[TVP1] Eurowizja

Wydarzenia organizowane i transmitowane przez stacje telewizyjne.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 846
x 1017

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Lex pisze:Dla mnie zaś powtarzanie schematu z poprzednich lat. Byle by było efekciarsko i do tego postawiony ładny chłopczyk na które zagłosują nastolatki. Bez żadnego pomysłu na scenie ten utwór by przeszedł bez echa.
To wszystko o czym piszesz pasuje idealnie do Robina i "I Can't Go On", nijak ma się natomiast do Benjamina i "Dance You Off", no może poza tym, że na scenie jest "ładny chłopczyk".
Lex pisze:Dla mnie nie jest. Wielokrotnie poległa na własnych utworach.
Poległa, bo z niezrozumiałych dla mnie względów Margaret zaczęła w ostatnim czasie ostro szarżować głosem, a to niestety nie ta skala, by śpiewać barwą Palomy Faith czy popisywać się momentami wokalem jak Rihanna. Natomiast samego talentu nikt odmówić Margaret nie może, czego najlepszym przykładem jest chociażby występ, który wstawiłem we wcześniejszym poście. I nie porównujmy Margaret do Kory, która jest na scenie od kilkudziesięciu lat, na Boga!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Kolejny po Izraelu wyciek - tym razem od "matuszki" Rosji: https://www.sendspace.com/file/hsppl9
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Jacko09
Junior
Posty: 1368
Rejestracja: 21 lis 2010, 15:51
Lokalizacja: Sopot
x 4
x 2

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jacko09 »

Rosja z pewnością awansuje do finału bez dwóch zdań. Piosenka średnia. Co do mojego top 3 to na razie nie mam żadnych wątpliwości: Belgia, Estonia, Włochy. Wszystkie trzy piosenki są dla mnie niezwykłe. Belgia od 4 lat trzyma bardzo wysoki poziom, wiec nie mam noc przeciwko aby przypieczetowac tę konsekwencję zwycięstwem. Liczę bardzo na Bułgarię która przez dwa lata ostatnie była w samym szczycie stawki.
Pozdrawiam Jacko09
Lex

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

Havana pisze: I nie porównujmy Margaret do Kory, która jest na scenie od kilkudziesięciu lat, na Boga!
No właśnie talent czasami zależy od Boga, a nie od producenta muzycznego. Dobrze, że zwróciłaś na to uwagę ;)
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 846
x 1017

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Na nic takiego nie zwróciłem uwagi, więc sobie nie dopowiadaj, a jeżeli nie masz dalszych własnych argumentów, to najlepiej skończyć tę dyskusję. Talent jest czymś naturalnym, czego nie można wystudiować ani kupić (vide: uczestniczka Krajowych Eliminacji 2017 i 2018 - Isabell Otrebus-Larsson), i zarówno Kora jak i Margaret ten talent posiadają, natomiast porównywanie ich, w momencie kiedy jedna spędziła na scenie kilka dekad, a druga kilka lat, jest niedorzeczne.
Lex

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

Ja talentu w Margaret nigdy nie widziałem i nie słyszałem. Powtarzam - nie przeszkadza mi ona na rynku muzycznym. Niektóre jej utwory są chwytliwe i miło się słucha w radiu, ale tylko to..
I przepraszam. Myślałem, że Havana to żeński nick.
Awatar użytkownika
musicmaster
Obserwator
Posty: 391
Rejestracja: 31 sty 2018, 13:05
Lokalizacja: Polska
x 9
x 56

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: musicmaster »

Absolutnie się z Tobą nie zgadzam... Margaret to moim zdaniem najbardziej oryginalna osobowość na naszym rodzimym rynku muzycznym.
Miarą profesjonalizmu i definicją "dobrego głosu" wcale nie jest operowe wycie do mikrofonu typu Szpaka. :rolleyes:

A tutaj możliwości bohaterki dyskusji... Nie wylewajmy wiecznie żalów na forum, czasem doceniajmy. Margaret absolutnie nie zasługuje na taką krytykę.
Kasacz
VIP Expert
Posty: 1210
Rejestracja: 21 maja 2013, 20:39
Lokalizacja: Szczytna
x 1
x 28
Kontakt:

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kasacz »

Na tą chwilę znamy 41 piosenek z 43. Zostały jeszcze Gruzja i Bułgaria. Bułgarię poznamy jutro i ma być to EQUINOX z piosenką "Bones". Ma być to jakiś zespół z 5 osobami z czego wynika z Instagrama.
https://www.instagram.com/EquinoxBulgaria/
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Jest i Bułgaria:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Uvy_R3fTHQ4&sns=fb[/youtube]
Teraz czekamy już tylko na Gruzję.
Sama Bułgaria troszeczkę przynudza w tym roku :(
Poland - Aktywnie najlepszy!
Lex

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

Ciekawa sytuacja z kciukami pod klipem Rosji: https://www.youtube.com/watch?v=bgBwbr_fUxA
Julia ma tyle samo przeciwników co zwolenników
Awatar użytkownika
Jacko09
Junior
Posty: 1368
Rejestracja: 21 lis 2010, 15:51
Lokalizacja: Sopot
x 4
x 2

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jacko09 »

Noo Bułgaria mnoe w tym roku również mie zawiodła. Murowane top10 musi być.
Pozdrawiam Jacko09
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 846
x 1017

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Rosja mi się w ogóle nie podoba, ale to było wiadomo od dawna, że piosenka będzie utrzymana w takim właśnie stylu. Po Polinie i Siergieju mocne obniżenie lotów. Po Bułgarii spodziewałem się jednak czegoś lepszego, podobnie o powrót do TOP5 może być ciężko, chociaż oni podobno szykują jakieś super show na scenie, na które nacisk postawiony był od momentu wysyłania zgłoszeń do tamtejszego nadawcy, więc nie wiadomo. Z tych ostatnio poznanych bardzo przyjemna jest Irlandia, coś dużo mniej patetycznego i eurowizyjnego niż rok temu i ja to kupuję, mam nadzieję że tym razem uda się wejść do finału. No i Izrael, który wraz z Armenią i Szwecją póki co jest moim kandydatem do walki o zwycięstwo. Mocny, ważny przekaz.
vissi

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Rosja d... nie urywa-niemniej będzie wysoko, zobaczycie. Izrael inny, myśle że u nas taka piosenka jesli jakiś cudem zakwalifikowała sie do kwalifikacji-to byłaby niezle zmieszna z błotem-nawet tu na forum, ale że jest nie nasza-to bedzie sie podobac :lol:
Cóż Gromee wypada marnie.

Ile z naszego półfinału przechodzi?
Ostatnio zmieniony 12 mar 2018, 11:57 przez vissi, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 846
x 1017

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Nikt nawet nie zamierza się kłócić z tym, że Rosja będzie wysoko, jak co roku. :) Natomiast wyżej niż na 7 pozycji to póki co tego nie widzę.

Z każdego półfinału przechodzi 10 wykonawców.
Ostatnio zmieniony 12 mar 2018, 11:56 przez 3rd, łącznie zmieniany 1 raz.
Lex

[TVP1] Eurowizja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

Tyle co zawsze 10 państw :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ninja65 i 16 gości