Sylwester 2016/2017 w TVP2

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

Sylwester 2016/2017 w TVP2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

M@rcin pisze:Tylko jedne wyjścia Dody, Edyty Górniak, trojanowskiej, Frąckowiak.
Mało folkloru góralskiego.
Bo ważniejsze było miliard wstawek (z 15 razy pytanie ile zostało do północy, bezsensowne "studio" fejsbukowe Zdrójkowskiego i tego z Zetki i inne cienkie anegdotki prowadzących).

Niestety playback u niektórych też kuł w oczy (tylko przy Zenku nie XD)

Na plus: Zenek, Zenek x2, ZENEK!!!, Maryla, Doda, niezła scena (ale przy TVN to biednieje bardzo w oczach)

I tyle w sumie. Niezły koncert, ale sporo było irytujących rzeczy. Na pewno najwięcej muzyki idealnej na Sylwka.


PS. No i pląsy prezesa wymiotły. Czekam na memy XD
Albatros
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 31 gru 2016, 21:55

Sylwester 2016/2017 w TVP2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Albatros »

M@rcin, Czy Edyta,Doda do minusów? Nie powiedziałbym. Pectus już tak. Zauważ że przy dwóch pierwszych publiczność mimo wszystko była "żwawsza", żywsza. Ale piosenki też były dobre. Choć tutaj każdy ocenia według siebie.

Co do pierwszego zgadzam się. Myślę że ten duet wygrał cały sylwester. TVN,Polsat nie może się pochwalić tak mocnym duetem. Ale ważne że było fajnie :)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

Sylwester 2016/2017 w TVP2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Nie przestaję się dziwić, jak po 1.5 miecha można tak fałszować prostą popówkę :D

Koniec słabiutki. Już pierwszy wers był sfałszowany, a dalej "jęk jęk" jak to Grędziński... Słaby wokal ma, oj słaby.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3366
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 424
x 756
Kontakt:

Sylwester 2016/2017 w TVP2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Albatros pisze:M@rcin, Czy Edyta,Doda do minusów?
Oczywiście, że nie do minusów. Miałem na myśli to, że tylko raz wychodziły na scenę. Doda powinna rozgrzewać publiczność już po 20.
Cristof006
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 31 gru 2016, 18:53
x 5

Sylwester 2016/2017 w TVP2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cristof006 »

Bardzo fajny sylwester :) Występy Maryli, Zenka i Dody były najlepsze. Przy nich publiczność miałem wrażenie najlepiej się bawiła. Szkoda tylko, że takie krótkie te występy. Za dużo tych artystów było. Jeśli miałbym się jeszcze czegoś czepiać to scena. Bardzo fajna, ale za duża ;)
Albatros
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 31 gru 2016, 21:55

Sylwester 2016/2017 w TVP2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Albatros »

M@rcin, Przepraszam :3 Myślałem że ich występy zaliczasz do minusów. Cóż nie dopiszę nic więcej bo się po prostu z tym zgadzam. Ale brawa,brawa dla TVP (za muzykę) i TVN za efekty i niektóre fajne kawałki muzyczne). A Polsat... cóż oni zrobili powrót do przeszłości (powrót do sylwestra 2015). Co tu więcej dodać.
Ostatnio zmieniony 01 sty 2017, 2:18 przez Albatros, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Sylwester 2016/2017 w TVP2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Mi się chciało śmiać gdy wokalista Boney M o mało nie zrobił przewrotki pod sceną.
Plusem oczywiście są gwiazdy choć Polsat z drugiej strony miał lepszych wykonawców.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Albatros
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 31 gru 2016, 21:55

Sylwester 2016/2017 w TVP2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Albatros »

Poland, Tak mieli fajne gwiazdy ale spożytkowali to znacznie gorzej niż TVP i TVN razem wzięte. Można było to zrobić lepiej tyle ode mnie ws. Polsatu.
Pawel

Sylwester 2016/2017 w TVP2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Za dużo tego nie oglądałem. Ponoć nie było tak źle, dodatkowo Zenek, Maryla czyli to co na Sylwestra akurat trzeba :). Może trochę przaśny ten event ale z drugiej strony taki swojski. Nie oglądałem o północy bo wyszedłem pooglądać fajerwerki, ale w Zakopanem miało tego nie być. Faktycznie tego nie było czy jednak znaleźli się tacy co odpalili je tam o północy i było to widać w transmisji?
anna7654
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 2017, 10:46

Sylwester 2016/2017 w TVP2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: anna7654 »

Markowska nadaje się do zamiatania ulic, a nie do śpiewania w telewizji. ACDC powinno zażądać od niej odszkodowanie za profanację ich muzyki. Wszędzie te pociotki i beztalencia.. kij,że śpiewać nie umie, ważne, że córeczka..poziom niegodny wiejskiej potańcówki, a co dopiero transmisji na żywo..
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4476
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 800
x 258

Sylwester 2016/2017 w TVP2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Jordi pisze: Bo ważniejsze było miliard wstawek (z 15 razy pytanie ile zostało do północy, bezsensowne "studio" fejsbukowe Zdrójkowskiego i tego z Zetki i inne cienkie anegdotki prowadzących).

Niestety playback u niektórych też kuł w oczy (tylko przy Zenku nie XD)

Na plus: Zenek, Zenek x2, ZENEK!!!, Maryla, Doda, niezła scena (ale przy TVN to biednieje bardzo w oczach)

I tyle w sumie. Niezły koncert, ale sporo było irytujących rzeczy. Na pewno najwięcej muzyki idealnej na Sylwka.

PS. No i pląsy prezesa wymiotły. Czekam na memy XD
Tych wszystkich wstawek było może z 25-30 minut,więc nie tak długo,a poza tym na TVP 2 nie było reklam i nie przerywali występów jak w TVN.
Ryba
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 28 gru 2016, 19:25

Sylwester 2016/2017 w TVP2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ryba »

Uważam że ten Sylwester to jeden z lepszych w TVP2. Uważam że niektórzy Artyści powinni wystąpić na początku np. Doda. Zakopawer dał ciała występując po północy, uważam że powinni wykonać tylko jedna piosenkę- Boso. Występy gwiazd zagranicznych to moim zdaniem nieporozumienie, nawet Bony M mnie zawiodło, starali się śpiewać live, ale były to słabe wystapienia. Doda mnie zaskoczyła bo nie było show takiego do jakiego nas już przyzwyczaila i nwm czy na plus, czy na minus.
Maryla pokazała ze można stać na scenie przez 50 lat i nadal porwać tłumu dużo lepiej niż niejedna koleżanka po fachu. Maryla była Królową tej imprezy. BRAWO.

Zenek zachwycił chyba wszystkich jak nie repertuarem to tym ze publika go po prostu kocha.

Nie rozumiem ilości prowadzących..... Staszek i Halina , Adam i ten jego kolega z Zet.

Za to Kamel i Zawadzka (?) to idealny i najlepszy duet jaki był na sylwestrze tvp.

Gratulacje dla Michał Szpak i DeMono. Obecność niektórych osób to nieporozumienie.

Scena robiła wrażenie, ale nie wykrzesano z niej tego co zrobiono w TVN.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Sylwester 2016/2017 w TVP2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Co do Zakopowera to "Boso" raczej by nie pasowało do Sylwestra - prędzej coś żwawszego typu Kiebyś ty :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
vissi

Sylwester 2016/2017 w TVP2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Obiektywnie przyznam ze najgorszy występ wieczoru dała niestety Anita Lipnicka ( znaczy pomijam "gwiazdy" z playbacku- bo to nawet nie ma co komentować") słabo Markowska-które brzmi-ale faktycznie jak amatorka w clubie karaoke, rozczarowująca bardzo Górniak-obiektywnie najgorszy jej występ sylwestrowy (a było tego spoooro) - no ,ale gwiazda A Ameryki-więc poleciała po "amerykańsku" szkoda że nawet tekstu nie potrafiła się porządnie nauczyć (a przecież taki lot jest długi jak powiedziała Młynkova, miała okazje do przyswojenia tekstu) Nieporozumienie to Frackowiak i nuudny Pectus,a Szpak przemknał niezauważony
Występy na plus-no tradycyjnie Rodowicz-kto jak kto ona potrafi rozbujać publikę, Doda chyba pierwszy raz mi się podobała-trzeba przyznać ze przygotowała się-nowy singiel-a do tego miks największych znanych przebojów, Zenka odbieram średni i to bardzo średnio-no moze porwał tłum-ale to nie moja bajka-do tego śpiewał na równi z playbackiem- chociaż tym mnie rozbawił.
Gwiazdy zagraniczne-dla mnie poniżej oczekiwań, wolałabym wiecej Dody czy nawet Szpaka szczerze mówiąc. Prowadzący Kammel i Marcelina na plus-za dużo wstawek z chaty misisów etc... Całosci tak na 4
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

Sylwester 2016/2017 w TVP2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Ponad 4,2 mln powitało nowy rok z TVP 2
Udział w widowni 27%
Występ Zenka Martyniuka obejrzało blisko 5 mln widzów
Cały koncert śledziło ponad 3,5 mln widzów
Czyli sumując TVP wygrało sylwestra ^_^
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum eventów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości