[POLSAT] Jubileusz zespołu Ich Troje

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
Awatar użytkownika
pamk22
Użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: 12 mar 2016, 19:46
Lokalizacja: Mazowieckie
x 11
x 1

[POLSAT] Koncert(y) z okazji 20 lecia zespołu Ich Troje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pamk22 »

Przyjemnie się to ogląda i słucha :) Szkoda, że podczas wykonywania "Prawa" zamiast prawdziwych zniczy z ogniem (chyba pamiętam je z innego koncertu) ogień zobaczyliśmy tylko na ekranie.

Tylko dla mnie inscenizacja z piosenki "Jeanny" była żenująca? Wiem, że miała oddać klimat utworu, ale ta twarz Michała we krwi (czerwonej farbie) i strzały z pistoletu do mnie nie trafiły...

Pomysł z wykonaniem piosenki "Nie pij Tato" przez dzieci genialny! Wyszło to bardzo wzruszająco i chwyciło za serce :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Koncert(y) z okazji 20 lecia zespołu Ich Troje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Były gorsze momenty, ale bardzo fajny koncert. Można było w tą pierwszą noc wakacji powspominać czasy, kiedy się miało 15 lat mniej. Realizacja koncertu jak najbardziej udana.

Można różne rzeczy pisać o Wiśniewskim, ale nie da się ukryć, że Ich Troje ma swoje miejsce w polskiej muzyce rozrywkowej. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
milka89
Obserwator
Posty: 413
Rejestracja: 03 gru 2015, 17:08
x 53
x 31

[POLSAT] Koncert(y) z okazji 20 lecia zespołu Ich Troje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: milka89 »

Dokładnie. Piosenki żyją tak jak 15 lat temu. Najbardziej rozwalały mnie wyróżniające się brawa gdy śpiewała Justyna :) Moim zdaniem najlepsza wokalistka Ich Troje i ta, która była w zespole kiedy był on na samym szczycie popularności.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1098
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[POLSAT] Koncert(y) z okazji 20 lecia zespołu Ich Troje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

Zachecona waszymi komentarzami puscilam koncert i choc funka zespolu nie bylam nie sposob raczej nie znac piosenek.
Koncert bardziej slucham niz ogladam ale milo sie slucha, nawet jakbym miala po latach wiecej sympatii dla Ich Troje.
Widownia tez sie bawi jakby glodna byla takich koncertow :) Wszyscy dobrze sie trzymaja, czas dla nich laskawy.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT] Koncert(y) z okazji 20 lecia zespołu Ich Troje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

pamk22 pisze:Przyjemnie się to ogląda i słucha :) Szkoda, że podczas wykonywania "Prawa" zamiast prawdziwych zniczy z ogniem (chyba pamiętam je z innego koncertu) ogień zobaczyliśmy tylko na ekranie.

Tylko dla mnie inscenizacja z piosenki "Jeanny" była żenująca? Wiem, że miała oddać klimat utworu, ale ta twarz Michała we krwi (czerwonej farbie) i strzały z pistoletu do mnie nie trafiły...

Pomysł z wykonaniem piosenki "Nie pij Tato" przez dzieci genialny! Wyszło to bardzo wzruszająco i chwyciło za serce :)
Mi także podobał się ten występ do piosenki "Nie pij tato" śpiewany przez dzieci czyli konkretniej mówiąc oryginalną wykonawczynie utworu oraz córkę Michała Wiśniewskiego. Inscenizacja do piosenki "Jeanny" (a konkretniej części pierwszej tego utworu posiadającego chyba cztery odsłony) jest jak najbardziej dopasowana do utworu ponieważ opowiada on o tytułowej "Jeanny" która to jest dziewczyną a tak naprawdę ofiarą chorej psychicznie osoby. Mi jeszcze się podobał występ do "Keine Grenzen" i "Powiedz" ale szkoda że w przypadku tego pierwszego utworu publiczność nie pozwoliła opowiedzieć Michałowi historii tego utworu. Całkiem ciekawym pomysłem jest też pierwszy utwór zespołu "Królowa Niebios" w wykonaniu trzech wokalistek grupy - ta piosenka czy prawdę mówiąc utwór religijny przewinął się chyba przez wszystkie główne wokalistki grupy bo osobiście słyszałem pierwotną wersje śpiewaną przez Magdę Femme.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
kamico7
Junior
Posty: 964
Rejestracja: 31 gru 2012, 14:23
x 1

[POLSAT] Koncert(y) z okazji 20 lecia zespołu Ich Troje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamico7 »

Dopiero dzisiaj nadrobiłem koncert więc czuje się w obowiązku jako wielki fan tego zespołu kiedy on był na ustach wszystkich :) Miałem być na tym koncercie ale niestety los chciał inaczej, ale już w sierpniu sobie po części wynagrodzę
Bardzo fajny koncert, który spowodował że wspomnienia z lat dzieciństwa wróciły, ta atmosfera i w ogóle. Może nie był to tak bardzo udany koncert jubileuszowy jak ten z okazji 10lecia ale nie było źle.
Zobaczyć ponownie na scenie honorową wręcz wokalistkę tego zespołu czyli Justynę Majkowską to na prawdę niezapomniane uczucie. Sama Justyna też dostawała największy aplauz wśród publiczności i to ona po Michale była największą gwiazdą dla publiczności.Osobiście uważam że wraz z jej odejściem skończył się ten zespół, choć fajnie byłoby zobaczyć ten stary skład jeszcze raz, ale to już niestety jest nie możliwe
milka89
Obserwator
Posty: 413
Rejestracja: 03 gru 2015, 17:08
x 53
x 31

[POLSAT] Koncert(y) z okazji 20 lecia zespołu Ich Troje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: milka89 »

kamico7 pisze:Zobaczyć ponownie na scenie honorową wręcz wokalistkę tego zespołu czyli Justynę Majkowską to na prawdę niezapomniane uczucie. Sama Justyna też dostawała największy aplauz wśród publiczności i to ona po Michale była największą gwiazdą dla publiczności.Osobiście uważam że wraz z jej odejściem skończył się ten zespół, choć fajnie byłoby zobaczyć ten stary skład jeszcze raz, ale to już niestety jest nie możliwe
Dokładnie mam takie samo zdanie. Bezapelacyjnie lata z Justyną to te najlepsze dla zespołu. I generalnie większość jeśli chodzi o wokalistki zawsze Ich Troje będzie kojarzyło się właśnie z Justyną.
Brawa w Spodku niesamowite. Jak śpiewali "Keine Grenzen" - wyszła Justyna brawa, jak zawsze, gdy tylko zaczynała kontynuować zwrotkę nowa wokalistka - cisza. Potem w tracie piosenki gdy znów Justyna wers zaśpiewała - również brawa. Takie zachowania widowni zdecydowanie mówią dużo więcej o jej stosunku do wokalistki niż niejedne słowa. Zresztą, jak zerknęłam na fp Justyny dziś to widać, że jest zachwycona przyjęciem jakie zgotowali jej ludzie w Spodku. I fajnie, bo to bezapelacyjnie głos jaki warto doceniać :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Koncert(y) z okazji 20 lecia zespołu Ich Troje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Właśnie po Eurowizji 2003 - Justyna Majkowska rozstała się z zespołem, a Michał Wiśniewski w programie reality-show TVN-u - "Jestem jaki jestem" podziękował jej za współpracę właśnie podczas trwania wykonania tej piosenki.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
backstage
VIP Expert
Posty: 1418
Rejestracja: 17 gru 2009, 21:02
x 32
x 43

[POLSAT] Koncert(y) z okazji 20 lecia zespołu Ich Troje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: backstage »

Obejrzałem koncert z lekkim poślizgiem, lecz muszę przyznać że wyszedł bardzo dobrze i nie żałuję tych 2 godzin spędzonych przy "Ich Troje". :) Nigdy nie byłem fanem tego zespołu, jednak co by nie mówić ich osiągnięcia muzyczne robią wrażenie nawet dziś. Technicznie koncert wypadł na 5, publiczność bawiła się znakomicie, a to chyba najważniejsze. Nie myślałem, że to kiedyś napiszę, ale miło było powspominać :)
mediaf
Obserwator
Posty: 473
Rejestracja: 30 cze 2012, 18:29
x 1
Kontakt:

[POLSAT] Koncert(y) z okazji 20 lecia zespołu Ich Troje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mediaf »

Polsat powtórzy koncert już 23 lipca o 22:10: http://tvpolsat.info/news.php?readmore=8241.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Jubileusz zespołu Ich Troje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Co można przeczytać na forum TVPolsat.info - Michał Wiśniewski w Polsat News zapowiedział koncert z okazji 25-lecia istnienia zespołu Ich Troje, który odbędzie się 8 sierpnia i pokaże go Polsat.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum eventów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości