[POLSAT] Miss Supranational/ Mister Supranational/ Miss Polski

Wydarzenia organizowane i transmitowane przez stacje telewizyjne.
Awatar użytkownika
tzatik
Użytkownik
Posty: 118
Rejestracja: 05 cze 2008, 20:10

[POLSAT] Miss Supranational/ Mister Supranational/ Miss Polski

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tzatik »

W niedzielę 3 sierpnia o godz. 22.00 w amfiteatrze w Płocku odbędzie się finał konkursu Miss Polski 2008. Transmisję gali na swojej antenie przeprowadzi Polsat, a jej gospodarzami będą Krzysztof Ibisz, Maciej Rock i Maciej Dowbor.

W tym roku o tytuł najpiękniejszej Polki ubiega się 28 finalistek z różnych rejonów Polski, wyłonionych w trzech etapach konkursu: regionalnym, półfinałowym i finałowym. Wyboru Miss Polski 2008 dokona ośmioosobowe jury. W głosowaniu wezmą udział także widzowie. Wysyłając smsy na swoją kandydatkę mianują Miss Publiczności.

Wśród muzycznych gwiazd wieczoru znajdą się Piotr Polk, finalista "Jak Oni śpiewają?", który właśnie wydał swoją solową płytę "Polk in love", a także Szymon Wydra z zespołem Carpe Diem oraz Łukasz Zagrobelny. Gościem tegorocznego konkursu Miss Polski będzie także Rusłana, artystka z Ukrainy, gdzie odbędą się tegoroczne wybory Miss World.

Miss Polski 2008 będzie reprezentować nasz kraj na wielu światowych konkursach piękności: m.in. Miss Tourism World, Miss Globe, Miss Intercontinental oraz najbardziej prestiżowym - Miss World.

Organizatorem wyborów Miss Polski 2008 jest Missland, oficjalny partner Miss World. Polsat od początku swojego istnienia transmituje finał tego konkursu - w tym roku już po raz piętnasty.
źródło: WirtualneMedia.pl

Obrazek
Obrazek
Obrazek

źródło: MissLand.pl
ARTUR B.

Wybory Miss Polski - transmisja w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Rusłana jest przykładem, że Eurowizja nic nie wnosi do światowego rynku muzycznego. Musiała nagrać utwór z T-Painem by ludzie ją poznali.
Co do samego Miss World, to i tak Polka nie ma szans. W ostatnich latach wygrywają tak zwane (i przepraszam za określenie) pasztety.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
x 1
Kontakt:

Wybory Miss Polski - transmisja w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alfernando »

Jak można ekscytować się takimi konkursami. Dla mnie to totalna tandeta przypominajca mi równie bzdurne pokazy mody.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Wybory Miss Polski - transmisja w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

ARTUR B. pisze:Rusłana jest przykładem, że Eurowizja nic nie wnosi do światowego rynku muzycznego.
Wnosi ale tylko czasami. Dzięki niej były takie gwiazdy jak ABBA czy Celine Dion czy ostatnio Natasha St.Pier lub Helena Paparizou ale o tym to już możemy pogadać w innym wątku. A co do Miss Polski to ciekawe czy później ta sama stacja pokaże wybory Miss World w Kijowie ?? Ja z kolei jestem obojętnie nastawiony do takich konkursów choć oczywiście ucieszył by mnie sukces Polek.
Poland - Aktywnie najlepszy!
ARTUR B.

Wybory Miss Polski - transmisja w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

kisiel205 pisze:Wnosi ale tylko czasami. Dzięki niej były takie gwiazdy jak ABBA czy Celine Dion.
Człowieku nie porównuj obecnej Eurowizji do tej z lat 70! Tak samo nie można porównywac obecnego Opola do tego sprzed kilkudziesięciu lat. Gdzie te twoje zmiany? Znowu nie myślisz! Na cholerę żeś tu powrócił
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Wybory Miss Polski - transmisja w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Wziąłem pod uwagę całą historię a nie dzieliłem na części lub porównywałem jej danych okresów. No ale nie wyskakujmy poza temat rozmowy więc zakończmy ten Off Topic.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
x 1
Kontakt:

Wybory Miss Polski - transmisja w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alfernando »

ABBA nie wzięła się z Eurowizji. Ten koncert ją tylko wypromował, ale jestem przekonany, że gdyby w nim nie wygrała, to byłaby równie popularna.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

Wybory Miss Polski - transmisja w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Właśnie trwa finał konkursu "Miss Polski 2008". Galę prowadzą Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor i Maciej Rock. Nie wiem czy ktoś zauważył, ale mam wrażenie, że podczas tej gali prowadzona jest "ukryta reklama" sponsora dzisiejszego finału. Chodzi mi o konkurs SMS-owy, w którym Ibisz mówi, że nagrodą w konkursie SMS-owym jest 10.000 zł na koncie w Inwest Banku.

Jeśli chodzi o konkurs, to dla ciekawostki podam, że w konkursie startuje... córka byłej posłanki z ramienia Samoobrony - Danuty Hojarskiej.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
embi
Junior
Posty: 1006
Rejestracja: 07 paź 2007, 19:13
Lokalizacja: kuj.-pom.
x 1
Kontakt:

Wybory Miss Polski - transmisja w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: embi »

Podobnie robili w JOŚ. Też można było wygrać kasę na koncie w InvestBanku-banku Solorza, który mało w niego inwestuje, bank ten ma pewnie mało klientów, i przez konkurs sms-owy ich zdobywa.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

Wybory Miss Polski - transmisja w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jeśłi chodzi o Ibisza, to trudno się dziwić jego reklamie - w ubiegłym roku był twarzą spotów reklamowych Inwest Banku. Jednakże Polsat od niedawna zaczął stosować taką praktykę w każdym przedwsięzięciu, którym bierze udział. Pamiętam, gdy podczas finału programu "Gwiezdny Cyrk" odbywało się głosowanie SMS-owe z nagrodami, Agnieszka Popielewicz, powiedziała, że "do wygrania są dwa Fiaty Linea z gwarancją na milion kilometrów". Ja się zaczynam zastanawiać, czy przypadkiem KRRiTV nie powinna zająć się tą sprawą.

Tymczasem zostało już tylko 10 pań. Nie ma wśród nich córki byłej posłanki Samoobrony.

EDIT
Wyniki z dzisiejszej gali:
Miss Foto 2008 - 3. Anna Bogusiewicz
Miss Internetu 2008 - 15. Katarzna Kustralińska
Miss Polski Youtube - 28. Klaudia Ungerman
Miss widzów Polsatu - 7. Joanna Chrustowska - nagrodą jest skuter
IV vicemiss polski - 7. Joanna Chrustowska
III vicemiss Polsk - 3. Anna Bogusiewicz
II vicemiis polski - 17. Marta Marciszek
I vicemiss polski - 19. Julia Piątek
Miss Polski 2008 - 28. Klaudia Ungerman - nagrodą jest samochód oraz (oczywiście) reprezentowanie Polski na konkursie Miss World, który odbędzie się na Ukrainie 5. października
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Wybory Miss Polski - transmisja w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ja już chyba wiem dlaczego akurat wybrali Rusłanę na gwiazdę wczorajszego wieczoru z "Miss Polski" wystarczy luźno skojarzyć skojarzenia związane z Ukrainą które za prowadzą nas do konkursu Miss World :
UKRAINA - Rusłana - Eurowizja - KONKURS - MISS WORLD
Poland - Aktywnie najlepszy!
Czaja
Obserwator
Posty: 643
Rejestracja: 17 maja 2008, 12:34
x 1

Wybory Miss Polski - transmisja w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Czaja »

Kisiel, co Ty tak z tą Eurowizją...
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Wybory Miss Polski - transmisja w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

To moje drugie zainteresowanie po mediach. A poza tym wracając do tego co mówiłem Rusłana była zwyciężczynią Eurowizji w 2004 roku więc te skojarzenia mają jakiś sens.
Poland - Aktywnie najlepszy!
ARTUR B.

Wybory Miss Polski - transmisja w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

A nie pomyślałeś Kiślu, że zaprosili Ukrainkę tylko dlatego że jej utwór nagrany z T-Painem staje się powoli hitem w naszym kraju?
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Wybory Miss Polski - transmisja w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Pomyślałem. To co ty podałeś to jest drugi powód zaproszenia Rusłany. Trzecim powodem jest to że Miss World będzie na Ukrainie :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: k+b, ninja65, REM0XING i 16 gości