Sylwester 2015/2016 z TVN

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Sylwester 2015/2016 z TVN

Post autor: Direct »

Widzę, że Sylwester TVN można oglądać od dwunastego roku życia, Polsatu od siódmego, a Dwójki bez ograniczeń. Niezły rozstrzał :).
2009-2021
Kasacz
VIP Expert
Posty: 1210
Rejestracja: 21 maja 2013, 20:39
Lokalizacja: Szczytna
x 1
x 28
Kontakt:

Sylwester 2015/2016 z TVN

Post autor: Kasacz »

Edyta Górniak z różowo czerwonymi skrzydłami. :D Ale szaleństwo. :) Na początku myślałem, że to biało czerwone. ;P
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Posty: 2384
Rejestracja: 12 lut 2012, 13:42
Lokalizacja: Gdańsk
x 1
x 2
Kontakt:

Sylwester 2015/2016 z TVN

Post autor: zesepo »

Kukulska dobrze podsumowała ich Sylwestra...
Znowu to samo.
https://www.facebook.com/forummedia2
____________________________
Bywam tu rzadko, ale mam oko na srebrny ekran ;)
Kasacz
VIP Expert
Posty: 1210
Rejestracja: 21 maja 2013, 20:39
Lokalizacja: Szczytna
x 1
x 28
Kontakt:

Sylwester 2015/2016 z TVN

Post autor: Kasacz »

A co powiedziała? :D
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Posty: 2384
Rejestracja: 12 lut 2012, 13:42
Lokalizacja: Gdańsk
x 1
x 2
Kontakt:

Sylwester 2015/2016 z TVN

Post autor: zesepo »

No, zaśpiewała właściwie
TEKST PIOSENKI
NATALIA KUKULSKA: W BIEGU
Znowu to samo
https://www.facebook.com/forummedia2
____________________________
Bywam tu rzadko, ale mam oko na srebrny ekran ;)
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2524
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1979
x 660

Sylwester 2015/2016 z TVN

Post autor: Dejmian »

Rany Boskie! Ten Sylwester w TVN to jakaś porażka! Tego się nie dało zdzierżyć. Wstyd. :(
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
Posty: 474
Rejestracja: 13 gru 2013, 17:03
x 4
x 71
Kontakt:

Sylwester 2015/2016 z TVN

Post autor: Huerco »

No widzisz. Dla ciebie był porażką, a dla mnie był najlepszy i dla moich znajomych też. Cały wieczór spędziliśmy z TVN (kilka razy przełączyliśmy na chwilę na Polsat i TVP) i bawiliśmy się świetnie. Według mnie TVN wygrał, a szczególnie pod względem organizacji i sceny (boska!). Najlepszy Sylwester TVNu.
Awatar użytkownika
tomalapt
Użytkownik
Posty: 132
Rejestracja: 07 sty 2015, 18:16

Sylwester 2015/2016 z TVN

Post autor: tomalapt »

Steczkowska - na ogromny plus
Wyszkoni, Chylińska, Markowska, Mrozu, Future Folk, Honorata Skarbek - ujdą

Maleńczuk - co to kuźwa było? o ile w zeszłym roku porwał publikę swoją charyzmą i skoczną muzyką, to teraz była kicha zupełnie nie na klimat sylwestra
Kozak System - nie rozumiem ich udziału w imprezie, czyżby przysłowiowa zapchajdziura?
Górniak - dostała serio 120 tys i była najlepiej opłaconą gwiazdą sylwestra? <hahaha> moim zdaniem kpina i Pani 1000 razy gorsza od Justyny Steczkowskiej, mnie osobiście drażni.

Ewidentnie imprezie zabrakło gwiazdy z kultową muzyką (którą każdy zna) typu: Rodowicz, Bajm, Kayah, COMBI, Perfect, Dżem, Wilki...
Tłum był strasznie znudzony i w większości nieświadomy nowych "twórczości".

a o tradycyjnym spierdzieleniu przejścia w nowy rok przez organizatorów nawet nie wspomnę, tłumie raduj się ciszą... Najważniejszy punkt imprezy i jak zwykle skopany...

Impreza może mieć fatalną oglądalność, TVN i miasto muszą ewidentnie podszkolić się u konkurencji "czym jest promocja imprezy sylwestrowej?" i "czym jest zapewnienie mieszkańcom dobrej i nie sztywnej zabawy?".

w tej krytyce trzeba pochwalić jedną rzecz, scena była najlepsza ze wszystkich i gwiazdy też może i by były (gdyby nie ta moim zdaniem organizacja na ostatnią chwilę)
Kasacz
VIP Expert
Posty: 1210
Rejestracja: 21 maja 2013, 20:39
Lokalizacja: Szczytna
x 1
x 28
Kontakt:

Sylwester 2015/2016 z TVN

Post autor: Kasacz »

tomalapt pisze:Ewidentnie imprezie zabrakło gwiazdy z kultową muzyką (którą każdy zna) typu: Rodowicz, Bajm, Kayah, COMBI, Perfect, Dżem, Wilki...
Tłum był strasznie znudzony i w większości nieświadomy nowych "twórczości".[/b]
Jakich zabrakło gwiazd? A Justyna Steczkowska, Edyta Górniak to nie kultowe? Zresztą dużo w tym sylwestrze było gwiazd którzy są znani i znane są piosenki. Już nie dodam Antka Smykiewicza która najnowsza piosenka ma aż 12 170 500 wyświetleń na Youtube.
Awatar użytkownika
tomalapt
Użytkownik
Posty: 132
Rejestracja: 07 sty 2015, 18:16

Sylwester 2015/2016 z TVN

Post autor: tomalapt »

Kasacz pisze: Jakich zabrakło gwiazd? A Justyna Steczkowska, Edyta Górniak to nie kultowe? Zresztą dużo w tym sylwestrze było gwiazd którzy są znani i znane są piosenki. Już nie dodam Antka Smykiewicza która najnowsza piosenka ma aż 12 170 500 wyświetleń na Youtube.
Chodzi mi o gwiazdy z minionej epoki, nawet i z tej, które cechują się pewnym kultem. Ktoś śpiewał razem z Edytą i Justyną? Proszę Ciebie...
To są indywidua, ich muzyki nie da się śpiewać z tłumem.

Ja muzyków sylwestrowych dzielę na 4 grupy.

1. Kultowy Pobudzacz Tłumu (nieśmiertelne kawałki które każdy zna)
Bajm, Rodowicz, Wilki, Lady Pank, Kayah, Perfect, Combii, Lombard, Dżem, Budka Suflera, Urszula, Golcowie...
2. Zgrana Kapela z Jajami (znane przebojowe kawałki)
Feel, Afromental, IRA, Zakopower, Pectus...
3. Indywiduum Kobieta i Mężczyzna (każdy zna, mało kto potrafi śpiewać)
Górniak, Steczkowska, Kukulska, Maleńczuk, Turnau, Podsiadło...
4. Nowoczesne Coś (jakieś tam mega komercyjne moim zdaniem jednosezonowce)
Honey, Antek, Szpak, Margaret itp.

Sylwestrowa zabawa powinna się składać głównie z 1 i 2 z 4 jako zapchajdziurą i 3 jako obowiązkowe dopełnienie show na jakie zasługuje Kraków.
Niestety tutaj zdominowało 3 i 4 a to nie tworzy w nadmiarze ani dobrego przekazu w TV, ani dobrej atmosfery na widowni...
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2569
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 990
x 671

Sylwester 2015/2016 z TVN

Post autor: Ama18 »

Scena zdecydowanie najładniejsza... ale wykonawcy, ujmę to tak, wyróżniali się i nie wszyscy pasowali do wizji imprezy, do jakiej przywykłem w TV. Zaznaczam, że to opinia.
Awatar użytkownika
kamico7
Junior
Posty: 964
Rejestracja: 31 gru 2012, 14:23
x 1

Sylwester 2015/2016 z TVN

Post autor: kamico7 »

Nadrobiłem sylwestra w Krakowie no i bez wątpienia scena najlepsza. Widać też po reakcja krakowian którzy byli pod wrażeniem tej sceny oraz tym jak ona się prezentowała podczas występów. No i to tyle plusów bo mi że nie widziałem to całości to było widać chaos i niezorganizowanie. Prowadzący największą miernotą tego koncertu. Nie radzili sobie w ogóle a nawet momentami się plątali. Występy talentów z MT i XF,YCD w tym roku o 100 razy gorsze niż rok temu kiedy poziom był wysoki. Wydaje mi się że to ze względu na mało czasu bo jak zwykle wszystko było robione na ostatnią chwilę. Szkoda bo te występy w tamtym roku były bardzo przygotowane i tak na prawdę to tylko ze względu na to nadrobiłem relacje, ale niestety się zawiodłem. Obsada zła nie była ale na jakiś koncert w ciągu roku a nie na sylwester kiedy liczy się kicz i dobra zabawa. Wydaje mi się że to było pożegnanie z Sylwesterem w Krakowie a szkoda bo realizacyjnie było bardzo dobrze i szkoda że scena się zmarnowała a miła ogromne możliwości.Z tego co słyszałem i trochę widziałem u konkurencji wcale rewelacyjnie nie było, ale oni przynajmnie umieją robić dobrą minę do złej gry. a widząc fragmenty z TVN prowadzącym się nie chciało, publiczność spała a momentami można zauważyć że było jej coraz mniej
Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
Posty: 474
Rejestracja: 13 gru 2013, 17:03
x 4
x 71
Kontakt:

Sylwester 2015/2016 z TVN

Post autor: Huerco »

kamico7 pisze:Nadrobiłem sylwestra w Krakowie no i bez wątpienia scena najlepsza. Widać też po reakcja krakowian którzy byli pod wrażeniem tej sceny oraz tym jak ona się prezentowała podczas występów. No i to tyle plusów bo mi że nie widziałem to całości to było widać chaos i niezorganizowanie. Prowadzący największą miernotą tego koncertu. Nie radzili sobie w ogóle a nawet momentami się plątali. Występy talentów z MT i XF,YCD w tym roku o 100 razy gorsze niż rok temu kiedy poziom był wysoki. Wydaje mi się że to ze względu na mało czasu bo jak zwykle wszystko było robione na ostatnią chwilę. Szkoda bo te występy w tamtym roku były bardzo przygotowane i tak na prawdę to tylko ze względu na to nadrobiłem relacje, ale niestety się zawiodłem. Obsada zła nie była ale na jakiś koncert w ciągu roku a nie na sylwester kiedy liczy się kicz i dobra zabawa. Wydaje mi się że to było pożegnanie z Sylwesterem w Krakowie a szkoda bo realizacyjnie było bardzo dobrze i szkoda że scena się zmarnowała a miła ogromne możliwości.Z tego co słyszałem i trochę widziałem u konkurencji wcale rewelacyjnie nie było, ale oni przynajmnie umieją robić dobrą minę do złej gry. a widząc fragmenty z TVN prowadzącym się nie chciało, publiczność spała a momentami można zauważyć że było jej coraz mniej
Trzeci rok z rzędu ta sama śpiewka ;D
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Sylwester 2015/2016 z TVN

Post autor: Poland »

Moim zdaniem są dwie przyczyny słabo Sylwestra stacji TVN:
1. Same najlepsze kąski pozajmowały TVP2 i Polsat
2. TVN musi się nauczyć organizacji imprez rozrywkowych a tym bardziej bardziej angażować się w ich organizacje.
Nie licząc bodajże imprez organizacji nie emitują bowiem żadnych imprez a potem dziwią się że wyniki Sylwestra są słabe.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P
Obserwator
Posty: 316
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:25
x 1
x 11

Sylwester 2015/2016 z TVN

Post autor: Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P »

Podczas imprezy sylwestrowej w Krakowie pojawiło się 150 tys. osób, z czego około 20 tys. bawiło się pod samą sceną- informacja z Facebooka sylwestra w Krakowie.
Miałem okazję zobaczyć tylko sam początek sylwestra TVN i powiem że i tak więcej niż 15 minut chyba bym nie był w stanie obejrzeć. Oceniać będę jak nadrobię wszystkie trzy koncerty, ale nawet po komentarzach ludzi widać że coś się w tym roku zepsuło w Krakowie.
;)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum eventów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości