[POLSAT] Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie

Wydarzenia organizowane i transmitowane przez stacje telewizyjne.
***konrad***
Użytkownik
Posty: 107
Rejestracja: 10 mar 2018, 16:52
x 5
x 17

[POLSAT] Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ***konrad*** »

Bez przesady, jest jedna rzecz i osoby z nią związane co ogłupia jeszcze bardziej.

Taka rozrywka tez jest potrzebna, a takich koncertów nie masz co tydzień, tylko raz na ruski rok. Więcej luzu.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[POLSAT] Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Pewnie jest potrzebna dla mało wymagających, ale to już osobny wątek na temat gustów kulturalno-rozrywkowych...
Fankatvshow
Junior
Posty: 814
Rejestracja: 15 sty 2018, 16:49
x 718
x 142

[POLSAT] Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fankatvshow »

Festiwal kiczu z Maserakiem na czele. Rozumiem, że ludzie lubią disco polo, że to dochodowy event dla Polsatu, okej ale można go zorganizować lepiej zaczynając od samych prowadzących, którzy na siłę próbowali być śmieszni ( Ela i Rafal)
Dowbor jak dla mnie nie pasuje do tego typu koncertu, tu potrzeba kogoś "pośredniego"
Szczerze Misiek pasowal mi najbardziej, a co do Lenki, jest uroczą i piękna kobieta. Jestem za nią całym sercem ale w tańcu. Absolutnie nie do konferansjerki, widać było, że i tak dano jej mało kwestii, na samym początku musiała czytać z tych "tabliczek" co bardzo rzycało się w oczy, później ratowal ją Dowbor i Koterski.,
Czy musimy brać na konferansjera kogoś, kto ma problem z j. Polskim i mówi niewyraźnie ?
I to żaden hejt, bo uwielbiam Lenke ale nie w tej roli. Nie wiem co to miało być, zadośćuczynienia za szybki wylot z TZG ?
Alek1224
Thinker
Posty: 5516
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 512

[POLSAT] Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

To Mlynkova nie jest już wokalistką Brathanków?
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2347
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2102
x 1045

[POLSAT] Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

Hmm, od jakichś 15 lat :D
Alek1224
Thinker
Posty: 5516
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 512

[POLSAT] Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

To czemu w 2013 w Opolu ich piosenki śpiewała?
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11282
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[POLSAT] Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Jak w późniejszej karierze nic nie chwyciło to ratuje się sprawdzonymi hitami, zresztą taka Okupnik chyba jeszcze do teraz śpiewa piosenki Blue cafe, a Ani Wyszkoni też się zdarza zaśpiewać coś z czasów Łzów.
Patryk M

[POLSAT] Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

Fankatvshow pisze:Nie wiem co to miało być, zadośćuczynienia za szybki wylot z TZG ?
Nina bardzo często lubi eksperymentować w kwestii doboru prowadzących do różnych programów czy eventów. I bardzo często trafia z nimi w dziesiątkę trzeba przyznać. Np. trafiła z Mielewskim, który "The Brain" prowadził bardzo dobrze. Jeszcze wcześniej trafiła z Natalią Szroeder, która świetnie sobie radzi w prowadzeniu koncertów. Teraz spróbowała z Lenką i chyba znowu to był dobry ruch. Jak na kompletną debiutantkę w roli prowadzącej radzi sobie naprawdę nieźle, a i przyjemnie się na nią patrzy, jest taka urocza. :) Pewne momenty niepewności i zawahań można jej wybaczyć. Mam jeszcze nadzieję, że Nina nie pomyliła się co do wyboru Kalickiej i Niecikowskiego do "WoD".

A co do samego festiwalu. Takie koncerty w wakacje sprzedają się najlepiej, więc tutaj Nina wie co robi. To nie Sopot, ani żaden inny ważny festiwal z tradycjami, można tu zaakceptować disco polo i kicz.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13293

[POLSAT] Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Widziałem kawałek z Lenką, bo jednak estetyka tego wydarzenia to nie są moje klimaty :lol: , i muszę przyznać, że jak na osobę, która w zasadzie zaczyna pracę w mediach, do tego - umówmy się - nie włada czystą polszczyzną, to radzi sobie bardzo dobrze, duużo lepiej od wyjadacza Terrazzino, który w "Surprise, Surprise" był tragiczny.
Awatar użytkownika
Zdzichu
VIP Expert
Posty: 1184
Rejestracja: 16 lis 2016, 18:00
Lokalizacja: Radom
x 638
x 632

[POLSAT] Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zdzichu »

Ale was piecze że realizowane po taniości wesele przebije oglądalnością i zyskiem super hiper Sopot z TVN. I dobrze - chociażby za to cenie Polsat jako najlepszą telewizję komercyjną- maksimum zysku i oglądalności minimalnymi kosztami. Disco polo to najpopularniejszy gatunek muzyczny nad Wisłą czy się to komuś podoba czy nie - liczby mówią same za siebie i na miejscu Polsatu robiłbym swoje a nie patrzył czy to kicz czy nie kicz xD
Fankatvshow
Junior
Posty: 814
Rejestracja: 15 sty 2018, 16:49
x 718
x 142

[POLSAT] Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fankatvshow »

Nie bądź taki opryskliwy. Mnie nic nie piecze, bo szczerze mam w nosie, co jaką ma oglądalność, ja i tak nic z tego nie mam.
Śmieszą a raczej żenują mnie niektóre piosenki, ich wykonawcy i wokal "artystów" i zastanawiam się jak płytko trzeba myśleć by słychać niektorych po prostu wulgarnych i uwłaczajacych hitów. A na widowni w przeważającej większości przyslowiowi Janusze, Grażyny, Sebixy pobierający 500+ ( sorry za wjazdy polityczne ale znam wiele takich osób, bita, patologia i w aucie na caly zycher disco polo)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT] Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Festiwal był hitem tygodnia, oglądało go aż 3,1 mln widzów.

https://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=6618

Polsat potwierdził imprezę za rok.
Awatar użytkownika
Zdzichu
VIP Expert
Posty: 1184
Rejestracja: 16 lis 2016, 18:00
Lokalizacja: Radom
x 638
x 632

[POLSAT] Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zdzichu »

No i słusznie. Na miejscu Polsatu też doiłbym krowę póki dużo mleka daje :D
dawid333
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 27 lis 2016, 14:02
x 1

[POLSAT] Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid333 »

No i co na temat oglądalności powie wielki znawca, @jordi, który potrafi się tylko wymądrzać? Dlaczego ludzie uwielbiają się katować takim kiczem, tandetą, takimi prymitywnymi prowadzącymi? Oglądalność pokazuje, że jednak miałem rację. W międzyczasie Ty rzuciłeś się na mnie wmawiając mi słowa których nie wypowiedziałem. Bo nigdzie nie napisałem, że publiczność w Sopocie się nie bawiła. Napisałem jedynie, że na Polsacie bawiła się bardziej, co jest faktem bo było to widać gołym okiem. Skoro nie potrafisz tego odróżnić to ciężko brać Cię na poważnie To było żałosne Z Twojej strony. Twój atak związany z tym że mi się podobało jest również żałosny. To plus brak obiektywizmu pokazuje Twoje prawdziwe intencje do tej imprezy.

Do mojej wypowiedzi o porównaniu tych imprez pod względem nakładów się nie odniosłeś. Ciekawe dlaczego? Polsat za śmieszne pieniądze zorganizował koncert który ludzie chętnie oglądali. I nie było większych problemów technicznych. Było też więcej osób tam śpiewających na żywo a nie tylko Jasionowski. TVN miał problemy z akustyką, na co wiele osób na tym forum się skarżyło. Nie potrafiłeś tego przyjąć do wiadomości.

A odnośnie zwrotów do mnie z małej litery. Ja kiedyś przez przypadek napisałem z małej litery i dostałem ostrzeżenie od moda z tego powodu. Więc to nie jest wszystko jedno bo najwidoczniej nie można. Ciebie powinien potraktować tak samo.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[POLSAT] Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Nie piszemy z małej lub dużej litery. :-) Co najwyżej dużą, wielką lub małą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości