[TVP1/TVN] Międzynarodowy Festiwal Piosenki w Sopocie/Festiwal Interwizji/Sopot Festival (1961-2009)

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Posty: 1482
Rejestracja: 17 paź 2008, 20:11
x 24
x 43
Kontakt:

[TVN] Sopot Festival

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kpc21 »

Po prostu Sopot Hit Festival zostanie połączony z Sopot Festivalem.

Oglądałem materiał w Wiadomościach tego dnia, kiedy odbywał się Sopot Hit Festival. Traktował on o SHF tak, jakby był on kontynuacją historycznego festiwalu sopockiego.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[TVN] Sopot Festival

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

Kpc21 pisze:Po prostu Sopot Hit Festival zostanie połączony z Sopot Festivalem.
To żart?
''Sopot Hit Festiwal'' to ''Sopot Hit Festiwal''. I kropka. Nie wchodzi w grę połączenie obu projektów, bo nie miałoby to sensu.

Wyobrażam sobie dwa festiwale w Sopocie w TVP - jeden na TVP1 (''Międzynarodowy Sopot Festiwal'') drugi na TVP2 (SHF). Dodać trzeba, że zainteresowany jest też Polsat, ale nie wiem czy mają duże szansę na realizację tego przedsięwzięcia.
skorupa2005
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 07 cze 2009, 22:56

[TVN] Sopot Festival

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: skorupa2005 »

A ja chcę aby TVN dalej organizował ten festiwal.
I aby miał taką samą formułę, lecz jeden dzień dłużej - tak jak kiedyś.
Potrzebna jest koniecznie też jakaś zagraniczna gwiazda.
W tym roku SF wypadł dość fajnie, jednak tak jak napisałem - powinien być koncert na molo ;]
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

[TVN] Sopot Festival

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

skorupa2005 pisze:A ja chcę aby TVN dalej organizował ten festiwal.
[...]
W tym roku SF wypadł dość fajnie, jednak tak jak napisałem - powinien być koncert na molo ;]
Chcieć to można chcieć.
Mówisz o koncercie na molo... a jak myślisz, dlaczego nie znalazł się po pewnym czasie w kolejnych dwóch odsłonach?

TVN-owi nie specjalnie zależało na organizacji tego festiwalu, nie jest to coś na czym im bardzo szlachetnie zależało. Dlatego wprowadzili cięcia. A teraz z tego co na razie wiadomo międzynarodowego festiwalu tam nie uświadczymy.
ARTUR B.

[TVN] Sopot Festival

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Ja wciąż nie widzę sensu by TVP organizowała 2 festiwale. Wydaje mi się, że Polsat nigdy nie był zainteresowany Sopot Festivalem. Tym bardziej teraz, gdzie oglądalność TOP Trendy z roku na rok wzrasta
Ręka
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 05 paź 2009, 12:15

[TVN] Sopot Festival

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ręka »

Dla mnie absurdalnym pomysłem jest dublowanie festiwali. Sopot od lat kojarzy się z telewizją publiczną i tak już powinno zostać. TVN jest na tyle mocną stacją, że bez problemu może stworzyć swój własny - markowy festiwal i wyprzedzić nie tylko w rankingach TVP, ale i w jakości "usług". Mówię naturalnie o festiwalu cały czas, gdyż na codzień, programowo, TVN jest nie do pobicia!
Poszukajmy zatem lepszego miejsca na dobry koncert niż to: http://www.domoklik.pl/news/212/100-lec ... w-sopocie-
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
Posty: 1185
Rejestracja: 12 gru 2009, 19:29
x 2
x 13

[TVN] Sopot Festival

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ediss »

Czy festiwal w tym roku odbędzie się w jakiejś stacji? Wiem, że Opera Leśna jest remontowana, ale podobno Sopot ma do zaproponowania jeszcze kilka alternatywnych miejsc.
A druga kwestia - organizator...od teraz chyba TVP, tak?
Obrazek
ARTUR B.

[TVN] Sopot Festival

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Żadna stacja nie przejęła tego festiwalu, a więc on się nie odbędzie w tym roku. Dlatego m.in. bursztynowe słowiki wręczono na TOP Trendach.
Awatar użytkownika
CamilloIpla
Użytkownik
Posty: 125
Rejestracja: 11 lut 2010, 20:19

[TVN] Sopot Festival

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: CamilloIpla »

Jedyna impreza jaka była w Sopocie to TopTrendy. Nie wiem dlaczego np. TVN nie robi Sopotu Festival. Ja bym z chęcią obejrzał xD
Daredevil
Użytkownik
Posty: 169
Rejestracja: 31 sie 2006, 10:26

[TVN] Sopot Festival

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Daredevil »

Po tym, co działo się m.in. rok temu widać było, że TVN nie ma pomysłu ani chęci, aby kontynuować ten festiwal. W międzyczasie inne telewizje wypromowały swoje sopockie festiwale. Poza tym TVN ma Orange Festival.
ARTUR B.

[TVN] Sopot Festival

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Który nie będzie transmitowany na żywo
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Sopot Festival

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Mija właśnie 50 lat, od kiedy odbył się pierwszy Międzynarodowy Festiwal Piosenki w Sopocie (dziś znany pod nazwą "Sopot Festival"). Przez te 50 lat festiwal stał się legendarny, chyba nie trzeba przypominać jakie wielkie gwiazdy w nim wystąpiły.

Jednak od dwóch lat festiwal nie jest organizowany. Nie ma od tego czasu dużej stacji telewizyjnej zainteresowanej festiwalem. Jednak nie jest wykluczone, że w przyszłym roku festiwal wróci do TVP (która w ostatnim czasie zrezygnowała z "Hit Festiwalu" w związku ze zmianą koncepcji programowej). Poza tym w przyszłym roku zostanie otwarta odnowiona Opera Leśna w Sopocie.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
Posty: 1185
Rejestracja: 12 gru 2009, 19:29
x 2
x 13

[TVN] Sopot Festival

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ediss »

"Hit Festiwal" ma za rok wrócić :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11282
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[TVN] Sopot Festival

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

A skąd masz takie informacje? Sam uwieżyłbym w to jeśli Dwójka miałaby innego (nowego) dyrektora, No chyba, że miałby się on pojawić w innej stacji.
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
Posty: 1185
Rejestracja: 12 gru 2009, 19:29
x 2
x 13

[TVN] Sopot Festival

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ediss »

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum eventów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości