrosz najlepiej się zaprezentował. Może jeszcze Paranienormalni z skeczem o kinie. A tak to dno i muł.
Realizacyjnie całkiem dobrze wypadł TV Puls. Muszą jeszcze popracować nad rozmieszczeniem kamer bo mają wszystko jakby w za dużym zoomie (jak to było parenaście lat temu). I może też jakiś konkurs zorganizować, dołożyć swoich konferansjerów. Gdy to zmienią to będą na dobrym poziomie.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

Kabaretony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Przede wszystkim zła formuła oparta głównie na starociach. No i średni skład tak naprawdę...

Po świetnym wprost Opolu Polsatowskim (tam test był po prostu ŚWIETNY) i dobrej Zielonej Górze dostajemy coś, co mentalnie było na początku XXI wieku tak naprawdę...

Niestety, ale to spora porażka Harasimowicz...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

Kabaretony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

wiatriwoda pisze:28 lipca Polsat na żywo pokaże 14 festiwal kabaretów z Koszalina.

Festiwal po nazwą ''Lenia ambasada humoru'' jest już promowany spotami z prowadzącymi w roli głównej.

Tak to wygląda:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], ninja65 i 11 gości